Skocz do zawartości

Tekken cup Leszno 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Turniej zapowiada sie fajnie i fajnie ze ogarniete osoby znajace nawet DE to robia ;p Powiem kilku ziomkom ktorzy nawet juggla juz robia zeby wystartowali ale czy widzowie beda mogli wchodzic za darmo?

 

 

PS .MATT-JF (ZOA ;p) I Comming after Ya XD

Czyli jednak chcesz odzyskac tytul wiedzialem ;P

Edytowane przez Matt-JF
Odnośnik do komentarza

Jutro idziemy z Obim gadać i w nocy pewnie jakieś informacje podamy... Ale ja mam jedno pytanie do kogoś, kto coś wie na ten temat, a mianowicie chodzi mi o kwestie prawne w organizowaniu takiego turnieju... Jak to wygląda? Bo szukałem po sieci i nic nie mogę na ten temat znaleźć... Proszę o odpowiedź, bo nie chcę, żeby później coś niemiłego wynikło... :unsure:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jutro idziemy z Obim gadać i w nocy pewnie jakieś informacje podamy... Ale ja mam jedno pytanie do kogoś, kto coś wie na ten temat, a mianowicie chodzi mi o kwestie prawne w organizowaniu takiego turnieju... Jak to wygląda? Bo szukałem po sieci i nic nie mogę na ten temat znaleźć... Proszę o odpowiedź, bo nie chcę, żeby później coś niemiłego wynikło... :unsure:

nie rozumiem jakie kwestie prawne? Idziecie do właściciela lokalu i wnajmujecie sale czy co tam innego. Nie wiem jak to wygląda u was z zapłatą za salę, u nas było to ok. 800zł. Nie wiem jak z umową czy będziecie coś spisywać czy poprostu dostajecie kwit i jesteście zapisani w planie imprez. ( Z umowami trzeba uważać, po ART of Tekken była porysowana podłoga i dziury w ścianie, na szczęście jakoś sie rozeszło). Natomiast turniej.. macie regulamin i podstawowe w nim założenia, dodajecie tylko wzmiankę że jako organizatorzy macie prawo dokonywania zmien w regulaminie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Załatwcie tam dostęp do Internetu (najlepiej po kablu), to będziemy mieli drugi w Polsce streamowany turniej, ale pierwszy z obrazem prosto z TV, obrazem na publiczność (z kamerami), wywiadami i aktualizowanymi przez Internet wynikami... przed chwilą sprawdziliśmy z Tokisem streaming ode mnie z domu i jedyną przeszkodą jest upload :smile: (ja mam 32kB)

 

Do tego potrzebny będzie jeszcze telewizor CRT.

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

A stream z obrazem na twarze grających też będzie;]?

 

Się zobaczy... :wink:

 

Turniej będzie jednodniowy? A jeśli nie, to czy będą jakieś perspektywy na nocleg na miejscu - ktoś łaskawy przekima/schronisko ew. ?

Podpisuję się pod tym.

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

Staramy się, żeby turniej był jednodniowy. Nie wiem dokładnie jeszcze o której zaczniemy, ale chyba nie będziecie mieli nic przeciwko jeśli zaczniemy już o 12 co?? Tylko wcześniej musielibyście przyjechać żeby rozpisać wszystko itd. Chyba, że będzie to możliwe to ustalenia na forum.

 

Poza tym mam pytanie... Jeśli chodzi o monitory, to jakie minimalnie one powinny być (jeśli chodzi o wielkość oczywiście)?

 

Aha no i pytanie do Di... Co musiałbym załatwić w związku z tą emisją tzn. z tym streamem?? Jakie łącze minimalnie musiałoby być ITP?

Odnośnik do komentarza

Sądzę, że kilkaset kB wystarczy. Jeśli chodzi o okablowanie, to mam wszystko, co potrzeba (włącznie z 10-metrową skrętką i rozgałęziaczem sygnału z konsoli). Jedyne czego będę potrzebował - poza dostępem do Internetu - to: stół (blisko stanowiska z telewizorem CRT), krzesła i jedno gniazdko :smile:

 

 

Co się tyczy robienia rozpisek przed turniejem, to... to po prostu nie wypali. Trzeba będzie robić na miejscu.

Monitory - według mnie 21 cali powinno wystarczyć. Kwestia tylko modelu.

 

 

Czy ktoś z Poznania wybierający się na turniej chciałby mnie przenocować przed i/lub po turnieju? :wink:

 

 

A stream z obrazem na twarze grających też będzie;]?

 

Się zobaczy... :wink:

Sprawdziłem. Mój laptop chyba tego nie pociągnie, ale można będzie przełączać widok na graczy na chwilę po każdej walce.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak organizator chce by to był równie wielki turniej jak art of tekken to będe

Zapraszam całe TLT z Velurem na czele :potter:

I całe TLT jak dobrze pójdzie to się zjawi:D

-Velurian aka TurboDynoVel

-Dante84nf

-Tokis

-Junior Capitan

-Gajda

-Sayu(startuje w turnieju??)

 

Tych się jeszcze nie pytałem ale się dowiem:

-TechnoGomez??

-Cactuar Ass??

-Wojciech??

 

Resztę też postaram się sciągnąć ;)

 

A co do tego stania na czele to tak jak Dante mi tak ja teraz oddałem liderowanie ekipą Juniorowi...za mało czasu mam...a o chłopaków trzeba dbać;):P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jutro idziemy z Obim gadać i w nocy pewnie jakieś informacje podamy... Ale ja mam jedno pytanie do kogoś, kto coś wie na ten temat, a mianowicie chodzi mi o kwestie prawne w organizowaniu takiego turnieju... Jak to wygląda? Bo szukałem po sieci i nic nie mogę na ten temat znaleźć... Proszę o odpowiedź, bo nie chcę, żeby później coś niemiłego wynikło... :unsure:

 

Pewnie jakieś tam kwestie prawne są... jakieś podatki trzeba by było płacić (jak za wszystko w Polsce)... ale nikt się tym za bardzo nie przejmuje, bo i nikt za to nigdy nie gonił. Sprowadza się to do tego, że jeśli urzędasy wywęszą, że za bardzo się komuś powodzi, po prostu znajdą na turnieje jakiś paragraf. :D Na razie jednak nic takiego nie miało miejsca.

Odnośnik do komentarza

Jak organizator chce by to był równie wielki turniej jak art of tekken to będe

Zapraszam całe TLT z Velurem na czele :potter:

I całe TLT jak dobrze pójdzie to się zjawi:D

-Velurian aka TurboDynoVel

-Dante84nf

-Tokis

-Junior Capitan

-Gajda

-Sayu(startuje w turnieju??)

 

Tych się jeszcze nie pytałem ale się dowiem:

-TechnoGomez??

-Cactuar Ass??

-Wojciech??

 

Resztę też postaram się sciągnąć ;)

 

A co do tego stania na czele to tak jak Dante mi tak ja teraz oddałem liderowanie ekipą Juniorowi...za mało czasu mam...a o chłopaków trzeba dbać;):P

mimo wszystko bardzo się cieszę ,że będziecie :DD pozdrawiam !! trenujcie !!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.