Skocz do zawartości

Deus Ex: Human Revolution


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

Augumented edition czym sie różni od tej kolekcjonerki najdrozszej oprócz figurki??
Niczym. Płacisz sporo ponad 100zł za zabaw... *cough*... figurkę i większe pudełko.

 

EDIT:

Wróć, dużo ponad 300zł, bo Cenega zdaje się anulowała wydanie kolekcjonerki, a za granicą zestaw ten kosztuje 99funtów, w stosunku do 35 z wersji augmented. Ale odnoszę się w tym momencie do wersji PC, bo na PS3 chyba wciąż jest oferta dostępna.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza
Czy Soundtrack będzie osobno, na płycie audio CD, w Augmented edition ? Bo od cenegi, jakoś nie mogę zdobyć tej informacji... ;)
Nie, będzie na bonusowej płycie w formacie mp3. Trochę loteria, ale mam nadzieję, że będzie to kompletny OST, a nie jakiś zbiór przypadkowych utworków z gry.

 

Szczególnie mam nadzieję na jakąś rozszerzoną wersję motywu, który słyszymy pod koniec tego zwiastuna - http://www.gametrailers.com/video/e3-2011-deus-ex/714411

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Od pewnego czasu nie oglądam już trailerów przed premierą,więc jedyną zajawkę jaką mam to fragment tego hmm co by nie powiedzieć zayebistego soundtracku z gry.

 

http://www.youtube.com/watch?v=B0sRgPcjnJo

Tak samo genialny OST jak ten z Mirror's Edge.

 

Nie wiem jak wy ale ja po obejrzeniu tych wszystkich filmików mam ogromne oczekiwania. Właściwie to DE może okazać się najlepszą grą w jaką kiedykolwiek grałem. Przynajmniej na to w tej chwili wygląda.

Odnośnik do komentarza

Prawdę mówiąc teaserów czy innych dev dairy już nie oglądam. Ograniczam się tylko do większych trailerów oraz ewentualnie muzyki itp. Co za dużo to też niezdrowo - za trochę ponad tydzień premiera, nie chcę już sobie psuć zabawy i niespodzianek potencjalnymi domysłami czy gameplay'ami.

 

Tak na marginesie, jestem w trakcie czytania książki Deus Ex: Icarus Effect. Tak jak wspominałem jakiś czas temu, książek na podstawie gier z reguły nie czytam, z nastawieniem, że są to z reguły naciągane do granic niemożliwości side-story dla fan(boy)ów z nikłym znaczeniem na faktyczne uniwersum. Dla tej pozycji zrobiłem wyjątek - choćby ze względu na fakt, że jest to chyba jedyna powieść osadzona w świecie DX, a dodatkowo (podobno) rozwija ona nieco wątki Human Revolution. I póki co powiem, że uczucia mam nieco mieszane, ale z większym nastawieniem na plus, niż na minus. Najbardziej podoba mi się rozwinięcie pewnych postaci, które zobaczymy w HR, a także pewnych już nam znanych z pierwszego DX. Niestety, na minus nieco główni bohaterowie, którzy z jednej strony mają niby jakiś tam swój charakter, ale z drugiej ciężko się do nich przywiązać na tyle, że czytelnika obchodziłyby tak naprawdę ich losy. Książkę bardziej się czyta na zasadzie wydarzeń, aniżeli przygody. Niektóre elementy fanservice'u, tudzież pewne nawiązania do gry są zbyt usilne, podczas gdy kuleje nieco opis świata i bohaterów, którzy po prostu są, a czytelnik musi większości się domyślać lub wyobrażać. Niby Blade Runner cierpiał na tą samą przypadłość, ale mimo wszystko, w przypadku sci-fi o wiele bardziej przychylnie patrzę na wszelkie elementy opisowe, aniżeli w przypadku smucenia o przyrodzie w klasykach polskiej literatury ;). Ogólnie planuję skrobnięcie nieco bardziej obszernej recenzji już po lekturze całości, ale póki co nie mogę powiedzieć abym książki nie polecił przynajmniej fanom uniwersum. Jak na powieść bazującą na grze nie jest tragicznie, a można ją dorwać za niewielkie pieniądze (trochę ponad 4 funty na Amazon).

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza
Tez przez pewien czas rozmyslalem nad zakupem tej ksiazki ale potem spasowalem bo i tak znajac zycie bylaby to slabizna jak kazda ksiazka zwiazana z grami. No ale po twojej opinii wnioskuje, ze moze nie jest ona taka zla. Poczekam na finalna recenzje tego "dziela" ;)

 

Słabizna to nie jest, tyle mogę powiedzieć. Za młodu kilka książek na podstawie gier przeczytałem i mimo wszystko czuć w tym przypadku różnicę poziomu. Zarazem jednak nie jest to nic szczególnie nadzwyczajnego, co by miało zmienić czyiś sposób postrzegania gry lub uniwersum. Przede wszystkim autor - James Swallow - jest jednym ze scenarzystów właściwej gry, a i trochę fikcji ma już też za sobą. Tym samym nie jest to nędzny side-story jakich wiele, lecz nawet ciekawe uzupełnienie. Mówię "nawet", gdyż czytając odnoszę miejscami wrażenie, że mogło być lepiej, lub czegoś brakuje, mimo wszystko. Ostateczny werdykt wydam kiedy indziej, a póki co powiem tyle, że fani uniwersum raczej nie powinni być zawiedzeni.

 

Przy okazji znalazłem też takie coś, dla zainteresowanych - http://deusex.pl/art...?article_id=103

Odnośnik do komentarza

Czekalem na ta gre juz od pierwszych newsow o niej (zdaje sie ze dwa lata temu pojawily sie jakies pierwsze screeny) - recka w PSXE jednak juz na prawde nawet nie przechylila, a roz(pipi)iła wage. Wlasnie poszlo zamowienie - oby przyszlo na weekend. Jak gry nie bedzie, to sie w(pipi)ię.

 

Swoja droga recka naprawde elegancko napisana - trzyma poziom (chociaz pare literowek korekta przeoczyla).

Odnośnik do komentarza
Mamy 22sierpnia, premiera za cztery dni. Mam nadzieję, że Ultima zacznie wysyłać zamówienia jutro bądź w środę tak by na weekend można było sobie troszkę pograć.
Premiera oficjalnie 26.08, a sklepy zamówienia powinny realizować dzień wcześniej. Osobiście cicho liczę, że w piątek będę miał już swój egzemplarz w łapskach, a najpóźniej w sobotę. Nie wiem czy dobrze bym zniósł czekanie na ewentualny odbiór do poniedziałku ;).

 

A tak jeszcze wracając do książki Deus Ex: Icarus Effect, gdyby ktoś był zainteresowany - http://ja.gram.pl/SuavekS/52

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...