Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wydaje mi się. Tutaj nie chodzi o to, że ja czegoś nie rozumiem (bo niby czego można nie rozumieć - masz broń, masz przeciwników) tylko o mechanikę rozgrywki. Ta gra jest wolna, bardzo wolna - maszkary chodzą zamiast biegać, moja postać biega jakby była wyjątkowo zmęczona (początkowo myślałem, że to jego chód ale jak nacisnąłem ctrl to się srogo zawiodłem, bo ten zamiast przyspieszyć jeszcze bardziej zwolnił). Dodatkowo brak celownika w takiej grze to jakieś nieporozumienie. Ok, ktoś powie "realizm". Tak, realizm w grze w której chodzimy ghulem i zabijamy dwugłowe dziwadła. Dobrze, nie ma celownika więc pewnie jest celowanie z przyłożenia. Owszem jest - takie, że muszka i szczerbinka zasłaniają pół ekranu przez co przycelowanie z większej odległości zwyczajnie zasłania całego wroga.

 

że o kwestiach takich jak strasznie wyglądający HUD z wyskakującym co chwilę olbrzymim menu z brońmi, które nosimy (bo oczywiście nie pamiętam, że mam palnik, apteczkę, nóż i pistolet - gra mi musi o tym przypominać ilekroć ruszę rolką) czy brak szybkiego ataku w zwarciu nie będę się nawet rozwodził

Odnośnik do komentarza

Jak na mój gust to sobie sam odpowiedziałeś xD

Mi chodzi o sens z punktu widzenia wydawców. Im się to opłaca?

 

Dead Rising 2 nadal drogi. Szkoda, że pierwsza część nie pojawiła się na PC. Ktoś w to grał po sieci w co-opie? Dobre jest? Postanowiłem zagrać we wszystkie gry z zombiakami jakie się pojawią (oczywiście w ramach rozsądku :D ).

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się nad Audiosurf, warto?

 

 

Jeśli szukasz czegoś na kilka partyjek co kilka dni, to tak. Fajna gierka po taniości.

 

a ja klikam RPM i nic XD

WTF? Albo PPM albo RMB - zdecyduj się Stonka xD

 

 

ojtam ojtam :D

 

O to chyba dobrze że nie kupiłem ;)

 

Dzisiaj mnie kusi Lara Croft, kupuje ktoś?

CoH też interesujący, mam wszystkie poza Tales of Valor...

 

 

Też myślałem na Larwą ale jednak nie ;/

 

CoH mam już, ale jakoś nie ciągnie mnie do przechodzenia znowu kampanii.

Odnośnik do komentarza

Dead Rising 2 nadal drogi. Szkoda, że pierwsza część nie pojawiła się na PC. Ktoś w to grał po sieci w co-opie? Dobre jest? Postanowiłem zagrać we wszystkie gry z zombiakami jakie się pojawią (oczywiście w ramach rozsądku :D ).

 

jak masz z kim grac to polecam, dobra zabawa dla calej rodziny. Z randomami to jednak nie to samo.

Odnośnik do komentarza

znowu nic ciekawego... mam nadzieje że na koniec rzucą coś ciekawego.

na koniec końców to na 99% będą powtórki z bestsellerami każdego dnia.

 

Jak do tej pory nic sobie nie kupiłem i nawet nie wiem co bym chciał. Nawet dodanie 10 pozycji do listy życzeń na losowanie było wysiłkiem, połowa z tego co tam wrzuciłem nawet mi nie pójdzie na moim obecnym kompie. Ale jedno co się mi spodobało dzięki acziwmentom, to ta głupia F2P Spiral Knights. Wciągające jak diabli.

Odnośnik do komentarza

Teraz faktycznie lekka nędza z tymi promocjami. Nie dlatego, że nie dają ciekawych gier, bo te są w porządku, ale że te obniżki nadal średnio opłacalne. Wczoraj rozbroił mnie Street Fighter IV za 15 Euro, na dzień przed premierą SSF4AE wartego 30 (albo 22) Euro... Dziś natomiast nie dość, że wrzucili jakieś gierki z obniżką zaledwie -33%, to jeszcze jedno pole pozostało wolne.

 

Niemniej jednak po włączeniu Steama zauważyłem, że zaktualizował mi się Portal 2. Może będzie na niego jakaś lepsza obniżka (-50%) oraz achievement dla summer camp.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...