Skocz do zawartości

Alternatywne pady do PS3


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

szukam pada który byłby rozsądną alternatywą dla standardowego pada do PS3. Najbardziej mi zależy na wygodnej grze w grach fps, ponieważ sixaxis z powodu ułożenia po prostu mi nie podchodzi. Grałem ostatni rok na Xboxie i zależy mi na podobnym układzie gałek i spustów. Znalazłem kilka propozycji typu: Gioteck HF-1 i HF-2, Power A Elite Pro i Nyko Raven. Chciałem zapytać czy ktoś miał do czynienia z którąś z wymienionych pozycji i jakie są ewentualne Wasze wrażenia. W internecie można znaleźć kilka recenzji ale nie jestem pewien czy są one w pełni obiektywne. Z góry dzięki.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witajcie - poszukuje na prezent pada do ps3. Jako ze chce wydac na to do 75 zl to stac mnie jedynie na nieoryginalne pady. Interesują mnie 2 pady. Jeden to MadCatz G00-88561 a drugi to Tracer Rander. Ktory bedzie lepiej dzialac i ktora firma jest troche lepsza? Czy moze lepiej kupic jakiegos z kablem? Czy zdarza sie ze po jakims czasie Sony blokuje pady innych firm?? Dzieki za pomoc:)

Edytowane przez kersiu
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ja osobiście polecam SPEEDLINK XEOX PRO bardzo dobrze wykonany pad, obecnie używam go dwa miesiące i złego słowa powiedzieć nie moge. Cenna na za jaką można go nabyć to 98 zł z przesyłką.

Pad jest b.dobrze wykonany bateria trzyma dłużej nie w orginalnym  padzie sony, jeśli ktoś woli pada (xbox - jak ja)  to ten pad do konsoli ps3 nadaje się idealnie.  Jedyna UWAGA ! Analogi działają bardziej czule dla mnie nie jest to problem bo praktycznie w każdej grze da się to ustawić i zmniejszyć czułość.
 

 


speedlink-xeox-pro-analog-sl-4446-bk-.jp

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Gość Orzeszek

http://www.empik.com/g-game-kontroler-bezprzewodowy-do-playstation-3,p1061720821,multimedia-p

ktoś sie tyma bawił? chce kupić jakiegoś zamiennika ale jak widze takiego pada to wole dopalcić te 30zł i kupic w normalnym sklepie orginalnego ds3. jakieś opinie? bym wziął tego na kablu za 80zł, jak sie rozyebie to w empiku napewno przyjmą na reklamacje, tej firmy miałem akumulatorki do pada od x360 to śmigało wszystko.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Panowie bo mnie już strzela jak na nowego duala mam wydać 200 papiera a i tak jak gram to mnie łapy bolą a spusty są z dupy. Używki duala 3 raczej nie kupię bo mi znowu się grzybek w analogu zacznie kręcić i pozamiatane. Poszukuję najlepszego możliwego pada do ps3 o wielkości, ustawieniu analogów i spustach jak w padzie od 360. Zna ktoś coś takiego? Afterglowy wyglądają fajnie ale recenzje są różne. Zna ktoś coś ciekawego w temacie?

Edytowane przez adamst85
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Nie kupujcie padów od gościa o ksywie nano z allegro. Jego pady nie nadają się do gry w bijatyki, wymieniał mi dwa razy i za każdym razem było to samo. Krzyżak chodzi bardzo ciężko, trzeba mocno naciskać żeby reagował (może to kwestia gumek?). W zapłaciłem 60zł bo żydziłem na oryginalnego a teraz i tak musze kupić Soniacza i nie mam zamiaru ładować się w alternatywne wersje. Siostrzeniec też miał identycznego pada, tyle że kupionego u kogoś innego i miał to samo, tyle, że jego pad się wyrobił i działa już ok, ale i tak nie tak jak oryginalny ;/

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Najważniejsze to układ przycisków R1/R2 i L1/L2. Bo na ps3 strzela i mierzy się zazwyczaj górnymi. Co jest bardzo niewygodne w padach x-podobnych. A jak nie ma w grze zamiany to lipa. W filmiku było to wspomniane. 

 

Takie moje spostrzeżenia z obcowaniem z SpeedLink XEOX Pro .

 

Pada od ps4 po bluetooth podłączysz z ps3. Ale ponoć nie każda gra ogarnie. 

Edytowane przez MiK86
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...