Skocz do zawartości

Dead Space 2


Danonek

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś z Was pogra w DS: Extraction na Move to niech zda krótką relację jak to wygląda :)

 

Jakby co to na amerykańskim store masz demo Extraction.

 

 

Jak najbardziej cieszy mnie to, pod warunkiem, że nie będzie to dlc "na 5 minut". No i dobrze, że singlowe a nie pierdy do multi.


http://www.gametrailers.com/video/review-dead-space-2/709733 recka GT

 

Co dali? Ja nie oglądam bo pewnie spoileram wali.

THX

 

A tu jeszcze recka GI:

 

http://www.gameinformer.com/games/dead_space_2/b/xbox360/archive/2011/01/25/a-heart-pounding-journey-into-the-mouth-of-madness.aspx

 

"9"

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy to było mówione (ale raczej nie, gdyż EA zabroniła do dzisiaj tego ujawniać), ale warto poinformować, że DS2 ma online pass :confused:. Ale chyba nikt nie kupuje/wymienia tej gry aby pograć w multi :whistling:.

 

źródło

 

No trudno, żeby nie miało. EA Games teraz każe każdemu płacić za korzystanie w multi w przypadku kupowania używki.

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę wczoraj... nie wiem, może po prostu źle lub powoli przyjmuję wszelkie zmiany, ale początek gry zupełnie nie podobał mi się w porównaniu do DS1. Przeszedłem 2 rozdziały. Co ciekawe nie ma jakiegoś podziału w grze - widać to tylko przy zapisie stanu. Na tym etapie gry fabuła i postacie są dla mnie zupełnie nieinteresujące, to co mnie trzyma przy ekranie to dużo akcji i przyjemne zwiedzanie lokacji. Mimo wszystko im dalej tym ciekawiej... znacznie przyjemniej zrobiło się już od momentu... (maksymalnie delikatny spoiler)

zalozenia kombinezonu mechanika, gdy zniknął w końcu z ekranu ryj isaaca

 

 

Jeśli chodzi o poziom trudności to zacząłem od zealot, ale przeraził mnie sam początek i zmieniłem na normal - to był błąd, bo już tonę w kasie, amunicji, apteczkach i węzłach mocy... dziś zacznę od nowa na tym zealot i będę miał porównanie.

Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem demko DS: Extraction i jak dla mnie na PS Move gra się elegancko :thumbsup: Na padzie pewnie jest tragedia, bo kto by chciał grać w "celowniczek" na szynach na DS3? :whistling:

 

Ciekawe jaka będzie polska cena tej gry na PSS.

Skoro na US store kosztuje 15 dolców czyli u nas to pewnie będzie 50 parę złoty.

56 zł chyba dokładnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o poziom trudności to zacząłem od zealot, ale przeraził mnie sam początek i zmieniłem na normal - to był błąd, bo już tonę w kasie, amunicji, apteczkach i węzłach mocy... dziś zacznę od nowa na tym zealot i będę miał porównanie.

Pograj dalej, a zobaczysz, że w którymś miejscu Ci zabraknie tej amunicji ;)

Odnośnik do komentarza

Można już zasysać dodatki do kolekcjonerki czy nadal jest ta głupia blokada na store?

Pewnie to wynika z tego, że dopiero w piątek premiera. Ja i tak na razie gram bez tych dodatkowych broni i pancerza więc zwisa mi to ;].

Natomiast trochę zmartwił mnie ten online pass ;/ jak gra zostanie w kolekcji to nie ma problemu. Gorzej jak jednak nie podejdzie a multi chciałbym wypróbować.

 

Ja jeszcze 2 godziny muszę czekać na kuriera a raczej męczyć się heh. A jak poza tym wypada ta EK przyzwoicie?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Odnośnie Edycji Kolekcjonerskiej. Wczoraj odebrałem i wyglada o wiele lepiej niż zazwyczaj tego typu. O wiele cieńsze tekturowe pudełko, które się nie rozpada tak jak poprzednie. Elegancko powkładane płytki z muzyka i grą.

Odnośnie samych dodatków to force gun rzeczywiście się przydaje natomiast Rivet to jest (pipi) którego nie opłaca się nosic. Tu pytanie do tych co maja kolekcjonerke: dlaczego przy ikonce Force Guna w lewym góryym rogu jest taki znaczek kulki(?), co on oznacza?

