Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli uważasz, że platforma docelowa nie ma nic wspólnego z charakterystyką gry to wykazujesz się albo niewiedzą, albo celową ignorancją ;)

Nie bez powodu na AppStore lądują gry małe, niewymagające i szybkie. Nikt nie kupuje iPada czy iPhone głównie z powodu tego, że chce na nich grać. To są dodatki, popierdółki (nie w negatywnym znaczeniu). Tam te gry pasują idealnie i gdybym samemu był właścicielem owego sprzętu to pewnie miałbym niejedną tego typu gierkę. Po prostu takie produkcje nie wywołują u mnie żadnej podniety w przypadku wersji PC.

 

 

Osoba która patrzy na grafikę nie uważała by że Alice: Madness Returns jest gra wizualnie piękną, tylko by przyłączyła się do stada narzekaczy. To samo z ostatnio wydanym Dishonored. Mam całkiem sporo "brzydkich" gierek, a jeżeli opinia że patrzenie na grę 12 letnią "boli" to dla Ciebie to samo co patrzenie w grach jedynie na grafę to sorry wielkie, ale zdecydowanie dopatrujesz się ukrytego sensu na siłę w mych wypowiedziach ;)

Odnośnik do komentarza

Nie twierdzę nigdzie, że platforma nie ma znaczenia. Mówię tylko, że jeśli produkt końcowy jest dobry (niekoniecznie w kontekście popierdółki na 5min), to można w niego pograć także na innych platformach i oceniać jako "gra", a nie jako "gra na platformę mobilną". Death Rally ce(pipi)e "komórkowy" feeling z wyścigami trwającymi około minutę, ale sama zabawa mnie osobiście sprawiła frajdę i potrafiłem takich wyścigów natrzaskać kilkadziesiąt w ciągu godziny spokojnie. Nie twierdzę też, że gra się każdemu spodoba, bo idealna nie jest, ale zachęcam do sprawdzenia skoro już jest w ramach darmowego weekendu.

 

Dodam też, że Death Rally na PC ce(pipi)e dużo lepsze sterowanie niż na gałce - zarówno dotykowej jak i z pada.

Odnośnik do komentarza

Może warto dodać, że jest to póki co zamknięta beta, więc trzeba mieć dostęp. A większość dostępnych gier to porty zrobione z okazji Humble Bundle, więc szału nie ma.

 

Cieszyć może jedynie fakt nowych sterowników od nvidii, które towarzyszyło wyjściu tejże bety steama.

Fakt, że zamknieta beta, ale dostęp ma każdy. Składałem swoje "podanie" o beta testera, jednak ominięto je echem.

 

Cieszyć może nadomiast fakt, że w końcu zaczyna się coś dziać w sprawie Steam'a na Linuksa, a nie są to tylko obietnice bez przyszłości.

Edytowane przez Etheor
Odnośnik do komentarza

Z tego, co słyszałem to TF nie opiera się tak na płatnych itemach. Co do darmówek, to znajomemu bardzo spodobało się Tribes: Ascend.

Ja teraz ściągam Dwarfs!?, bo inny znajomy w to grał i wyglądało na całkiem przyjemną popierdółkę. Nie wiem, strategia z pewną domieszką lemmingów?

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza

akurat od tych 3 to nawet patrzenie jak farba schnie na scianie jest bardziej pochlaniajace

zawsze jestem chetny na rekomendacje wiec napewno zobacze tego Blacklight retribution, cene widze ma odpowiednia choc ten oficjalny trailer zbyt nie zacheca.

 

edit. heh zakladam konto a tu moj email zajety. pewnie z czasow rusty hearts w czasie gwiazdki na steam.

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Wszystko co jest przecenione choć trochę ma szanse pojawić się w daily lub flashu. Nie musi, ale bardzo to prawdopodobne. Osobiście czaję się na Arkham City GOTY za 5 euro, ale coś mi się wydaje, że jeszcze za wcześnie na -75%. Może w grudniu. ;p

 

Za to jestem niemal pewien, że Legend of Grimrock będzie przeceniony wreszcie -75%. Wkurzę się tylko, jeśli potem do jakiegoś bundla trafi. ;p

 

A Puzzle Quest 2 jak zwykle ani o grosz tańszy...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...