Skocz do zawartości

Deus Ex: Human Revolution


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

W koncu udalo mi sie skonczyc gre, biorac pod uwage ze padla konsolka, obecnie na dwoch chatach mieszkam i wozilem ze soba caly sprzet, konczac na kolejnej wedrowce konsoli do serwisu zaraz po zakonczeniu gry bede wspominal zabawe z Deus Ex bardzo dlugo, jeszcze lepiej ze to byly swietne chwile spedzone z gra. Przyznam szczerze, ze na samym poczatku przez pierwsza godzine troche przerosly mnie mozliwosci oraz poziom trudnosci, naprawde wysoki jak na dzisiejsze standardy, gra stawia wyzwania, co odczulem najmocniej podczas

 

 

kiedy lizac kazda sciane poszedlem na modernizacje bioprocesora. Biorac pod uwage moj styl gry, gdzie lazilem z samymi slabymi pukawkami do straszenia myszy ;) bardzo odczulem walke z Namirem, na szczescie dalem rade zdobyc bazooke i 3 rakiety i bylo po sprawie, caly sprzet jaki mialem wczesniej byl nie przydatny, albo mial strasznie watpliwa skutecznosc

 

 

Sprawilo to ze od tego momentu, a to chyba jakies 3/4 gry za mna bylo (?) ze troche zmienilem podejscie i wykorzystywanie Praxisow, co jednak nie bylo tak trudne jak sie spodziewalem, bo przed samym finalem mialem jeszcze 3 w zapasie zeby sobie rozdzielic wg najoptymalniejszego wykorzystania na koncu, oczywiscie zostalo troche jeszcze rzeczy do wykorzystania ale wg mnie nieprzydatnych. Zmieniajac kierunek w ktorym maja isc rozwoj powstal wg mnie niezly terminator co w polaczeniu ze

 

 

zbieraniem calego ciezkiego sprzetu do rozwalki sprawilo, ze final trwal z 1-2 min i bylo po wszystkiemu, bo na bazooke, granaty EMP nie bylo mocnych i mogli mnie calowac w pompke.

 

 

A wciagajaca fabula umocnila mnie w przekonaniu, ze to byl najlepszy zakup w tym roku, a jeszcze 2 miesiace temu w ogole nie interesowalem sie tym tytulem, polecam tym ktorzy jeszcze nie grali, a Ci co grali to wiedza :)

 

PS. Nie wylaczajcie napisow :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

BTW: SE wypuściło w ogóle pełen OST? Bo słyszałem, że nawet w Augmented Edition dodawali jeden CD, gdzie np. nie ma tego kawałka który wrzuciłem.

Ten OST na płycie dodawanej do augmented edition zawiera tylko 12 utworów. Ponoć mają wypuścić osobno "pełny" OST ale konkretnej daty brak, a szkoda bo chętnie bym go już zamówił.

 

A co się tyczy nadchodzącego DLC to:

  • gra będzie zlokalizowana we wszystkich premierowych językach
  • przejście DLC zajmie około 5 godzin
  • fabuła DLC nie będzie związana z fabułą gry, nie mniej rzuci światło na pewne aspekty świata DX:HR
  • DLC będzie dostępne tylko z poziomu menu głównego
  • do ściągnięcia będzie ponad 1,5gb
  • DLC możemy się spodziewać raczej pod koniec niż na początku października

Źródło:http://www.deusex.pl/news.php

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Obawiam się tylko, że wydając DLC przy premierze Batmana mogę wypaść ze wczówy w Deusa i kupie Missing Link dopiero w listopadzie po ograniu Batmana i Uncharted.

 

A swoją drogą, wczoraj skończyłem grę. Jest rewelacyjna, końcówka mocna i daje do myślenia. Coś takiego lubię. Fabuła to mocna strona gry, no question about that.

Odnośnik do komentarza

Fabularnie zawodzi głównie jeden wątek

relacje między dr Reed, a Jensenem. Jakoś to szybko zostaje ucięte, a przecież gdy odlatuje ona z resztą naukowców Adam mówi "my jeszcze nie skończyliśmy". Niestety nic później nie ma już miejsca, węszę tutaj jakieś DLC, albo zwyczajnie to olali.

Odnośnik do komentarza

Nie jestem przekonany. Ot bonusowa misja za dodatkowe pieniądze. Jak gdybym nie dość już na gierkę wydał i jej "dodatki" (Augmented Edition z "oszukanym" OSTem). Oczywiście chętnie przejdę to kiedyś, chociażby dla fabuły (zakładając, że ta będzie miała jakiś większy sens w kontekście całości), ale tym razem odpuszczę sobie zakup na premierę. Poczekam na jakąś wyprzedaż.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnośnie misji pobocznej z panem Ż.

 

 

Chodzi o Żelaznego (btw niezła beka hehe) rozmawiałem z nim i ostatecznie. Pozwoliłem mu robić swoje, puściłem go a można zakończyć tą misję przekonując go żeby jednak nie mścił się, nie zabijał? Strasznie jestem ciekaw heh bo to, że można go zabić to domyślam się. Ale "swojego" nie wypada ;p

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Kupiłeś? ;] bo z tego co wiem to na gry-online sprzedają poradniki. Chociaż czasami potem je na torrentach ludzie udostępniają hehe.

 

Noo z tego co wiem to też mi umknęło parę misji jak na razie. Znajomy opowiada o jakimś queście na co jak wtf, ja nic takiego nie miałem lub na odwrót. Tym bardziej mnie to dziwi jak niby je ominąłem. Skoro sprawdzam, węszę wszędzie... no nic jak skończę grę to sobie posprawdzam wszystko dokładnie.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

gra sama zniecheca do weszenia kiedy 99.9% npc ma do powiedzenia jedna zapetlona linijke tekstu a ten 0.1% (tak wiem jestem zbyt laskawy dla tej gry bo jest to napewno mniejsza liczba) daje Ci side quest (taki doktorek w akcie 4 czyli juz dawno za punktem gdy jeszcze chcialo mi sie zagadywac npc)

 

pomijajac juz to ze sidequest w akcie trzecim jest zalezny od twojego poprzedniego wyboru przy rozmowie z sarifem a nie od tego czy ci sie spieszy czy eksplorujesz i zagladasz pod kazdy kamien.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...