Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Cliffy niby niedawno gadał że pracuje nad czymś "wielkim", szkoda tylko że cały czas milczy. Cliffy zapowiadał też "super nowinę" w styczniu tego roku - okazało się, że to tylko Dom i Marcus w Lost Planet 2.

 

Za to wczoraj wyszedł taki news: http://localtechwire.com/business/local_tech_wire/opinion/blogpost/7131365/

 

Attending the Dice Summits award show at Las Vegas, Capps told VentureBeat?s Dean Takahashi that the Cary-based company would have some ?exciting? news to announce at the E3 conference later this spring. Takahashi posted the video at YouTube.

 

?We might have a new one coming out,? Capps told Takahashi. ?E3 will be very exciting for fans of Epic.? (E3 is in June in Los Angeles.)

 

Tu jeszcze filmik z wywiadem -

 

Zaznaczył jednocześnie, że nie jest to nic z uniwersum Unreala. Ja myślę więc, że nie ma szans, by to było coś innego niż Gears of War 3.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Co go tego czy gow3 będą na x360 wątpię, Epic mówił niedawno coś o nowym IP i Cliff że chce odpocząć od girsów i stworzyć coś nowego.

1-2mc temu było też info że gow3 dla nowego x-a będzie na UE4 a później poprawili zdanie że jak wyjdzie na x360 to na UE 3.5 a jak na nowego to UE4.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

IMO Gears of War 3 wyjdzie na 100% na X360 a będzie chodził na UE 3.5, tak jak nowy Splinter i Mass Effect 2.

UE4 będzie na nową generację. A pierwszym tytułem promującym nowy silnik będzie Unreal Tournament 4.

Uważam również, że te przecieki dotyczą gry od PCF, którą wyda EA.

Gearsy 3 będą, ale jeszcze nie teraz.

Odnośnik do komentarza

Z silnikiem UE4 ma rację. Ten na pewno nie będzie działał na X360, PS3 bo te nie mają wystarczającej pary. UE4 to będzie bardzo zaawansowany twór i jest natywnie przygotowywany na kolejną generację konsol.

 

A co do GOW3 - dobrze by było gdybym w 2010 roku zagrał w tą grę.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Czy matchmaking czy dedykowane servery, nieważne, byleby tego multi nie spier/dolili, zrobili lepszy kod sieciowy i by dało się grać bez lagów.

 

Pewne jest, że będzie achievement Seriously 3.0, ciekawe ile fragów tym razem? Mam nadzieję że nie milion :blink:

 

A tak poza tym to: FUCK YEAH. Czekam. Rok szybko minie bo tyle hiciorów nadchodzi.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

W sumie to nie byłoby czym się ekscytować bo i tak wiedzieliśmy, ze gra jest w produkcji i kiedy mniej więcej wyjdzie, ale potwierdzenie daty oznacza, że wszystko to co ujawnił EDGE Magazine też okaże się prawdą, czyli jakieś misje pod wodą, nowi przeciwnicy, mech suit, może nawet dżungla...

 

Czy widzicie już jak Marcus przedziera się przez zarośla w T-shirt'cie z napisem "Fuck off" ? Ja tak :potter:

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Jak to piszą na zagranicznych forach - "I know what you did there" :whistling:

 

Co do tematu to przyjdzie nam rok poczekać by się dowiedzieć czemu tak bardzo ojciec Marcusa się przestraszył. Moim zdaniem to nie Szarańcza jest naszym wrogiem numero uno.

 

Ciekaw też jestem na ilu płytach będzie gra, ale jak Alan zmieści się na jednej i jest zarazem najbardziej rozbudowanym singlem tego developera to Cliffy i załoga też powinni się wyrobić. Optymizację silnika pewnie mają już w małym paluszku i gra będzie na najnowszej rewizji UE ile 3.75 :P

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

ciekawe co teraz Bleszynski powie w poniedziałek, bo miało być zaskoczenie biggrin.gif

 

Mają 2.5 roku na gow3 na gow2 mieli 2lata i robili jeszcze UT3, no i nowa szarańcza która będzie sięgała po nas schowanych za murkiem swoimi mackami, grubo! Misje pod wodą ? Rapture City ? :)

 

W poniedziałek pewnie jakąś 30sekundową zajawkę zobaczymy i tyle, konkrety na E3.

Odnośnik do komentarza

Jestem zaje/biście ciekaw co te chore umysły z Epic nowego wymyśliły, mam na myśli nowych przeciwników i rodzajów egzekucji. W GoW2 tyle tych patentów było, że mi brakowało pomysłów co można by było jeszcze wrzucić.

 

Dalej jednak dziwię się bardzo, że to ogłoszenie nie poczekało do E3, czyżby Microsoft miał konferencję pełną mega stuffu, że nie było miejsca na taką "drobnostkę"? Śmiem wątpić.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...