Skocz do zawartości

Deus Ex: Human Revolution


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

nie da sie zdobyc wszystkiego za 1 razem (zabraklo mi chyba z 18 praxis ale mialem wszystko co chcialem i wydawalem juz potem na sile bo glupio tak nosic ze soba 8 praxis niewydanych) i nie ma ng+

 

 

mozna przejsc raz i tez zobaczyc wszystkie zakonczenia

 

wtedy kolejne przejscia sa tylko by pobawic sie innymi stylami gry :D

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

No i mam nadzieję, że długo na tym miejscu zostanie, co by świadczyło, że z naszą branżą nie jest jeszcze tak źle. Gra naprawdę warta jest swojej ceny i zasługuję na tą mocną 9, jak dla mnie. Ta gra ma wszystko co mi się podoba w grach: mocną fabułę, rozbudowany świat, interesują postacie, ciekawe questy poboczne (co jest rzadkością dzisiaj, bo najczęściej traktowane są po macoszemu), wybór jak chcemy grać (ja oczywiście zawsze się skradam) i to że my decydujemy jaki jest nasz protagonista (czy to jeśli chodzi o sam wybór 'skilli' czy o wybór samych kwestii dialogowych).

 

P.S. Jeśli chodzi o tą zagadkę od twórców, to teraz prowadzi ona na stronę 11331tower.com . Tylko tam, niestety, kolejny ciąg znaków. Chociaż jak się chwilę poczeka to strona zmienia się w grafikę na której widać jakieś notesy, akta itp i coś to ma wspólnego z Belltower. Lepiej jednak najpierw przejdę grę, bo coś czuję, że może się to skończyć spoilerem. Edit: Tu jest rozwiązanie zagadki: ppe.pl .

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Trochę pograłem i mam zadanie

zdobycia Tajfuna dla Sarifa po gadce w helikopterze

i już na tym etapie brakuje mi kamery TPP. Zza osłon strzela się bardzo wygodnie, ale już przejście do FPP to udręka. Szkoda, że nie ma alternatywy. Przeszkadzało mi to do tego stopnia, że w końcu zmieniłem poziom trudności na easy. Przy okazji przeciwnicy to się chyba ciągle respawnują, w jednym miejscu ubiłem kilku i przeciągałem ciała w ustronne miejsca, wracam, a tu znowu 2 strażników. WTF?

Odnośnik do komentarza

To kiedy trzeba tego sejva zrobić zeby mieć wszystko zakończenia w zasięgu ręki? Jak sie da to bez wielkich spoilerow;-P

 

Jestem po pierwszej misji zawsze bedzie tak łatwo?;-)

jaki ma sens wybieranie czy chce sie rObic ta misje po cichu czy chce sie wystrzelac wszystkich? Cos sie różni wtedy? Wybrałem po cichu, ale łatwiej wszystkich rozwalić, mniej zachodu i pochodzić spokojnie można.

Odnośnik do komentarza

2 pytanka:

 

-czy i jak można sprawdzić ile czasu się gra?

-już w pierwszej misji znalazłem trochę maili i palmtopów z hasłami i loginami. Jeden wykorzystałem do wyłączenie kamery a co z resztą haseł, przydadzą się w późniejszej grze czy jak? Zapisywać gdzieś te hasła czy wszystkie zostaną w grze (domyślam się, że będzie ich dużo).

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No ok tyle to ja na razie też wiem, że można je odczytać w menu hehe.

 

Chodzi mi o to, że już w pierwszej misji znalazłem ich trochę. I nie wiem czy na przykład przy kolejnej misji, w dalszym etapie gry nie poznikają te stare. Bo maile z prologu zginęły, nie mam ich już choć to akurat może być zrozumiałe heh.

 

No i po co mi one, każdy z nich (hasło) się przyda?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

To lipa może na koniec gry wyświetli się czas.

 

Kurde gra jest zabójcza dosłownie i w przenośni zabójcza.

 

Nie będzie chyba przegięciem jak napiszę, że DE jest bardziej rozbudowany niż 5-10 gier razem wziętych w jakie ostatnio grałem (grałem w same Cod-y - żart prowadzącego ;]). Mnogość rozwiązań, opcji, pierdół, możliwości, arsenału, gameplayu - swobody jest świetna. Właśnie o to dla mnie głównie chodzi w grach (SWOBODA!), gram od wczoraj a wykonałem tylko 2 misje główne. W pierwszej bawiłem się kilka dobrych godzin ("obowiązkowo" gram - stealth + adaptive jak się da/można) a teraz chłonę "świat". Zadania poboczne (świetne), szperanie po kątach, czytanie wszystkiego co się da, rozmawianie, zwiedzanie itd. itp.

 

Ostatni raz w ten sposób bawiłem się przy pierwszym ME, tam też chciało poznać się świat, czytało się każdą notkę, wpisy itd. (pamiętam, że olałem wątek główny a xxx czasu spędziłem w Cytadeli). No i śmiejcie się, hejtujcie ale mi tam gra od początku w jakimś sensie przypominała MGS choć nie wiem do końca w jakim ;p A teraz podczas grania utwierdziłem się, że słuszne miałem skojarzenia ;] Podczas gry właściwej czyli pierwszej misji już po Prologu to żywcem MGS. Nie chce mi się pisać ale mnóstwo rzeczy przypomina mi tu Metala (choćby mini pierdoła w postaci postawy Adama gdy się kitramy, czy alarmy itd.) A najważniejsze sam gameplay podczas misji, skradania itd. jest fun jaki był przy Metalach.

 

Tak powinien wyglądać next-genowy mgs4 na Ps3 ale kit z tym.

 

Minusy na obecną chwilę? Tak jeden, że zanim skończę Deusa z moim stylem grania (grzebania, zwiedzania i szperania co się da) to Rockstar wyda już GTAVI ;] Oczywiście żarcik bo to nie minus.

 

PS. Muzyka jest genialna czekam aż tylko pojawi się soundtrack do kupienia.

PS2. Nie wierzyłem, że kiedyś to napiszę ale brawa dla cenegi. Tłumaczenie jest dobre, luźne, niektóre teksty - słówka niszczą w pozytywnym sensie. A najlepsze, że dlc działa, no po prostu jest ok. Teraz poproszę o to samo z Batmanem.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...