Skocz do zawartości

Deus Ex: Human Revolution


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie odnośnie końcówki (tak myślę).

 

 

Uratowałem Malik przez co teraz pod koniec to ona przyleciała po naukowców i Megan. A kto przylatuje po nich lub co się dzieje jak się nie uratuje Malik?

 

 

W hangarze stoi helikopter, za którego sterami siada Megan i zabiera naukowców

 

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj w końcu przysiadłem na dłużej do DE i jeszcze włóczę się po Detroit, co prawda miałem problem z sub questem ale przed chwilką wyczytałem, że jednak da się go ukończyć.

Tak poza tym to świetnie się gra w DE:HR słuchając OST z pierwszego DE. Choćby ten kawałek gości u mnie dość często:

http://www.youtube.com/watch?v=nBPK_oXeJgA&feature=related

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Pojawił się patch 1.01 około 40 mb, prawdopodobnie ma coś wspólnego z dodatkiem. Bo po zainstalowaniu go jest już widoczna lista trophy do "The Missing Link". Ponadto w PsStore można kupić obydwa pakiety dodawane do pre orderów i w EK za 9 i 10 złoty.

 

Mam pytanie odnośnie zakończenia a w zasadzie to zakończeń.

 

 

O co chodzi z tą rozmową, Megan, nowym projektem jak się obejrzy creditsy? :blink: DLC, sequel?

 

Odnośnik do komentarza

 

 

O co chodzi z tą rozmową, Megan, nowym projektem jak się obejrzy creditsy? :blink: DLC, sequel?

 

 

 

Nawiązuje ona do fabuły oryginalnego Deus Ex. Twórcy spajają obie historie postacią Megan która współpracując z Bobem Pagem (główny antagonista z jedynki) rozwinęła wszczepy do postaci nano (na bazie DNA Adama) i przyczyniła się do powstania wirusa "Szarej Śmierci", który miał rozwiązać problem przeludnienia.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Zgadza się, jeśli dodatek ma pojawić się tak późno. Przecież później wychodzi Batman, a zaraz za nim Uncharted. :/ Teraz byłby idealny moment na DLC.

No, niestety. Koniec października to fatalny wręcz termin na DLC jak w tym czasie bede zaaferowany Batmanem, a potem Uncharted i pewnie jeszcze do tego dojdzie Battlefield. Listopad to dla mnie właśnie te 3 gry.

 

Panie premierze, kiedy w to grać?

Odnośnik do komentarza

Pograłem parę godzin i już jestem zadowolony. Świetny klimat kojarzący się mocno z pierwowzorem, dużo alternatywnych ścieżek do przejścia do celu misji, bardzo dobrze zrobiony rozwój postaci (wszystkie umiejętności na coś się przydają) Nie podoba mi się jedynie ten archaiczny ekwipunek tzn. chodzi mi o to, że czasem muszę w odpowiedni sposób ułożyć przedmioty, żeby wpakować nowy. No i na moim PC nie chodzi idealnie, mimo, że graficznie to góra 2007 rok.

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

I tak powinno być od początku, inna sprawa, że mi jeden boss sprawił trochę problemów.

 

 

Namir, bo w klinice Limb zainstalowałem bioprocesor, a potem miałem zakłócenia wszystkich implantów. Trochę się namęczyłem, ale padł załatwiony rewolwerem. Gdyby nie zakłócenia, sprzątnąłbym go tajfunem, a tak było trochę zabawy. xD

 

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...