Skocz do zawartości

Dead Space 2


Danonek

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Mnie oceny specjalnie nie interesują, bo często nawet po PSX Extreme widzę, że recenzenci podnoszą oceny gry oceniając gry albo subiektywnie, albo po prostu na zlecenie wydawców gier w celach marketingowych. Nie jeden raz miałem ochotę zaniżyć ocenę PSX'a (chociażby kwestia GTA IV, gdzie ci wychwalali tę grę, a miała ta gra zwalone multi na maxa).

 

 

Tak nawiasem nie mogę się już doczekać tej gry. Coraz bardziej chcę jechać do Katowic pytać, czy gra już przyszła :D

Odnośnik do komentarza

http://ppe.pl/news-5161-Twoja_mama_tego_nienawidzi.html

 

Genialne! może troche kontrowersyjne ale mnie takie coś bardziej nakręciło na grę niż inne trailery.

 

Pomysł na reklamę kapitalny.

 

Świetnie EA reklamuje DS-a, nie dość, że DS atakuje z każdej strony to jeszcze takie pomysłowe reklamówki.

Szkoda tylko, że taka krótka.

Odnośnik do komentarza

Świetnie EA reklamuje DS-a, nie dość, że DS atakuje z każdej strony to jeszcze takie pomysłowe reklamówki.

Szkoda tylko, że taka krótka.

Naprawde dobrze EA reklamuje swoje marki.

Gdyby exy Sony byly multiplatformami to nietrudno sobie wyobrazic co by sie dzialo w kampaniach reklamowych. Sackboye wychodzilyby z lodowki, bylyby wszedzie, do zarzygania. Przy premierze K3 dookola same Higi, ze ludzie uwierzyliby iz mieszkaja na Helghanie.

 

Coz, z nadchodzacych premier na poczatku roku, wsrod 5 interesujacych mnie gier, az 3 sa wydawane przez EA. Nie trudno sie chyba domyslic, ze to wlasnie one charakteryzuja sie dobra kampania, a pozostalymi dwoma naprawde sie trzeba interesowac, zeby wiedziec, ze one w ogole maja premiere? ;)

Odnośnik do komentarza

Nie chce siac zametu ale pare dni temu na allegro znalazlem aukcje od uzytkownika PLAYZONE_CENTRUM gdzie sprzedawal Dead Space 2 w wersji PL na czarnule. Napisalem do niego niby skad ma miec i dostalem od niego taka odpowiedz (oryginalna pisownia):

 

Wkradł sie mały błąd.Faktycznie miało byc angielska ,juz poprawiam>

Jezlei chodzi o polska wersje to raczej bedzie,z rozmow z przedstawicielami EA wnosze ze jednak zrobia polska wersje .

Pozdrawiam

 

Ciekawe, bylo to w czwartek, olalem ta informacje, jednak w zwiazku z przesunieciem terminu premiery... Ciekawe jak wyglada to za granica. Z tego co widze na ea.com to narazie wciaz jest data jak wczesniej.

Edytowane przez BoryzPL
Odnośnik do komentarza

Sprostowanie:

 

EA Polska sprostowało właśnie, że opóźnienie dotyczy wyłącznie zwykłego wydania Dead Space 2 na PS3 - a ponieważ EA Polska wydaje w Polsce jedynie Edycje Limitowaną (w tej samej cenie co zwykła) i Kolekcjonerską, dotrą one do sklepów zgodnie z właściwym terminem, czyli 28 stycznia. Co więcej - oznacza to jednocześnie, że polscy posiadacze PlayStation 3 dostaną szybciej swoje wersje limitowane, niż na Zachodzie ukaże się wersja zwykła...

 

Czyli uff..

Odnośnik do komentarza

Czy EA dobrze reklamuje grę, to się okaże dopiero po premierze.

wydaje mi sie, ze reklama nie ma wiele wspolnego z GamePlay'em.

jej celu jest zachecenie klijentow do zakupu towaru, jaki reklamuja oficjalnie, a dobrze to robia, wiec i rezultat bedzie.

z pewnoscia wieksza czescia kupujacych beda Veterani DS'a, bez 2 zdan.

________________________________________________________________________

 

 

podac mlotek?

 

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Dopiero co się z kumplem ugadałem, bo chce razem ze mną DS2 odebrać, a tu czytam, że przesunięty termin. Myślałem, że walne w monitor xD Na szczęście ja zagram szybciej niż Francuzi, Anglicy czy Amerykanie :potter:

 

Jeśli chodzi o marketing DS2, to do mnie takie filmy jak "Twoja matka tego nienawidzi" nie trafiają. Za to podobają mi się te filmiki właśnie z Isaaciem w studiu Visceral Games. I faktycznie, czy marketing skuteczny dowiemy się, jak ci ogłoszą jak się sprzedała gra.

Odnośnik do komentarza

Oby sprzedała się znakomicie. Pierwsza odsłona to wg mnie jedna z najlepszych pozycji tej generacji. Patrząc na oceny, istna rewelacja - same 9/10 (nawet ekipa od wiecznego psioczenia, czyli Edge, wystawiło taka notę). Zresztą, pal licho oceny, niech gra się sprzeda jak najlepiej.

Edytowane przez Sylvan Wielki
Odnośnik do komentarza

Do tego jeszcze kolejny trailer wszedł, który jedyną nową rzecz, jaką ukazał była kobieta siedząca na ławce.

Co ciekawe, podobna do Nicole, ale wnioskuję, że ona będzie raczej przywidzeniem Isaaca. Albo Isaac będzie miał tak zrytą psychikę, że będzie mógł z nią rozmawiać i starać się o przebaczenie za nie uratowanie jej.

 

Dzięki za spojler /Square

 

EDIT: Tak przy okazji ciekawostka. Wiecie, co oznacza w jęz. angielskim "Sprawl"? Mniej więcej to samo, co rozpadać się, rozsypywać. Nie ma to jak dobra nazwa miasta w dobrym czasie.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Dla odmiany filmik z multi:

 

http://www.gametrailers.com/video/through-the-dead-space-2/709428 Through the Eyes of a Necromorph

 

I:

 

http://www.ppe.pl/news-5279-Dead_Space_Extraction_+_PlayStation_Move.html Dead Space Extraction + PlayStation Move

 

Wygląda dobrze.

 

Swoją drogą jestem ciekaw czy tak jak wszystkie ostatnio gry EA będzie można dorwać DS2 szybciej już w środę/czwartek.

Najważniejsze żeby przed weekendem.

 

Edit: A jednak DS: Extraction będzie na płycie z grą nie do ściągnięcia.


 

http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2011/01/20/dead-space-extraction-psn-release-confirmed.aspx

 

Oficjalne potwierdzenie, że Extraction będzie do kupienia na psn.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...