Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Quaro

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już napisałem co kto lubi. Ja nie używam rpg do zabijania piechoty [bo zepsuło by mi to satysfakcję z gry](ofkoz czasami nie ma wyjścia ;) ) więc problemu nie widzę.

 

(a samo celowanie w okna to ofkoz chleb powszedni, w końcu jak jeleń stoi w oknie to nie dziwota że ginie :D )

Odnośnik do komentarza

Ja się zacząłem przekonywać do mechanika ostatnio, i prawde mówiąc, "robi". Po zdjęciu miną czałgu z 3 osobami banan sam wskakuje na twarz xD

 

Najmniej póki co grałem szturmem, jakoś tak nie mogę się przełamać. Jakich używacie zestawów dla niego?

Odnośnik do komentarza

Ja do tej pory grałem szturmowcem i latam z M416, granatnikiem, zwiększoną liczbą granatów i uchwytem. Idealny noob-friendly zestaw.

 

Typisz polisz rurabomber z których wszyscy polewają i nazywają n00bami, bo nie potrafiąc celować bronią, strzelają z granatników ;)

 

Ja na szturmie jadę z Abakanem lub M16 + Magnum ammo + zoom x4. [HC]

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja do tej pory grałem szturmowcem i latam z M416, granatnikiem, zwiększoną liczbą granatów i uchwytem. Idealny noob-friendly zestaw.

 

Typisz polisz rurabomber z których wszyscy polewają i nazywają n00bami, bo nie potrafiąc celować bronią, strzelają z granatników ;)

No przecież pisze, że n00b-friendly! :tongue:

Jak zostanę pr0 to zmienię zestaw :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Ja do tej pory grałem szturmowcem i latam z M416, granatnikiem, zwiększoną liczbą granatów i uchwytem. Idealny noob-friendly zestaw.

 

Typisz polisz rurabomber z których wszyscy polewają i nazywają n00bami, bo nie potrafiąc celować bronią, strzelają z granatników ;)

 

Ja na szturmie jadę z Abakanem lub M16 + Magnum ammo + zoom x4. [HC]

Ja potrafie tak samo zabijac normalnym ammo jak i granatnikiem, tylko po co sie meczyc? Ta gra polega glownie na zabijaniu a na wojnie nie ma sentymentow i uzywa sie najskuteczniejszego sposobu na ubicie przeciwnika, dlatego kazdy medic biega z m60. Balansem broni powinni sie zajac tworcy a nie przejmowac gracze.

Odnośnik do komentarza
Ja potrafie tak samo zabijac normalnym ammo jak i granatnikiem, tylko po co sie meczyc? Ta gra polega glownie na zabijaniu a na wojnie nie ma sentymentow i uzywa sie najskuteczniejszego sposobu na ubicie przeciwnika, dlatego kazdy medic biega z m60. Balansem broni powinni sie zajac tworcy a nie przejmowac gracze.

 

Podpisuję się pod tym. Nie pojmuję tego dlaczego jedni drugich nazywają noobami tylko dlatego, że mają inny styl gry. Jeden biega z wyrzutnią i kosi wszystko przez ściany ale jest bardzo narażony na atak w momencie długiego przeładowywania, inny ściąga wszystkich z hektara ale w bliskim kontakcie nie ma szans dlatego nie wbiega jak reszta prosto pod lufę tylko chodzi po rogach mapy a jeszcze inny wskakuje do budynku z LMG i z palcem na spuście przebiega nie patrząc do czego strzela.

 

ja na ten przykład preferuję zestaw SAIGA + M2CG + 12shells + Improved demolitions i wbrew pozorom 90% fragów idzie na SAIGA; po obniżeniu obrażeń dla wyrzutni służy ona głównie do 'zmiękczania' tych którzy mają 100%

Odnośnik do komentarza

Ja do tej pory grałem szturmowcem i latam z M416, granatnikiem, zwiększoną liczbą granatów i uchwytem. Idealny noob-friendly zestaw.

 

Typisz polisz rurabomber z których wszyscy polewają i nazywają n00bami, bo nie potrafiąc celować bronią, strzelają z granatników ;)

 

Ja na szturmie jadę z Abakanem lub M16 + Magnum ammo + zoom x4. [HC]

Ja potrafie tak samo zabijac normalnym ammo jak i granatnikiem, tylko po co sie meczyc? Ta gra polega glownie na zabijaniu a na wojnie nie ma sentymentow i uzywa sie najskuteczniejszego sposobu na ubicie przeciwnika, dlatego kazdy medic biega z m60. Balansem broni powinni sie zajac tworcy a nie przejmowac gracze.

 

 

Rowniez sie pod tym podpisuje :) Inne pytanie czy komus odpowiada takie zbalansowanie w grze. Jak nie pasi to mozna zagrac w innego FPSa. Pelno ich ostatnio.

