Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Inna kwestią jest to jak wyglądają gry z DS'a na 3DS'ie. Czy jakość obrazu jest identyczna na nowszej konsolce czy też są jakieś problemy z obrazem?

Jeśli trzymasz start oraz select podczas uruchamiania gry z DS-a, to obraz nie jest rozciągany i gra wygląda tak samo jak na DS-ie.

Spox, dzięki za info.

A co się tyczy tej gwarancji to czy ktoś orientuje się w tym temacie? Chodziło mi o to czy jest szansa na uznanie gwarancji 3DS'a z USA w Europie.

Odnośnik do komentarza
Ja tylko sie cieszę ze za konsole nie dałem 1100 tylko 870. Bo te gierki nie rekompensują tych 400 zł obniżki. Nawet tego co na przeplacilem nie rekompensują.

 

Nie rozumiem takiego narzekania. Mogli przecież w ogóle nie wrzucać darmowych tytułów.

Zakładając, że gierki z NES'a będą kosztowały po 15zł a z GBA po 25zł wychodzisz na swoje. Jeśli Nintendo rzeczywiście nie planuje sprzedawania tytułów z Game Boy Advance w eShopie to wartość 'rekompensaty' będzie nawet wyższa.

Odnośnik do komentarza
Gdzie mozna kupic punkty do eshopu na 3ds'a?

 

Jeszcze nie można. NoE jak zwykle stanęło na wysokości zadania i trzy miesiące po launchy eShopu ogłosiło, że karty z punktami 'powoli trafiają do sklepów':

http://3ds.nintendolife.com/news/2011/09/nintendo_europes_official_statement_about_eshop_cards

 

Jeśli tym razem niczego nie spaprają, to możesz już zacząć wypatrywać kart po sklepach.

Odnośnik do komentarza

W przeliczeniu będzie to kosztować 15-20$. Z tym, że to i tak nie jest wymagane do jakiejkolwiek z zapowiedzianych gier. W MH będzie też można z powodzeniem grać bez tego. Oczywiście jak ktoś będzie chciał drugą gałkę, to sobie to dokupi. Żaden z tytułów 1st party tego nie obsługuje. Brak jakiejkolwiek wzmianki o tym gadżecie na konferencji również daje do myślenia.

 

teraz to już w ogóle nie ma co kupować 3DS,

 

Monster Hunter 3g

Mario Tennis

Fire Emblem

Mario Kart 7

Layton x Phoenix Wright

Luigi Mansion 2

Paper Mario

Super Mario 3D Land

Kid Icarus

Ace Combat 3D: Cross Rumble

Metal Gear Solid: Snake Eater

Animal Crossing

Tekken 3D: Prime Edition

Resident Evil: Revelations

Kingdom Hearts 3D

 

 

Myślę, że można jednak zaryzykować. Przełom 2011/2012 będzie szalony jeżeli chodzi o gry.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

teraz to już w ogóle nie ma co kupować 3DS, na 100% pojawi się się nowa wersja z dwoma analogami

 

szkoda, że Nintendo daje coraz bardziej ciała swoją pewnością siebie

 

Myślę, że ten dodatkowy analog jest mimo wszystko dodatkiem w stylu np. kontrolera do Guitar Hero na DSa. Pewnie niewiele gier będzie to wykorzystywało i w takim wypadku nowy 3DS z dwoma analogami nie ma racji bytu.

 

Ale mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ja bym brał pokrewiec z playasia, hori licencjonowany

Ten polecam, sam mam i jest idealny jak dla mnie, miękki.

http://www.play-asia.com/Easy_Pouch_3DS_Black/paOS-13-71-18g-49-en-70-439w.html

 

Folia tez hori, tylko na cała górna czesc konsoli, żeby odciski od zamykania sie nie robiły :-)

http://www.play-asia.com/Nintendo_3DS_Protection_Screen_Filter/paOS-13-71-18w-49-en-70-4621.html

Mam ja jest genialna, fajny nowy system zakładania, zero babli pod folią i paprochow. Nie trzeba poprawiać, za pierwszym razem sie zakłada idealnie :-) nie bierz z Allegro bo tam podróbki są.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...