Skocz do zawartości

Alternatywne pady do PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy wie ktoś może gdzie w Polsce można dostać tego pada? Nie mogę coś przestawić się do DS3,a wyczytałem że ten pad jest prawie doskonały.Gałki w ds3 są dla mnie jakby za delikatne,za miękko chodzą,za wysokie,za blisko siebie...

Szukam ewentualnie jakiegoś dobrego zamiennika z ustawieniem klawiszy przypominające pada od xboxa.Bardzo proszę o podpowiedzi jakieś.

 

P.S. Ostatecznie szukam osoby,która orientuje się w zamawianiu sprzętu z USA i zamówiłaby dla mnie pada NYKO ZERO i oczywiście coś sobie na tym zarobiła(nie mówię o 10zł...)! To poważna oferta więc jeżeli ktoś mógłby to zrobić to proszę o PILNY kontakt na priv!

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam szlag trafil mojego drugiego pada do ps3 sad.gif chwilowo nie mam kasy na kupno nowego ds3 a straszne mnie irytuje fakt ladowania pada wiec zawsze jak mi sie rozladowal to gralem na zmiane z drugim i ladowalem ten pierwszy. Ale oco kaman, ostatnio widzialem w sklepie taka przejsciowke umozliwiajaca podpiece akcesoriow z playstation2 do playstation3 m.in pada. jako iz posiadam ps2 postanowilem kupic ten konwenter "na już" podpiac ds2 i heya niech sie ten pierwszy laduje jezyk1.GIF

 

Kupilem konwenter firmy tool przyjechalem do domu podpinam pada ds2 do konwentera -> konwenter do ps3 i nic sad.gif lipa diody na konwenterze 1.2.3.4 migaja, pad ds2 swieci (tzn ten guzik ANALOG) i nic sie nie dzieje. Naciskam guzik PS button na konwenterze, trzymam go i nic, podpinam to cale urzadzenie w rozne porty USB i takze nic sad.gif

 

Instrukcja obslugi jest strasznie uboga z calej instrukcji jest tylko napisane ze podepnij to do tego i juz LOL

 

moje PS3 to model 80 GB, porty USB dzialaja ofc jak najbardziej dobrze gdyz normalnie wkladam tam pena i dziala, laduje pada i dziala, kamerka EYECAM dziala, adapter z Guitar Hero dziala wiec wszystko z portami imo jest ok. Pad ds2 dziala (sprawdzalem w moim ps2) - soft mam najnowszy 3.61 jak sie nie myle, i nie wiem co mam zrobic. Nigdzie na necie nie moge znalesc zadnych informacji na ten temat, jedynie recenzje klientow na amazon.com z produktem podobnym to tego tzn mial jeszcze mozliwosc podpieca karty pamieci z ps2 i byl innej firmy i paru kolesi pisalo tam ze takie urzadzenia nie dzialaja na ps3 z softem wyzej niz 2.70 - druga polowa klientow pisze ze dziala jak ta lala nawet z zestawami RB i GH.

 

Sony nic mi nie odpisali :| moze macie jakis pomysl ??

Odnośnik do komentarza

Może zapodaj link do tego co kupiłeś itp. Podobno Sony z którymś tam FW zablokowało dużo urządzeń pod USB, ile w tym prawdy to nie wiem bo to co ja posiadam to wszystko działa.

 

W poście nie napisałeś że używasz drugiego pada do multi, więc po co Ci zamiennik ? Wiesz że podczas ładowania można w pełni używać DS3 ?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dla mnie alternatywą dla czarnego Dual Shocka 3 jest Dual Shock 3 w innym kolorze. Jak wogóle można pakować kase w nieoryginalne sprzęty? Swojego pada mam już trzy lata i nie jest on używany sporadycznie, ugrałem na nim setki godzin. Przez ten okres bankowo musiałbym wymieniać podróbki ze 2-3 razy, co już przebija cenowo zakup nowego Dual Shocka, nie wspomne o tym, że żaden szrot nawet w połowie nie działa tak jak pad Sony.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie alternatywą dla czarnego Dual Shocka 3 jest Dual Shock 3 w innym kolorze. Jak wogóle można pakować kase w nieoryginalne sprzęty? Swojego pada mam już trzy lata i nie jest on używany sporadycznie, ugrałem na nim setki godzin. Przez ten okres bankowo musiałbym wymieniać podróbki ze 2-3 razy, co już przebija cenowo zakup nowego Dual Shocka, nie wspomne o tym, że żaden szrot nawet w połowie nie działa tak jak pad Sony.

 

DS3 z bundli Infamous 2 można wyrwać za ok. 129 zł, także tragedii nie ma.

 

Też nie uznaję nieoryginalnych padów, choć pady od Sony nie są jakieś rewelacyjne, chodzi mi o jakość, a nie wygodę gry. Znam ludzi co zajechali po kilka sztuk, ba, sam zmaltretowałem 2 sixaxis'y i (prawie)jednego DS3. Najczęściej wysiadają analogi, a pierwsze sixaxis'y były pod tym względem tragiczne, gorszego szajsu w dłoniach chyba nie trzymałem. DS3 jest o klasę albo dwie wyżej, gram już ze 2 lata na jednym.

 

I żeby nie było, o pady dbam, nie rzucam nimi czy coś w tym stylu, po prostu duuużo gram.

Odnośnik do komentarza

juz po d-padzie widac ze to slabe (do tego wzoruja sie na padzie z X0, rozstawienie galek itd.) i jak juz to skierowane dla tych co im calkowicie nie pasuje pad SONY

mozna zadac CI pytanie, kto kupuje w empiku? na pewno nie prawdziwi gracze, wiec kto? jakies sieroty typu rodzice dzieciom na prezent, wiec na co zwracaja uwage jak sie nie znaja? na wyglad i na cene, wyglada bajerancki i zapewne jest tanszy tym samym wybor jest prosty...

Odnośnik do komentarza

z gory wiadome ze to jakas podróba, można popukać sie tylko w glowe jak bezczelnie sprzedawca klamie w żywe oczy....

wiec teraz pytanie jest jak mocna jest to pdorobka czy tylko zewnetrznie czy zywcem skopiowane i elementy typu obudowe sa takie same jak w oryginale, ale to kto CI na to odpowie to nie wiem...sprzedawcy pytaj skoro bezczelnie twierdzi ze to oryginal to jakby sie okazalo ze obudowa nie jest identyczna jak oryginal to niech oddaje kase...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...