Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

NIE NO KUR.WA EPIC SOBIE CHYBA JAJA ROBI

 

Czytałem wypowiedź Epica, że zwrócili szczególną uwagę na taktykę wielu ludzi, którzy kradli tarcze od boomerów i fortyfikowali się. Teraz za pieniądze zdobyte z zabijania przeciwników będzie można budować zasieki, tarcze, pola magnetyczne, lasery, działka strażnicze a nawet dykty z sylwetkami ludzi :D

 

Znalazłem coś na stronie xbox.com/e3, 1.5gb plik w dziale Gears of War 3, ściągnąłem i znalazłem jeden film... 720p... niesamowita płynność i fenomenalna grafika, ale końcówka po prostu wbija w fotel.

 

 

 

 

mother-of-god-super-troopers.jpg

 

gdzie są (pipi)a moje gacie?

 

Właśnie też się zastanawiałem czym wykonuje tę egzekucję i mam wrażenie że to przedłużona egzekucja snajperką. A na pierwszym filmiku, który wrzuciłeś widać jakieś nowe stworzenia...takie latające, chyba Shrieker się nazywa z tego co widzę.

 

A jednak dobrze coś czułem, byłem wręcz pewien że to to, ale nie chciało mi się wierzyć,

 

 

KUR.WA NÓŻ BUTCHERA

 

 

widać to na filmie :D

 

ogólnie to jestem rozjebany tymi Gearsami.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Forza 4 + Gears of War 3 = Najlepszy rok Microsoftu EVER ! :D

 

 

Nie wiem co powiedzieć. No bo co (pipi)a można powiedzieć :D

 

 

Horda będzie MEGA różnorodna: normalne locusty + lambent + bossowie + zasieki/wieżyczki :D

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Chyba jednak Gow3 ma szanse w walce z faworyzowanym Uncharted 3 o goty .

 

Kogo obchodzą jakieś śmieszne nagrody. Ważne jest to, że w tą grę człowiek będzie grał z wypiekami na twarzy przez kolejny rok jak nie lepiej :)

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=tEkxwT8HHFA

 

Jak widać Brumak realnie porusza się po mapie a nie tylko stoi.

 

Ma być 6 bossów. Berserker, Lambent Berserker, Brumak, zapewne Corpser, widziałem na jednym filmie coś, co się nazywa Gunker, wyglądał jak jakiegoś rodzaju Lambent Boomer, zostaje więc jeszcze jedna postać, ciekawe jaka.

 

Ciekaw jestem jak takiego s(pipi)la powalić, na jednym z gameplayi ogarnięta ekipa walczyła z lambent berserkerem chyba z 10 minut na poziomie normal.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Zwróciliście uwagę ile już map widzieliśmy ? Te wszystkie ujawnione przy okazji bety, teraz chyba ze 3 czy 4 kolejne gdzie pokazywali Hordę, teraz Girdlock czyli remake z poprzednich gier... Wszystko wskazuje na to, że faktycznie od dnia premiery na płycie może być ponad 20 dostępnych map tak jak głosiły pierwsze plotki.

Odnośnik do komentarza

a5g47b.jpg

 

To ten przeciek z lutego, na razie wszystko się sprawdza, nawet Hotel i Overpass dopiero niedawno odkryte. Podejrzewam że ta "morska" mapa nazywa się Sandbar. Można więc wnioskować, że tyle map na początku dostaniemy. Czyli mamy rimejki

 

Cztery z Gearsów 2: River, Day One, Jacinto, Blood Drive

 

Dwa z Gearsów 1: Gridlock i Clocktower

 

Mogliby dać jeszcze Fuel Depot i Canals z jedynki

 

Co ciekawe ten nowy Gridlock jak widać mocno zmodyfikowany pod względem designu, podczas gdy np w GoW2 był mocno kolorowy. Dla mnie zmiana na plus :)

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Do bossów można dorzucić Reavers.

 

http://moviestinger.com/gears-of-war-3s-horde-mode-at-e3-2011-upgrades-buybacks-and-reavers/

 

Czyli oficjalnie mamy potwierdzonych: Berserker, Lambent Berserker, Brumak, Reavers.

 

Zostało jeszcze dwóch, prawdopodobnie Corpser i ... ? Podejrzewam, że jakiś nowy kzak z Gears of War 3, którego jeszcze nie wiedzieliśmy.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...