Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym się nie nastawiał niestety na zbyt dużą ilość -75%. Obstawiam przewagę -66% nawet w przypadku tytułów, które był niegdyś mocniej przeceniane. Także nie liczyłbym na obniżki tego typu wśród tytułów, które były mało lub wcale nie przeceniane, jak chociażby Ys: Chronicles, mimo tego, że wisi na Steam już od miesięcy. Cóż, Valve zdaje sobie sprawę ze swej popularności, to w ostatnich latach bardziej jest to wydarzenie, aniżeli wspomniany wcześniej szał zakupów.

 

Z rzeczy, które kupię niemal na pewno JEŚLI będą w sensownej promocji (tj. -66% wzwyż):

Ys I & II (Origins jeszcze nie przeszedłem nawet, ale generalnie bardzo przyjemna i mało wymagająca seria)

Puzzle Quest 2 (nigdy tego nie widziałem w promocji, więc straciłem nadzieje)

 

Może i tylko jeśli będzie -75% wzwyż:

Divinity II: Developer's Cut

Star Trek Online: Steam Starter Pack

System Shock 2

 

Inne albo dorwę taniej w innych serwisach, albo i tak bym nie grał w najbliższym czasie, więc szkoda kasy.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że ta wyprzedaż będzie lepsza niż zimowa, która była zwyczajnymi popłuczynami.

 

Planuję wyrwać:

- F3 GOTY (5$)

- F:NV UE (10$)

- Dishonored/Bioshock Infinite (nie liczę na 66 ale może się uda)

- Torchlight II (liczę na 75% ale z tego co widzę najmniej było 66% czyli ok 7 dolarów, więc pewnie i tak kupię)

- CS:GO (grałem w darmowym tygodniu i było ok ale wiało starą mechaniką na nowym silniku. Jak dadzą 50% to biorę od ręki)

- Age of Empires II HD (MS pewnie nie zrobi 66% ale zawsze warto mieć nadzieję)

- System Shock 2 (75% i biorę z pocałowaniem ręki; więcej nie dam, bo mam mint boxa a cyfrową chcę tylko dla wygody działania)

- dodatki do Skyrima

 

a Wy na co się czaicie?

 

Tak BTW Dishonored i Fallouty były w promocji na GetGames Get Loaded ostatnio. Dwie gry za $15 jeśli dobrze pamiętam. Dużo lepiej chyba się nie dało tego kupić. FNV były chyba region locked, ale F3 na pewno nie.

Odnośnik do komentarza

Dobra, będzie niechlubny post, może nie będzie banicji :)

 

Nigdy nie byłem fanem Falloutów, do dziś nie kumam czemu 1 i 2 są takie kultowe a taki Jagged Alliance, (które dla mnie jest gra identyczną praktycznie z tym że jedno to gra solo a drugie drużynowa) nie. Ale do rzeczy.

Jakiś czas temu zastanawiałem się czy by nie kupić sobie F3/F:NV na sale, ale jako że fanem nie jestem to postanowiłem sprawdzić wersję gry z popularnej strony Internetowej. No więc zainstalowałem F3 i pograłem 2 dni (koło 7h playtime), które mnie tylko utwierdziły w przekonaniu że seria Fallout jest totalnie nei dla mnie. Ani jednej zwiechy, ani jednego freeza, ani jednego crasha - NIC! Mógłbym szczerze powiedzieć, że była to jedna z najbardziej stabilnych gier w jakie grałem ostatnimi laty. Wniosek, DRM psuje grę xD

Odnośnik do komentarza

Dobra, będzie niechlubny post, może nie będzie banicji :)

 

Nigdy nie byłem fanem Falloutów, do dziś nie kumam czemu 1 i 2 są takie kultowe a taki Jagged Alliance, (które dla mnie jest gra identyczną praktycznie z tym że jedno to gra solo a drugie drużynowa) nie. Ale do rzeczy.

Jakiś czas temu zastanawiałem się czy by nie kupić sobie F3/F:NV na sale, ale jako że fanem nie jestem to postanowiłem sprawdzić wersję gry z popularnej strony Internetowej. No więc zainstalowałem F3 i pograłem 2 dni (koło 7h playtime), które mnie tylko utwierdziły w przekonaniu że seria Fallout jest totalnie nei dla mnie. Ani jednej zwiechy, ani jednego freeza, ani jednego crasha - NIC! Mógłbym szczerze powiedzieć, że była to jedna z najbardziej stabilnych gier w jakie grałem ostatnimi laty. Wniosek, DRM psuje grę xD

Pisałem wcześniej. Znajomy kupił na premiere F3 nie mógł grać. Sciagnal crack aby odpalac ORYIGANAŁA i działało... Kolejny przykład jak ludzie naprawili to co developer nie potrafi

Odnośnik do komentarza

F3 wymagał G4WL, co by wiele wyjaśniało.

 

Osobiście jednak żadnych problemów nie miałem, a trochę godzin przy tytule spędziłem. No ale grałem na XP, nie wiem jak się mają sprawy na nowszych OS.

 

Co do samej gry, to inny Fallout niż poprzednie. Popularne wówczas określenie "Oblivion with guns" wcale nie takie nietrafione. Niemniej jednak grało się przyjemnie, acz przyznam, że większą frajdę czerpałem z eksploracji i sidequestów, aniżeli głównego wątku.

Odnośnik do komentarza

O ja nie mogę, trzymam kciuki bardzo mocno :D. Albo robią sobie z nas jaja tymi aktualizacjami albo to naprawdę dzisiaj :).

 

A, przypomniałem sobie! Chciałbym jeszcze FEZ-a dorwać w fajnej cenie. I Don't Starve.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
Gość Oran

co do tych kart, to chyba jednak taniej wyjdzie kupić grę niż idlować - za tyle godzin z włączonym kompem w nocy to rachunki za prąd o 20-30 zł w górę mogą pójść, tym bardziej jak będzie więcej gier to obslugiwało :D

Odnośnik do komentarza
Gość Oran

a ty to tak na poważnie wziąłeś?

 

Na laptopie za prąd wyjdzie całe nic, na PC też nie dużo, tym bardziej jak monitor zgaszony, to był taki żarcik, w stylu, że steam napędza rynek energetyczny w biedniejszych krajach i poprawia PKB HEHEHEHEEHEHEHEHEHEHEEHheehehehehehehehBHEHEHEEHEHEEHEHEHEHEeheheheHEHE HE.


Chociaż szczerze powiedziawszy dla ludzi co nie mieszkają z rodzicami to też inaczej to trochę wygląda :P Ale akurat ja sobie ironizowałem, bo ja mam taryfę nocną u siebie i se mogę!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...