 

Zacząłem na Zealot i jest hardkorowo - naprawde polecam, bo pomimo małej ilosci ammo fajnie się gra. Jednak trzeba zwiąść pod uwage naprawde czestw zdechnięcia.jestem w połowie 3 chapretu.

Odnośnik do komentarza

Tu pytanie do tych co maja kolekcjonerke: dlaczego przy ikonce Force Guna w lewym góryym rogu jest taki znaczek kulki(?), co on oznacza?

 

Ulepszony Force Gun z Kolekcjonerki - większy dmg ale za to wolniejszy reload.

 

4 chaptery zrobione i na ten moment ta gra to mega rozczarowanie. Wszystko jest piękne , mechanika gry niby ulepszona ale brakuje najważniejszego elementu który stanowił o sukcesie jedynki - KLIMATU. Bez tego DS stał się zwykłym shooterem,/slasherem. Oby w dalszej części gry było lepiej.

Edytowane przez Timmy
Odnośnik do komentarza

Tu pytanie do tych co maja kolekcjonerke: dlaczego przy ikonce Force Guna w lewym góryym rogu jest taki znaczek kulki(?), co on oznacza?

 

Ulepszony Force Gun z Kolekcjonerki - większy dmg ale za to wolniejszy reload.

 

4 chaptery zrobione i na ten moment ta gra to mega rozczarowanie. Wszystko jest piękne , mechanika gry niby ulepszona ale brakuje najważniejszego elementu który stanowił o sukcesie jedynki - KLIMATU. Bez tego DS stał się zwykłym shooterem,/slasherem. Oby w dalszej części gry było lepiej.

 

A to ciekawe z tym force gunem... mógłbyś może podać zródło togo gdzie jest napisane że wiekszy damage ale wolniejszy reload? Masz trochę racji, oprócz samego początku - ucieczka i zdobywanie stazy i lewitacji(?), klimat trochę kiepski... Mam wrażenie jakby było mniej walki a wiecej chodzenia i nic nie robienia.Też macie takie przeczucie. Pamiętam, że w 1 nie było tak ciemno jak teraz, co nie specjalnie mi się podoba ponieważ jakoś tak nie widać w pałne krasie Issaca. Od czasu do czasu wyskoczy JEDEN(!!) góra 2 nekromorfy i to koniec strzelania...tylko chodzenie i nic nie robienie...Może to tylko takie dziwne moje spostrzeżenia.Jestem na początku 5 chaptera.

Wiadomo co to są te DLC co się pojawiły za 18zł(chyba ich poje.bao!), jest napisane że jakieś kombinezony i tyle - żadnych konkretów(wtf?).

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Jedni piszą, że za dużo strzelania, teraz Ty, że za mało...;/

 

Ale ten brak klimatu mocno martwi. Ale, że co nie jest strasznie? Nie jest tak klimatycznie jak na Ishimurze?

Z czego to wynika?

 

Jest całkiem strasznie to na 100%! Głównym elementem który mi się nie podoba to to że mam wrażenie że przez caly czas chodzę tylko sobie i wieje nudą, troche eksploracji, wyskoczy jakiś nekros a pozniej wznów chodzę przez 5-8min i nic się nie dzieje...

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Jest całkiem strasznie to na 100%! Głównym elementem który mi się nie podoba to to że mam wrażenie że przez caly czas chodzę tylko sobie i wieje nudą, troche eksploracji, wyskoczy jakiś nakro a pożniej wznów chodze przez 5-8min i nic się nie dzieje...

Co prawda ogralem 2 chaptery ale na razie chodze z wyciagneta latarka i czekam az jakis Nekromorf rozwali sciane. Nie zgodze sie rowniez ze nie ma klimatu z jedynki. Jest troszke inny bo nie jestesmy juz na statku ktory juz owiany zostal legenda, tylko w miescie ktory widac ze wykonany jest w takim stylu jak Ishimura, ale z lokacjami w ktorych widac, ze bylo tutaj normalne zycie. Na razie moim zdaniem po tych 2och chapterach jest bardzo dobrze. Podobaja mi sie bardzo akcje gdzie gasnie calkowicie swiatlo i jedynie swiatlo z latarki/plasma cuttera nam zostaje. Do tego gram na survivalist i jest naprawde swietnie.

 

Wracam na Sprawl ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...