Odnośnik do komentarza

Przeglądałem ostatnio forum ea/battlefield. Chyba nie zanosi się na szybką poprawkę wydajności. Tyle tam jadu wylali, że DICE chyba się obraziło. :wacko:

No, you don't need to whine and complain to get our attention. Civilized communications -- imagine that you are talking to a fellow human being -- works surprisingly well.

Będzie za to update serwerów do R11.

RSPs are switching from R10 to R11 now. Since lots of people are online playing, we are not going to a massive update right away.

 

Exact method varies from RSP to RSP, but it is done through rolling restarts / when servers drain out / when server admins opt to upgrade (via the RSP's control panel).

 

 

It fixes two things:

 

1) SQDM and SQRUSH levels are no longer automatically classified as Hardcore.

The reason why they were classified as such, is that the game's autobalance is inactive in those two gamemodes. This caused the server browser's new hardcore-icon logic to always consider those servers to run in hardcore mode.

 

2) Favorites handling has been restored.

Some R10 servers made people's favorites' list show the same server in all entries. This is corrected with server R11. Once server R11 has been properly deployed, some people will have to rebuild their favorites list. I don't have any statistics on how many people are affected.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Ja do tej pory grałem szturmowcem i latam z M416, granatnikiem, zwiększoną liczbą granatów i uchwytem. Idealny noob-friendly zestaw.

 

Typisz polisz rurabomber z których wszyscy polewają i nazywają n00bami, bo nie potrafiąc celować bronią, strzelają z granatników ;)

 

Ja na szturmie jadę z Abakanem lub M16 + Magnum ammo + zoom x4. [HC]

Ja potrafie tak samo zabijac normalnym ammo jak i granatnikiem, tylko po co sie meczyc? Ta gra polega glownie na zabijaniu a na wojnie nie ma sentymentow i uzywa sie najskuteczniejszego sposobu na ubicie przeciwnika, dlatego kazdy medic biega z m60. Balansem broni powinni sie zajac tworcy a nie przejmowac gracze.

 

 

Rowniez sie pod tym podpisuje :) Inne pytanie czy komus odpowiada takie zbalansowanie w grze. Jak nie pasi to mozna zagrac w innego FPSa. Pelno ich ostatnio.

 

 

Zawsze byłem inny ;P

Ja od jakiegoś czasu medem biegam z Type88 LMG. Wolę magnum ammo, bo na duży dystans to jest przeważnie o dwie kulki mniej w cel żeby go położyć. I nie męczę się, po prostu gram w taki sposób, jaki przynosi mi największą satysfakcję :)

Odnośnik do komentarza

Przeglądałem ostatnio forum ea/battlefield. Chyba nie zanosi się na szybką poprawkę wydajności. Tyle tam jadu wylali, że DICE chyba się obraziło. :wacko:

 

Nie wiem o co Ci chodzi z tą poprawką wydajności, ja na laptopie na średnich detalach śmigam i framerate nawet nie kaszlnie przy większej zadymie. Nie mierzyłem co prawda specjalnie frapsem, ale jeżeli idzie o to co odczuwam, to pełna płynność...

 

 

 

Aha, i zgadzam się z przedmówcami co do stylów gry. Każdy ma swoje wady i zalety, a gra jest przez to o wiele bardziej ciekawa. Noobem to mogę nazwać kogoś kto z granatnika sobie przywali pod nogi, ale nie kogoś kto go skutecznie używa ;)

 

Wiadomo coś o jakichś nowych mapkach?

 

 

Edit: "Zabij swojego adwersarza", ocb z tą przypinką? Jak gram ani jedna mi nie wpadła...

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Po patchu zdecydowanie odczułem chrupnięcia animacji i zwolnienia. Na forum ea też dużo osób o tym pisze. Wydaje mi się, że to w dużej mierze zależy od szczęścia (tak jak bug z nożem i spawn lag). Polecam poczytać to forum ze względu na przekrój problemów z jakimi ludzie się spotykają.

http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-bad-company-2-pc/

 

Co do przypinki to gościu musi najpierw zabić ciebie 5 razy, a potem ty jego (wystarczy raz go ubić).

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Nie wiem o co Ci chodzi z tą poprawką wydajności, ja na laptopie na średnich detalach śmigam i framerate nawet nie kaszlnie przy większej zadymie. Nie mierzyłem co prawda specjalnie frapsem, ale jeżeli idzie o to co odczuwam, to pełna płynność...

sam problem nie leży w jako takiej grafice tylko w tym, że coś pokopali w silniku - z racji monitora gram w 1080p i przed patchem wszystko chodziło na max (bez wody), obecnie wszystko prócz tekstur obniżone na medium i trafiają się naprawdę nieciekawe chrupnięcia. wina na 100% nie leży ani po stronie systemu a juz tym bardziej nie po stronie konfiguracji

 

 

 

btw

wprowadzili limit graczy bez którego nie można rozpocząć rozgrywki (ma to ukrócić farmowanie punktów poprzez niszczenie m-comów) więc z 2osobowych ustawek nici

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...