Skocz do zawartości

Bursa VII


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Dobra... Termin zlotu to 9, 10 i 11 kwietnia tego roku. Na pewno nie zmieni on się, bo sala zarezerwowana. Wejściówki od 20 do 25 zeta, sam nie wiem, ile będzie dokładnie, bo to zależy od ilości osób, dlatego proszę o pisanie, czy ktoś będzie na 100 procent. Sala będzie mnie kosztować 350 zeta. Jak wiecie, a ci, co nie wiedzą, można wynajmować pokoje, bodajże 21 zeta za noc od osoby. Ale można spać w sali, gdzie jest sprzęt, za free of course. Łazienki z prysznicami, ciepła woda. To samo w pokojach - ciepła woda. Biedrona jest obok miejsca, to samo całodobowy bar - kebab itp. Czajnik będzie. Może i mikrofala, ale to chyba zły pomysł. :P Nie wiem, ile będzie stanowisk, ile będzie LCD, bo za wcześnie na to, lecz na bank nie będzie ich mało. Zapewne będę potrzebował sprzętu, więc proszę pisać, co kto może. Od razu piszę, że nie wiem, czy jak ktoś coś weźmie, to będzie wjazd za free - postaram się. Będziemy grać praktycznie we wszystko, lecz turnieje odbędą się w Street Fightera IV, Guilty Geara - bez Cieślaka. (chyba :P), BlazBlue (chyba). Oczywiście będzie można odpalać inne gierki, no problem. To chyba tyle, jeśli chodzi o ten moment. Jeśli chodzi o dojazd z dworca, to na dworcu są taksówki. Koszt na ulicę Mechaników 1 to około 10 zeta. Jeśli chodzi o busy, to trzeba przejść tunelem na drugą stronę i szukać busa na ul. Toruńska (wysiadać przy Włocławskim Centrum Kultury - WCK), bodajże 3, 10, 20. Potem się cofamy trochę do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej we Włocławku i tam obok tej uczelni jest akademik - taki kolorowy. Można również jechać na ul. Promienną, bodajże 4, 19, 17 i tam wysiadamy obok dworca numer two. Przechodzimy przez tory i widzimy nasz kolorowy budynek. Jeśli ktoś wie, że będzie miał problem, to pisać na PW, zapodam numer koma. Jak są jakieś pytania, pisać. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...