Skocz do zawartości

Bursa VII


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, zarówno noobów, jak i tych, co są pro.

 

Tak, tak, postanowiłem coś zrobić, miało być coś w ferie zimowe, lecz one tuż, tuż. Wyszło jak wyszło. Nie miałem czasu, by wcześniej o tym wspomnieć, by termin padł na ferie. Proponuję terminy: 19, 20, 21 lutego. Wiem, wiem, że to już niedługo, lecz to taki wstępny termin. Jeśli będzie sporo chętnych, to da się zrobić w ten weekend. Drugi termin, ten bardziej odległy, to 9, 10, 11 kwietnia. 12 to święta, więc idealna data. Co myślicie? W co będziemy grać? To głowy przychodzi mi tylko Guilty Gear oraz Street Fighter (IV oraz 3rd Strike). Miejscowość to oczywiście Włocławek. Tam, gdzie było ReVo II, lecz w innej sali - dużo lepszej! Chciałbym zaznaczyć, że to będzie zlot, a nie turniej. Czyli minimalne koszty! Myślę, że wstęp wyniósłby maks 15 zeta, może 20 - jeśli będzie mało osób. Więcej info dodam, jak znajdą się jakieś zainteresowane osoby.

 

Dobra... Termin zlotu to 9, 10 i 11 kwietnia tego roku. Na pewno nie zmieni on się, bo sala zarezerwowana. Wejściówki od 20 do 25 zeta, sam nie wiem, ile będzie dokładnie, bo to zależy od ilości osób, dlatego proszę o pisanie, czy ktoś będzie na 100 procent. Sala będzie mnie kosztować 350 zeta. Jak wiecie, a ci, co nie wiedzą, można wynajmować pokoje, bodajże 21 zeta za noc od osoby. Ale można spać w sali, gdzie jest sprzęt, za free of course. Łazienki z prysznicami, ciepła woda. To samo w pokojach - ciepła woda. Biedrona jest obok miejsca, to samo całodobowy bar - kebab itp. Czajnik będzie. Może i mikrofala, ale to chyba zły pomysł. :P Nie wiem, ile będzie stanowisk, ile będzie LCD, bo za wcześnie na to, lecz na bank nie będzie ich mało. Zapewne będę potrzebował sprzętu, więc proszę pisać, co kto może. Od razu piszę, że nie wiem, czy jak ktoś coś weźmie, to będzie wjazd za free - postaram się. Będziemy grać praktycznie we wszystko, lecz turnieje odbędą się w Street Fightera IV, Guilty Geara - bez Cieślaka. (chyba :P), BlazBlue (chyba). Oczywiście będzie można odpalać inne gierki, no problem. To chyba tyle, jeśli chodzi o ten moment. Jeśli chodzi o dojazd z dworca, to na dworcu są taksówki. Koszt na ulicę Mechaników 1 to około 10 zeta. Jeśli chodzi o busy, to trzeba przejść tunelem na drugą stronę i szukać busa na ul. Toruńska (wysiadać przy Włocławskim Centrum Kultury - WCK), bodajże 3, 10, 20. Potem się cofamy trochę do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej we Włocławku i tam obok tej uczelni jest akademik - taki kolorowy. Można również jechać na ul. Promienną, bodajże 4, 19, 17 i tam wysiadamy obok dworca numer two. Przechodzimy przez tory i widzimy nasz kolorowy budynek. Jeśli ktoś wie, że będzie miał problem, to pisać na PW, zapodam numer koma. Jak są jakieś pytania, pisać. Pozdrawiam.

 

Wstępna lista:

1. Cieslak

2. Ryu

3. Inu

4. Radek

5. Kamil

6. Kozik

7. Snake.

8. Gascan

9. Dark Slide

10. myrt aka mr_t

11. dźar

12. Vipe

13. Bellevar

14. Sir Lucas

15. Mastachi

16. Pychu

17. Patoslaw

18. kosmo

19. Aserot

20. Szinden

21. manieq

22. Fazza

23. Griever

24. Kris

25. krilluch

26. Pro8e

27. Kaczilla

28. GHETTOkingSAS

29. apolon

Edytowane przez cieslakslash
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 68
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ja jestem pro i moze bym wpadl. Daty ktore podales wydaja sie spoko. Nie wiem jeszcze czy mam wtedy cos wazengo ale wydaje mis ie ze nie. GG, SF4... a tekken?:P ... ja to gram w tekkena ostatnio duzo men :P ale na gg i sf4 tez chetnie przyjade. No i stre mordy zobaczyc. Wstepnie jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Wpadnę na 98%.

SFIV oczywiście być musi, a inne gry które proponuję to SF3S, CvS2, GGAC.

Osobiście liczę także na friendly mecze w Kofy, Garou i SF2Turbo.

Co do terminu bardziej pasuje mi ten blizej swiat.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

Jeżeli na turnieju było tak dobrze, to zastanawiam się co będzie się działo na zlocie :whistling:

 

Co do terminu to ciężko mi powiedzieć zależy jak potoczą się najbliższe tygodnie - sesja. Jeżeli wszystko dobrze pójdzie to sądzę, że dałoby radę przyjechać, ale rzeczywistość może okazać się bardzo brutalna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.