Skocz do zawartości

Tekken cup Leszno 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra.... Turniej odbędzie się planowo, czyli 20 lutego (sobota). Zaczynamy o 12:00, ale uczestnicy zobowiązani są do wcześniejszego przyjazdu, bo musimy wszystko rozpisać przed 12:00. My na miejscu będziemy od 9:00 więc tak możecie przyjeżdżać i powoli się rozgrzewać.

 

Jest jeden problem... Sala, którą nam przydzielono ma 50-60m2, ale w budynku jest jeszcze coś w stylu pub/bar, gdzie będzie można usiąść i czekać na swoją kolej... Mimo, że sala jest mała, to postaramy się, żeby stanowiska dla graczy były jak najbardziej komfortowe, bo to jest najważniejsze. Mam nadzieję, że nie zniechęci was ta sala i jakoś damy sobie radę.

 

Nagrodą będą pieniądze uzyskane z wpisowego, ale nie jesteśmy w stanie na dzień dzisiejszy określić dokładnie ile to będzie, bo nie wiemy czy wszyscy chętni przyjadą. Myślę, że nie będzie to dla was problemem, bo chyba przede wszystkim jedziemy pograć :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

A co z dostępem do Internetu? I czy dałoby radę znaleźć miejsce na stanowisko komentatorskie? :) Może zniżka dla mediów? :D

 

 

 

---

Proponuję, żeby podczas zapisów sprawdzane były pady (czy mają baterię) i nie zapisywać tych, którzy ją będą mieli. Wczoraj podczas turnieju w USA kilka razy osoba nie grająca weszła do menu. W jednym przypadku Kane'owi został przerwany juggle w 4. rundzie z Rainem (2:1 dla Amerykanina), przez co grę wznowiono po ok. 3 minutach, kiedy Kane był już zdekoncentrowany.

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

A co z dostępem do Internetu? I czy dałoby radę znaleźć miejsce na stanowisko komentatorskie? :) Może zniżka dla mediów? :D

 

 

 

---

Proponuję, żeby podczas zapisów sprawdzane były pady (czy mają baterię) i nie zapisywać tych, którzy ją będą mieli. Wczoraj podczas turnieju w USA kilka razy osoba nie grająca weszła do menu. W jednym przypadku Kane'owi został przerwany juggle w 4. rundzie z Rainem (2:1 dla Amerykanina), przez co grę wznowiono po ok. 3 minutach, kiedy Kane był już zdekoncentrowany.

 

stanowsko komentatorskie tak jak najbardziej a z tymi padami to będzie trzeba powiedzieć bo faktycznie to może być problem i rozczarowanie jak ktośsię włączy komuś w trakcie gry ...

pytanie o której możesz pojawić się w lesznie ? dopbrze by było gdybyś był razem nami od samego początku ! a i od wpisowego zwolnieni są Ci którzy przywiozą play'a na turniej :)

1.Kiełbasa

2.Benek

3.Solo

4.Tundra

5.Frizen

6. ?? (Demon)

Odnośnik do komentarza

Wystarczy że każdy podchodzący się zapisać będzie wciskał przy nas PSbutton xD

A jeśli okaże się że ktoś ściemnia i podszedł z rozładowanym padem a zostanie później złapany, to dostaje czerwoną kartkę i leci do domu. Poniżej podaje adres do tutka jak wyciągnąć baterię:

http://backdash.pl/hardware/rozkrecamy-sixaxisa/

 

Zaznaczam że nie będę nikomu rozkręcał, skręcał pada na miejscu turnieju - nie po to jest tutek żeby wszyscy leniwi podbijali na turze do mnie i zabierali mi przyjemność z rozgrzewki xD

Odnośnik do komentarza

Wystarczy że każdy podchodzący się zapisać będzie wciskał przy nas PSbutton xD

A jeśli okaże się że ktoś ściemnia i podszedł z rozładowanym padem a zostanie później złapany, to dostaje czerwoną kartkę i leci do domu. Poniżej podaje adres do tutka jak wyciągnąć baterię:

http://backdash.pl/hardware/rozkrecamy-sixaxisa/

 

Zaznaczam że nie będę nikomu rozkręcał, skręcał pada na miejscu turnieju - nie po to jest tutek żeby wszyscy leniwi podbijali na turze do mnie i zabierali mi przyjemność z rozgrzewki xD

 

How mean Blondi :diablo:

Odnośnik do komentarza

Ktoś z was się pytał o internet... Internet będzie, ale nie wiem jakie łącze i podejrzewam, że się nie dowiem dopóki tego sam nie sprawdzę... Także internet będzie ale jeżeli chcesz go używać to będziesz musiał na miejscu sprawdzić jakie szybkie to łącze.

 

Wczoraj byłem w ckis'ie i ustalałem tam jeszcze wszystko z zarządcą. Jeśli chodzi o dokładne godziny od której i do której, to powiedział, że musi to z kimś ustalić i do mnie zadzwoni... więc czekam... Jedno jest pewne: turniej zaczynamy o 12:00, ale od której my tam będziemy, to w najbliższym czasie dam znać...

Odnośnik do komentarza

sry za ta SAMEWISE :P

jesli wszyscy beda sluchac i ogarniac , nie bedzei trzeba na niikogo czekac 20 minut zeby przyszedl i gral to mysle, ze tak :D

przeciez teraz wam nie odpowiem na to pytanie !!!!

wszystko zalezy od nas !

jak nikt nie bedzie przedluzal to spokojnie :D

Edytowane przez Pain19
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...