Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ja nie trawię tych fejsbukowych durnot.

Dodatkowy skin do multi za parę kliknięć. Nie przesadzaj. Zresztą, jak nie chcesz tego contentu to nikt cię nie zmusza. W ogóle kogo to obchodzi czy kod generujesz na fb czy na jakiejś specjalnie przygotowanej stronie?

 

Nie ma znaczenia, nie lubię niepotrzebnego rejestrowania się a tymbardziej jakieś lajkowania, a że akurat jest to domeną fejsbuka to nic nie poradzę...

 

co nie zmienia faktu że ktoś mi użyczył już kod i mam Griffina :)

Odnośnik do komentarza

Pff, komiczna sytuacja. Ogrmony hype wytworzony przez Epic, szansa dla fanów na zakupienie naprawdę porządnej "cegiełki" dla uznania pracy dewelopera, a tu taki strzał prosto w ryj od MSu. Jeżeli to się potwierdzi to się solidnie w(pipi)ię.

Odnośnik do komentarza

Hahah...7stów za grę? Pozdrawiam łepków którzy postanowili tyle wybulić za jakąś figurkę i pare dodatków...

 

PS.

 

Mail z gram.pl aporopos Epic Ed.

 

Witam,

 

Staramy się zamówić edycję kolekcjonerską gry Gears of War 3 u naszych zagranicznych partnerów. Jeżeli nam się to nie uda, będziemy zmuszeni anulować wszystkie pre-ordery. Jak powyższa sprawa się wyjaśni, poinformujemy wszystkich Klientów, którzy złożyli pre-order.

 

Pozdrawiam,

 

Więc jest jeszcze nadzieja ;). Za 350zł EE to całkiem przystępna cena, którą mogę wybulić.

Edytowane przez barcelona fan
Odnośnik do komentarza

Teraz kończę właśnie Gears of War: Pola Aspho, tą pierwszą wydaną po polsku i powiem szczerze, że jest mocno średnia. Ciekawe są okoliczności zdarzeń, historie bohaterów ale sam styl pisania jest przeciętny. Niby żołnierska opowieść, a spora ilość dialogów i ogólnie sama forma tekstu śmierdzi dziecinadą rodem z Harryego Pottera, klimat pryska. Skoro gra jest od 18 lat, to oczekiwałem że i książka również, niestety poza niezbyt częstymi bluzgami nic na to nie wskazuje. Oczywiście nie spodziewałem się lektury z wyższej półki, no ale chociażby takie Metro 2033 które skończyłem również dość niedawno napisane jest o niebo lepiej. Najbardziej jako fana uniwersum irytował mnie fakt, że w porównaniu do takich książek Halo od Erica Nylunda, pani Traviss nie wykazała żadną inwencją twórczą i nie dodała nic od siebie w to uniwersum właśnie, mam na myśli to, że skoro w tle jest wojna Pendulum to po pierwsze, dlaczego nie została wyjaśniona geneza, po drugie, jest to wojna na wielką skalę, czemu więc w trakcie czytania ma się wrażenie, jakby na tej wojnie był tylko Marcus, Sanitago i reszta ekipy znana z gier? To kolejna rzecz rujnująca klimat.

 

Dla fanów gry można polecić, dla każdego innego - nie za bardzo. Zobaczymy jak następne części, ponoć na początku 2012 mają być, ale nie napalam się...

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Premiera Gears of War 3 zbliża się wielkimi krokami i właśnie swoją premierę miała oficjalna Replika Retro Lancera.

 

Mój przyszedł dziś pocztą, dlatego spiąłem się w sobie i nagrałem rozpakowanie:

 

Ale... Po co? I po co ci ta zabawka za 4 stowy??

 

Po to żebyś się pytał...

Odnośnik do komentarza

W UK rekomendowana cena Lancera to 100 funtów... ale jedyny sklep, który je sprzedaje na zasadach "exclusive" ma je za 70.

 

IMHO zdecydowanie za drogo.

 

Jakość wykonania jest świetna, plastik jest gruby, twardy, nie "giętki"... ale to tylko plastik... 300 złotych za kawałek plastiku? W dodatku, "efekty dźwiękowe" są żałosne.

 

Żadna "plastikowa zabawka" nie powinna kosztować 300zł. Pewnie trafi na eBay i nie będę stratny. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...