Skocz do zawartości

Tekken cup Leszno 2010


Rekomendowane odpowiedzi

System: grupy + DE (na 32)

Energia: 100%

Ilość rund: do 3 wygranych

Ilość walk: do 2 wygranych w grupach, do 3 wygranych w DE, do 5 wygranych w wielkim finale

Kontrolery i przejściówki: uczestnicy są zobowiązani zabrać swoje pady/sticki razem z przejściówkami; organizatorzy nie zapewniają kontrolerów ani przejściówek

Profile: uczestnicy nie mogą uploadować na konsole turniejowe

Areny: losowe

Ustawienia przycisków: przed walką

Nagrywanie walk: save replaye tylko w DE

myślę ,że o niczym nie zapomniałem ?

Edytowane przez Pain19
Odnośnik do komentarza

Z racji tego, że jest to ostatni weekend przed semestrem letnim - przynajmniej u mnie na uczelni - najprawdopodobniej będę.

 

Czy będzie tam dostęp do Internetu? Jeśli tak, to przydałby się jeden telewizor CRT, dzięki czemu zrobiłbym 'pro' streama z obrazem z TV etc. :thumbsup: Oczywiście zabrałbym Tekkena w wersji NTSC, żeby grało się komfortowo.

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

Czy będzie tam dostęp do Internetu? Jeśli tak, to przydałby się jeden telewizor CRT, dzięki czemu zrobiłbym 'pro' streama z obrazem z TV etc. :thumbsup: Oczywiście zabrałbym Tekkena w wersji NTSC, żeby grało się komfortowo.

 

 

Wszystkiego dowiem się prawdopodobnie w poniedziałek,

bo może uda mi się właśnie na ten dzień umówić z właścicielem na rozmowę.

Tak więc możecie się spodziewać jakichś świeżych informacji dotyczących turnieju.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli będzie rozsądna możliwość dojazdu to powininem się pojawić, a jeżeli ja to i może reszta ekipy się zabierze ( Tokis? Junior? Velur?{VELUR Ty DZIADKU :P)itd..). Pytanko odnośnie czasu, od której mniej więcej miałby się rozpocząć turniej ,i o której planowali byście zakończenie turnieju ?

 

PS .MATT-JF (ZOA ;p) I Comming after Ya XD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeżeli będzie rozsądna możliwość dojazdu to powininem się pojawić, a jeżeli ja to i może reszta ekipy się zabierze ( Tokis? Junior? Velur?{VELUR Ty DZIADKU :P)itd..). Pytanko odnośnie czasu, od której mniej więcej miałby się rozpocząć turniej ,i o której planowali byście zakończenie turnieju ?

 

PS .MATT-JF (ZOA ;p) I Comming after Ya XD

 

zacząć między godziną 12.00-13.00 a zakończyć tak do 21.00 jeśli się uda :) ale to tylko plany ... zawsze może się to przedłużyć ...

Odnośnik do komentarza
zacząć między godziną 12.00-13.00 a zakończyć tak do 21.00 jeśli się uda :) ale to tylko plany ... zawsze może się to przedłużyć ...

 

Do 21 zdążysz skończyć turniej jesli będzie nie więcej niż 40 osób. Jeśli będzie więcej osób weź sporą poprawkę. W Łodzi finał był po godzinie 2.

Edytowane przez ciuh
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...