Skocz do zawartości

Left 4 Dead 2


Wiolku

Rekomendowane odpowiedzi

Granie versusa jako zombie jest dziwne - nie ma znaczników i człowiek nie wie z jakiej odległości może coś zrobić. Gościem z językiem nie potrafię trafić, bo ciągle okazuje się, że jestem za daleko (a jestem kilka metrów od), szarżujący potrafi przelecieć przez człowieka i polecieć dalej a łowca wymaga dodatkowego kucania przy pomocy ctrl (zupełnie jakby w FPS do czegoś tak prostego jak strzelanie potrzebne były naciskanie lpm i skoku jednocześnie). Jedyne co mi się udało to skoczenie na Edka i siedzenie mu na głowie przez kilka sekund. Gdyby nie to, że miałem kumatych ludzi w składzie, którzy odwalili całą robotę to pewnie bym przegrał z kretesem.

 

Oczywiście dzisiaj możemy to powtórzyć, bo szlachtowania Stony kiedy ten wisi przy ścianie nie przebije jakaś tam kampania.

 

jedna prośba - używajmy TS a nie Mumble, bo sprzęt nie przepuści mi tego bez odpowiedniej certyfikacji dla SSL

 

@Bartezoo

Left 4 Dead 2

1.2 hrs last two weeks / 428.8 hrs on record

 

kogo chcesz oszukać tym "mam życie"? ;)

Odnośnik do komentarza

Jedyne co mi się udało to skoczenie na Edka i siedzenie mu na głowie przez kilka sekund.

To 'coś' co widziałem przez te kilka sekund z bliska sprawiło, że już nigdy nie będę taki sam jak kiedyś.... niewinny... spokojny.... nieświadomy....

 

 

 

 

 

 

 

 

mamo.... ja chcę do mamy....

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

 

@Bartezoo

Left 4 Dead 2

1.2 hrs last two weeks / 428.8 hrs on record

 

kogo chcesz oszukać tym "mam życie"? ;)

To było dawno i nieprawda : D już chyba z rok nie grałem w L4D2. A co do vs zombie cóż trzeba sobie skilla złapać i tyle : D

Odnośnik do komentarza

No nie jest, bo niby 3 pierwsze chaptery znamy już na pamięć, a ciągle nie wiadomo co ta dziwna gra wymyśli.

Może na Easy i Medium takie randomowe fale zombiaków sprawiają frajdę, ale na Expercie to jest przekleństwo ;) Szczerze mówiąc po którymś z kolei tanku na 3 poziomie, zwątpiłem. Nie wiem jakim cudem się nam to w końcu udało, po 2 godzinach męki :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...