Skocz do zawartości

Left 4 Dead 2


Wiolku

Rekomendowane odpowiedzi

BRRRRAAAAAIIIIIINNNNNSSSSS !!!!!!!! ;)

 

 

Zasilacze do laptopów morduje, nie laptopy. Przynajmniej była fajna eksplozja oświetlenia :thumbsup:

 

Laptopy to ja morduję - hejter laptopów. To ja.

 

W każdym razie, najpóźniej do środy, tam nie poróbcie wszystkich aczików beze mnie :(

 

Teraz znikam, bo mi jeszcze musi baterii na jutro styknąć :down:

Odnośnik do komentarza

Żyjemy, zyjemy... tylko egzaminy mamy to i się z okopów nie wychylamy... ;)

Środa?

 

 

 

 

Jeździło by się czołgiem itp :D To by było coś pięknego :D

A ić pan w uj, grać w BFa czy innego CoDa xD

 

Czarne są piękne! Tylko wy się nie znacie i jedynie Zoe się Wam podoba!

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Żyjemy, zyjemy... tylko egzaminy mamy to i się z okopów nie wychylamy... ;)

Środa?

Co ze środą? No w środę pisze, ale dostępny będę najwcześniej około północy. W czwartek na luzie możemy pograć, zjaram kolejny zasilacz :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Kupiłem, odpaliłem... i przepadłem. Nie sądziłem, że tak bezmyślna forma rozgrywki może być tak bardzo wciągająca. Jedyny minus to to, że bez zgranej ekipy zdobycie takiego Carnival na adv/expert jest niemożliwe, bo ludzie albo rozłażą się po scenie albo czają się w jednej miejscówce, którą tank potrafi sprzątnąć jednym kamieniem albo zaraz po wskoczeniu na arenę odpalają światła i nie ma szans na rozstawienie kanistrów i petard.

Dobra i kumata ekipa to podstawa czego przykład miałem grając survival z gościem, który na Stadionie ma 30 minut. Bez jego pomocy za pierwszym razem przetrwałem ledwo 3 minuty, z jego wskazówkami prawie 10 i to za pierwszym podejściem. Jak będziemy grać w ten weekend to nie ma zmiłuj - robimy rekord na Stadionie :)

Odnośnik do komentarza

Chodziło mi o to, że większość graczy łazi bez ładu i składu. Sam jestem nowy w te klocki ale jeśli widzę, że gość staje w rogu mapy albo wchodzi ze snajperką na rusztowanie to wiem, że to są dobre spoty aby przetrwać. Inna kwestia to to, że z graczami rodem z CoD czy innego CS trudno nawet na easy. Właśnie zrobiłem rage quit z gry którą sam załozyłem. Masę czasu zajęło dojście do mostu więc nie chciałem przerywać gry aby zdobyć osiągnięcie. Na samym moście kisiłem się bodaj półtorej godziny, bo skład nie rozumiał co znaczy "do NOT rush" i walił prosto w hordę zombie. Mówię wyraźnie, że strategia jest dziecinnie prosta - dwóch snajperów, po jednym na każą stronę mostu i dwóch z M16 jako osłona dla wszystkiego co nad i za. Snajper kuca i kosi nadbiegających a ten z tyłu dba aby nic innego nie zrobiło mu kuku. Banalne prawda? Jak widać nie, bo jeden poleciał w wir walki i zginął a ten co miał mnie osłaniać stał z przodu i nawet nie kucał przez co 1/3 pocisków poszła w jego plecy. Dodatkowo ludzie mają dziwny pogląd że te zombie się nie kończą i przez to często zabiją połowę i lecą dalej. Zasada "stajesz, czyścisz, idziesz" jak widać nie obowiązuje.

Odnośnik do komentarza

PS Zagralbys z nami, to bys jeszcze zdobyl acza za pokonanie mostu w mniej niż 3 minuty.

Mogę się mylić, ale to nie było jakoś specjalnie trudne w moim mniemaniu. Za to krasnal już trochę tak jakby ;)

Ano most był banalny do zrobienia na normalu, czy na expercie będzie gorzej... chyba nie.

Krasnal był trudny dopóki nie znaleźliśmy dobrego patentu na tej wieży, chociaż przyznaję że jak mi raz spadł na dół w zwycięskiej rundzie, to mi się ciemno przed oczami zrobiło :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...