Skocz do zawartości

Tekken cup Leszno 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem organizatorem tego turnieju;) (Nie wiem czy kojarzycie:P)

 

Chciałbym wszystkim podziękować za przybycie i za miłą atmosferę. Prawdą jest, że ja osobiście nie gram w Tekkena (zacząłem na naszym turnieju ), ale cieszę się, że mogłem wam umożliwić spotkanie i wspólne granie Mam nadzieję, że wszystkim się podobało mimo tego, że był to pierwszy turniej, który organizowałem...

 

Chciałbym podziękować w szczególnościDi. Obi miał się zająć organizacją i przebiegiem samych rozgrywek, bo mi na ten temat jeszcze mało wiadomo, ale bez Twojej pomocy myślę, że wyglądałoby to gorzej... Relacja na żywo, różnego rodzaju komentarze... Myślę, że nie tylko mi się to bardzo podobało

 

Podziękowania lecą jeszcze do Sola, który razem z Obim zajęli się rozpisywaniem grup i późniejszej fazy DE!

 

Jeżeli o kimś zapomniałem to przepraszam...

 

Podsumowując:

 

Uważam turniej za udany. Mimo iż było tylko 36 uczestników, to myślę, że atmosfera była całkiem spoko.

Co prawda w całym turnieju moim faworytem był Kiełbasa, to cieszę się, że wygrał mój ziomek z Leszna;)

Sala, na której graliśmy była bardzo mała, ale chyba to nie był aż taki problem...

 

Pamiętacie ankietę, którą przeprowadzały nasze pseudo Lili i Zafina ??

Wypowiedzcie się coś na ten temat, bo wspólnie z Obim chcielibyśmy w przyszłości stworzyć coś w stylu LIGI TEKKENA.

 

W niedalekiej przyszłości planujemy zorganizowanie drugiej edycji turnieju Mad about Tekken, która prawdopodobnie odbyłaby się we Wrocłąwiu, na dużo większej sali;)

PS. Jeszcze na razie się nie zgłaszajcie

 

Prosiłbym w miarę możliwości o komentarze dotyczące organizacji naszego turnieju (co było ok, a co nie itp.)

 

No i na końcu gdyby ktoś mógł... Proszę o Imiona i nazwiska pierwszej trójki, ponieważ chciałbym umieścić wpis o turnieju na jednej z leszczyńskich stron....

 

Jeszcze raz piona za turniej i myślę, że do zobaczenia wkrótce.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

1. Devil [bOB]

2. Tokis [ZAF/CHR]

3. Frizen [LAR]

4. Gajda [LAR]

5/6. Matt [sTE], Di [PAN]

7/8. Solo [LIL], Kiełbasa [różne]

9-12. Demon [sTE/MIG], Tenshimitsu [YOS], Gomez [HWO], Benek [LAW]

13-16. Robson [LAW/PAU], VHO [XIA], Sepkong [bAE], Alik [sTE]

 

http://backdash.pl/wp-content/uploads/2010/02/mad-about-tekken.jpg

 

http://backdash.pl/?s=leszno&x=0&y=0&=Id%C5%BA

 

A wlasnie zastanwialem sie, dlaczego Ciebie nie bylo:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...