Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Halloween Sale - http://store.steampowered.com/sale/halloweensale_2012?snr=1_4_4__118

 

herp derp zgadnijcie jaka tematyka? ;p

 

Btw. Condemned: Criminal Origins pojawiło się też na Steam - http://store.steampowered.com/app/4720/

 

EDIT:

Damn... Orcs Must Die 2 przecenione o 50%... Jak wezmę to będzie kusić cholerstwo, a robotę mam... grrr

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

mam problem :( chciałem sobie pograć w GTA SA które kupiłem kiedyś na steamie. Udało mi się pograć 2 godziny, później grę mi wywaliło i teraz nie chce się włączyć :( gdy włączę tryb zgodności z XP, to wyskakuje komunikat że gra jest już uruchomiona /w managerze zadań nie ma żadnego procesu na to wskazującego/

sprawdzałem już spójność plików za pomocą steam, ale to nic nie dało.

 

ma ktoś pomysł jak to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

problem rozwiązany :) te pierwsze 2 godziny grałem na monitorze i ustawiłem sobie rozdzielczość wyższą niż max możliwa na ekranie laptopa. Później chciałem ją odpalić bez monitora i wtedy pojawiły się problemy. Po ponownej próbie z monitorem, dalej nic się nie działo, sprawdziłem spójność plików i zadziałało :D

Odnośnik do komentarza

Co prawda zostały tylko 3h, ale w obliczu popularności nowego XCOM proponuję zwrócić uwagę na przecenionego w dniówce UFO Extraterrestrials Gold, który jest autentycznym copypaste oryginalnego Enemy Unknown w nieco nowszej oprawie, z większością elementów rozgrywki na dobre i na złe wiernie zaczerpniętymi ze swego prekursora. Za 2€ szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza

Death Rally przez weekend za darmo na Steam (do pogrania, nie przypisania na zawsze) - http://store.steampowered.com/app/108700/

 

Gwarantuję Wam, że przez weekend zdążycie całą grę też przejść. Pięć razy. ;p

 

Niemniej jednak polecam. Nie tak dobry jak oryginał, ale mnie mile umilił kilka wieczorów.

Odnośnik do komentarza

No trwa tyle. W końcu gra z appstore. Nie zmienia to jednak faktu, że można się przy tym trochę zabawić, a darmowy weekend tylko daje ku temu swobodną możliwość.

 

Popatrz na to też z innej strony - wolisz wyścig, gdzie masz 40 sekund i po krzyku, czy wyścig, gdzie wyjeżdżasz na 1 miejsce w przeciągu 30 sekund a potem tylko jedziesz do przodu przez 2min aby nabić wymóg okrążeń? A zdarzało się tak w oryginalnym Death Rally i dziesiątkach innych gier tego pokroju. Tu przynajmniej nawet te 40 sekund bywa wymagające miejscami.

 

Sprawdź i oceń. ;) Nie twierdzę, że się spodoba, ale do cholery darmowe - co stoi na przeszkodzie? ;>

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

No właśnie to jest cały problem gier z iPhone i iPada. Tam tego typu produkcje mają znacznie więcej sensu. Kupujesz grę za 2 dolary, instalujesz sobie, bierzesz iPada do klopa i grasz 4 wyścigi podczas załatwiania... swoich spraw.

Na kompie nie dość, że płacisz jakieś 10 dolców za ten sam content, to po prostu te gry nie mają mentalności gier na PC. Tutaj oczekujesz innych odczuć niż tam. To są odmienne rynki, ale masa devsów stara się wydawac swoje produkcje na oba z nich co się kończy potem produkcjami co najwyżej średnimi.

 

To taki rancik odnośnie ogólnie konwersji gier z appstore.

 

 

 

Darmo - można sprawdzić, sure. Płacić $10 za tego typu produkcje - nope, postoję.

Odnośnik do komentarza

Gra to gra. Oryginalna platforma docelowa jest nieistotna jeśli produkt jest na poziomie i sprawia frajdę. A czy robi to na telefonie podczas siedzenia na klopie, czy na komputerze/laptopie, to dla mnie jest to nieistotne.

 

Death Rally możesz sobie kupić równie dobrze w appstore za grosze jeśli takie masz preferencje. Ja sprzętu stosownego nie posiadam, więc gram na PC, tak jak zagrywałem się w oryginalne Death Rally świetnie się przy tym bawiąc.

 

No ale w sumie rozmawiam z osobą, która patrzy głównie na grafikę i nie gra w nic co ma więcej niż parę lat i nie jest tytułem przez media okrzykniętym mianem AAA, więc nie powinienem być zdziwiony. ;)

Odnośnik do komentarza

tutaj sie nie zgodze

z wlasnego doswiadczenia moge powiedziec ze gry tworzone na komorki zwykle charakteryzuja sie tym ze nie idzie w nie grac za dlugo w jednym posiedzeniu (mowa tu o takich typowych jak cut the rope, angry birds czy where is my water) dlatego sa idealne wlasnie na przenosnych sprzetach na krotkie serie w autobusie, w kolejce do lekarza czy na klopie, a gdy ta sama gre przeniesc na pc to pojawia sie problem jak chce sie cisnac 4 godziny bez przerwy.

wiec uwazam ze oryginalna platforma potrafi miec znaczenie (malo to przykladow gdzie oglupili gre przez konsole)

 

death rally napewno obadam bo w dziecinstwie swietnie sie bawilem w oryginal. ah ta satysfakcja gdy w jeden wyscig zaliczyles bonus za dojechanie pierwszym z narkotykami, wyeliminowanie celu, wyeliminowanie wszystkich i dojechanie pierwszym na prosbe sponsora :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...