Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem o co w ogóle chodzi narzekaczom. Masz paczkę zaje,bistych gier za 15 zł? Masz. Nie możesz oddać/wymienić jednej z nich? Ojej, no naprawdę, tak mi przykro. W najgorszym wypadku wyjdzie Cię to 15 zł za jedną grę. Ja wydałem 5 dych za same Batmany i nie żałuję ani złotówki, a jak ktoś za 15 zł za 2xBatman, 2xFEAR, LOTR i Scribblenauts narzeka, że jeszcze nie może być kolejne 3 zł do przodu, to sorry, ale składki na 4 przy tym to szczyt dżentelmeństwa, burżuazji i bogactwa. Jeden uj czy można, czy nie można giftować, czy klucze czy linki. Wciąż można kupić sobie za grosze paczkę zaje,bistych gier.

Odnośnik do komentarza

Steam coś wprowadził nowego z DRM czy ja mam jakieś dziwne błędy typu, że jestem online, włączam grę, w grze wywala komunikat, że aby mieć dostęp do funkcji multi muszę być onine(a jestem) i gra się wywala do pulpitu. Każda, nawet taki Batman AA. Po zresetowaniu Steam wszystko git.

Odnośnik do komentarza

Działa wam  Market ?

jak wystawiacie przedmiot  to pojawia się on w danej kategori ?

 Bo ja za cholerę  nie moge wystawić  gratów z CS:GO ...... wstawiam skrzynię  wszystko  ładnie pieknie ,ale  oferta nie pojawia się na rynku ?  zawsze było widać  oferte w 2-3 min od wystawienia  WTF?

Wkurza mnie to bo cena  leci  a  moich gratów nie widać  na rynku

Odnośnik do komentarza

Ja voice chatu przez Steam próbowałem aż jeden raz, wystarczyło, by stwierdzić, że to nie ma sensu. Ale przecież gramy na PC, nie ma problemu w użyciu osobnego programu jak Skype czy TS3 ;].

 

 

Właśnie jest, nie da się steamowego voice chatu w tym LoTR wyłączyć/wyciszyć.

Edytowane przez scuff
Odnośnik do komentarza

Forómek.

 

Nie można go wyłączyć, próbowałem zmienić mikrofon na coś nieaktywnego w ustawieniach steama ale gra to zupełnie ignoruje i dalej uzywa tego samego co skype.

 

 

Jak pisałem, LoTR ma absolutnie wy(pipi)ane na to co ustawiamy na steamie, próbowaliśmy już tych czarów ze zmianami mikrofonu, push to talk, etc. 

 

btw. nie wiem czy to taki konsolowy ficzur ale jak jest jaskiniowa lokacja to do (pipi)owej jakości głosu dochodzi echo  :pirate:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...