Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.greenmangaming.com/s/pl/en/pc/games/racing/death-rally/

 

Huh... wymaga Steama, ale na Steam gry nie widać. Niemniej jednak dziś ma być premiera, więc może się pojawi za kilka godzin.

 

Kusi zakup. Do oryginału mam naprawdę ogromny sentyment, a i o tej czytałem sporo dobrego (pomijając pay-to-win czy tam pay-to-play). Jeśli da się przypisać któryś z tych kuponów 20% na już obniżone 15% to pewnie się wyjątkowo skuszę bez czekania na obniżki.

Odnośnik do komentarza

http://www.greenmang...ng/death-rally/

 

Huh... wymaga Steama, ale na Steam gry nie widać. Niemniej jednak dziś ma być premiera, więc może się pojawi za kilka godzin.

 

Kusi zakup. Do oryginału mam naprawdę ogromny sentyment, a i o tej czytałem sporo dobrego (pomijając pay-to-win czy tam pay-to-play). Jeśli da się przypisać któryś z tych kuponów 20% na już obniżone 15% to pewnie się wyjątkowo skuszę bez czekania na obniżki.

A te kupony nie byly tylko do 1 sierpnia?

Odnośnik do komentarza

Micromashines + broń maszynowa, miny, kolce, sabotaż i okazyjne pozostawianie krwawych śladów po przejechanym przechodniu.

 

Oryginał przystosowany do działania na współczesnych systemach operacyjnych jest dostępny za darmo (legalnie) - http://www.joystiq.com/game/death-rally/download/death-rally-for-windows-full-game/

 

Jeśli nie grałeś, to szczerze polecam. Zabawa przednia nawet po tylu latach.

Odnośnik do komentarza
chodzi mi o to, czy nie muszę na lewo ściągać gdzieś spolszczeń

Skoro muszą CI wysyłac instrukcję, to oznacza, ze jest to niespecjalnie officjalna metoda więc tak - prawdopodobnie trza się będzie yebać z plikami, i ściąganiem tego i tamtego - jak przy każdej wersji RUS/PL only ;p

polonizacja skyrima to skopiowanie 4 plików nic wiecej ( a wlasciwie podmiana)

Odnośnik do komentarza

Chodzi o to, że "wypożyczasz" te gry, a nie kupujesz na własność. No ale skoro w UE to tak nie działa więc git.

To jak sobie kupiłem płytkę z grą rejestrowną na stima to też ją tylko wypożyczyłem?

na allegro znalazłem tanią ofertę Skyrim:

http://allegro.pl/th...2516966696.html

 

tylko że to są wersje rosyjskie... czy ktoś się tu orientuje jak tu wygląda zmiana języka? chodzi mi o to, czy nie muszę na lewo ściągać gdzieś spolszczeń

Nie bawiłbym się w takie "promocje" ze względu na kombinowanie z językiem a i pewnie będziesz musiał używać jakiegoś dziwnego proxy do połączenia się z steamem.

Tytuł mi nic nie mówi, ale wygląda to na coś ala Micromachines pod względem rozgrywki. True?

Micromachines to klasyka, Death Rally jest podobne ale tak jak napisał Suavek warto zagrać w oryginał - gra jest bardzo wciągająca, najlepiej multi z kolegą obok...

Edytowane przez art100
Odnośnik do komentarza

@art100

Z tego co kojarzę, to "wypożyczanie" gier było zawsze - bez względu na sposób ich nabycia (digital czy box).

 

 

A po co mu proxy do aktywacji tego Skyrima? Przecież mógł mu kolega w Rosji kupić i dac jako gift. Żadne proxy nie są potrzebne. Po prostu będzie miał wersję ruską i ewentualne problemy z patchami/DLC.

 

 

Multi z kolega obok.... przy jednym PC? Nope, sorry - skończyłem z tym odkąd mam w domu coś takiego jak Internet :P

Odnośnik do komentarza

Włączyłem Death Rally i... wsiąkłem na kilka godzin przechodząc sporą część gry.

 

Ciężko to opisać, ale z jednej strony NIE jest to już ten sam Death Rally co dawniej, a z drugiej strony gra wciąga równie mocno i sprawia niemałą frajdę. Troszkę zmian w rozgrywce spowodowało, że idealnie nadaje się ona zarówno na krótkie jak i długie posiedzenia. Różne rodzaje broni, odblokowywane dodatki do wozu, achievementy, challenges itp.

 

Czuć jednak, że to gra z iOS. Także nie ustrzegła się ona pewnych baboli - np. u mnie są problemy z fullscreenem i po każdym uruchomieniu muszę się babrać z opcjami. Także sterowanie troszkę koślawe, a same wozy bardziej pływają niż jeżdża. Multi nie udało mi się uruchomić - co chwila gracze wchodzą i wychodzą do wyścigu i nic nawet zacząć nie można.

 

Osobiście wziąłem gierkę za posiadany kredyt na Green Man Gaming. Szczerze polecam osobom, którym podobała się idea oryginału. Pozostałych natomiast zachęcam do wzięcia przy okazji jakiejś promocji.

Odnośnik do komentarza
Kiedyś jak najbardziej - lecz ściskanie się we 2 (lub więcej) przy jednej klawie nigdy nie było wygodne ;)
Tja, bo przecież wspólna zabawa przy piwku i w przyjaznym gronie, nawet jeśli w lekkiej ciasnocie, to przeżytek. Teraz hardkory grają "wygodnie" z headsetami na łbach, w samotności przez internety z kompletnymi nieznajomymi, bądź też "znajomymi", których nigdy na oczy nie widzieli.

 

Teraz czuję się staro...

Edytowane przez Suavek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...