Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Z 3DSa? Nie ma.

 I mam nadzieje, ze tak zostanie :)

No nie wiem czy to tak dobrze. Sytuacja jest chora, jeżeli gra kosztuję 50% ceny konsoli.

1.Rozumiem,że od X lat mieszkasz na zadu....odciętym od cywilizacji i informacji i kupiłeś konsolę nie wiedząc nic o cenach gier.

2.Oczywiście kupno gry starszej uzywanej gry (duzowartosciowych tytułów do kupienia na allegro za 50 pln) narusza twoją godność gracza.

3....a to wszystko i tak hu....bo po prostu chcesz grać za darmo.

Nie, nie chce grać za darmo. Całą kolekcję, ponad 100 gier na 4 konsole, mam oryginalną. Tylko grając na dsie zawsze wolałem, pograć godzinkę na piracie zobaczyć czy gra jest warta swojej kasy. Bo niestety ale dla mnie gry, na konsolę przenośną muszą mieć coś wyjątkowego, żeby przykuć mnie na wiele wiele godzin. Zafascynowanie grą jest nieporównywalnie rzadsze niż na konsolach stacjonarnych. I zmień ton swojej wypowiedzi, bo ja w żadnym swoim poście nie wyrażałem się pogardliwie o nikim, a Twoja wypowiedź jest trochę tym nacechowana.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Z 3DSa? Nie ma.

 I mam nadzieje, ze tak zostanie :)

No nie wiem czy to tak dobrze. Sytuacja jest chora, jeżeli gra kosztuję 50% ceny konsoli.

1.Rozumiem,że od X lat mieszkasz na zadu....odciętym od cywilizacji i informacji i kupiłeś konsolę nie wiedząc nic o cenach gier.

2.Oczywiście kupno gry starszej uzywanej gry (duzowartosciowych tytułów do kupienia na allegro za 50 pln) narusza twoją godność gracza.

3....a to wszystko i tak hu....bo po prostu chcesz grać za darmo.

Nie, nie chce grać za darmo. Całą kolekcję, ponad 100 gier na 4 konsole, mam oryginalną. Tylko grając na dsie zawsze wolałem, pograć godzinkę na piracie zobaczyć czy gra jest warta swojej kasy. Bo niestety ale dla mnie gry, na konsolę przenośną muszą mieć coś wyjątkowego, żeby przykuć mnie na wiele wiele godzin. Zafascynowanie grą jest nieporównywalnie rzadsze niż na konsolach stacjonarnych. I zmień ton swojej wypowiedzi, bo ja w żadnym swoim poście nie wyrażałem się pogardliwie o nikim, a Twoja wypowiedź jest trochę tym nacechowana.

Do testowania gier masz dema na e-shopie,mozesz sobie spokojnie posprawdzac co Ci lezy a co nie. Jezeli mieszkasz na za(pipi)u i kupujesz gry glownie przez siec ja polecam kupic amerykanskiego 3DS'a i sciagac gry z ameryki. Na premiere wychodzi nowa w folii z wliczona wysylka czesto w graniacach 128-140zl. Minusem tego jest zbyt uzywki jak juz przejdziesz (jesli nie lubisz zostawiac sobie gier) bo musialbys sprzedawac na ebay.com i wysylac pewnie do US i nie dostaniesz takiej kasy jak za uzywke na allegro bo mniejsze zainteresowanie. No i szerszy wybor gier jezeli lubisz jrpgi i gry atlusa.

 

@django

 

Swieta racja, zdjety region lock to moje marzenie ale nie wiem czy to kiedykolwiek sie stanie i powoli sklaniam sie do zamowienia 3ds xl z USA (mam juz zwyklego ale jest niewygodny).

Odnośnik do komentarza

Ja mam jak juz wspominalem 3ds z usa (ale chce XL teraz i chyba tez pojdzie na US). Zamawialem jak narazie kilka gier z US i sprawa wyglada tak:

 

Fire emblem awakening z wysylka 128 zl,mialem go w dzien premiery juz w skrzynce

Harvest moon a new beginning na ebayu nowy folia z wliczona wysylka 93zl

Code of Princess edycja limitowna z arten z play-asia trafilo mi sie za 135zl z wliczona wysylka

Shin Megami Tensei Overclocked za 68zl z wliczona wysylka w promocji

 

Wszystko oczywiscie nowe w folii i na premiere...dla mnie naprawde dobre ceny i nie zaluje swojego wyboru bo nie pozbywam sie wiekszosci dobrych gier jak juz je przejde,a sprzedac na ebayu.com to tez przypuszczam nie problem. Na SMT zlozylem pre order,kazdy pre order to wersja z pudelkiem i Music CD,to w przyszlosci nawet jak z  PL bys sprzedawal to bedzie w cenie dla kolekcjonerow bo to Atlus. Zachecam zamowic poki tanie i jest :)

Odnośnik do komentarza

O ile pamietam to 54$ i to wlasnie najbardziej boli. Jeszcze moga clo dowalic i VAT chyba ze przejdzie cudem po zanizonej wartosci. Mozesz tez do nich napisac (ja czesto to robie) i cos ponegocjowac z wysylkami lub np poprosic o mozliwosc zakupu konsoli + gry/kilku gier i wszystko wliczyc jako jedna wysylka,zawsze jakas oszczednosc.

 

Spojrz na to z innej strony, w saturnie 3ds XL w wawie za 959zl. vgp z wysylka taniej wychodzi :P (Tak wiem na allegro 550zl,taki zarcik).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...