Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie, nie mozna, gry na 3DSa nie zostaly zlamane (na szczescie). Jedynie 

 

 

mozna piracic gry na DSa

 

Dlaczego ''na szczęście'' ?

 

Poza tym jeszcze możesz liczyć na swoistego systemowego bana jak będziesz korzystał z flashcardów do gier z DS'a. 

 

Ja bym na twoim miejscu poczekał, bo typowo na przełomie kwietnia-czerwca spadają ceny gier i raczej bez problemu kompletną Zeldę 3D dorwiesz poniżej do 100zł. 

Odnośnik do komentarza

To jest ban od NIntendo który możesz otrzymać podobny do tego w X360. 3DS automatycznie łączy się z każdym Wi-Fi spotem który jest udostępniony dla wszystkich  lub twoim domowym routerem (jeżeli wysyła sygnał bezprzewodowo), w takich sytuacjach wysyła dane w jakie gry grasz i ogólnie co robisz na konsolce, tak więc nie wierzę iż ryzyko przestało istnieć bo Nintendo akurat mocno nie trawi piractwa (jak każda inna firma wyd. hardware). 

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

a jest jakikolwiek udokumentowany przypadek takiego bana? Bo do dziś tylko o tym słyszałem, a nigdy nie widzialem jakiegoś dowodu.

 

 

 

 

 

przypominam, ze mowimy o nintendo - oni do dzis nie potrafia zrobic dobrego systemu kont a co dopiero banowac konsole

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Tak czy siak nawet jeżeli są to ploty czy nawet jeżeli blokują tylko owe flashcardy (vide: w Japonii jest głównie mowa o R4) to jednak kasa idzie w błoto bo to koszt kilkudziesięciu złotych (ew. odsprzedaż jeżeli można je uruchomić ponownie na DS'ach). 

 

@Ragus - po Wii U jak widać tworzenie profili na podobnej zasadzie z X360 się sprawdza a wszelakie niedoróbki można poprawić systemowym update'em, tak więc chyba jednak Ninny potrafi uczyć się na błędach (mogliby cały OS w sumie zmienić w 3DS'ie ale im się zapewne nie chce patrząc iż dalej nie wiadomo kiedy Miiverse się na nim pojawi).  

 

@Traktorzysta - Wii można było łatwo przerobić, co nie zmienia faktu iż Capcom i Nintendo przez długi czas trzymało rękę na pulsie wywalając z serwerów użytkowników grających na piratach (nie raz widziałem jak wyskakiwał stosowny komunikat i pewna osoba po wyznaczonym czasie nagle znikała z serwerów). Lecz nie był to żaden ban. 

Odnośnik do komentarza

Update blokują flashcardy, ale można je bezproblemu naprawić, wgrywając update na flash za pomocą DS.

 

Tak czy siak nawet jeżeli są to ploty czy nawet jeżeli blokują tylko owe flashcardy (vide: w Japonii jest głównie mowa o R4) to jednak kasa idzie w błoto bo to koszt kilkudziesięciu złotych (ew. odsprzedaż jeżeli można je uruchomić ponownie na DS'ach). 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś z posiadaczy 3DS, mógłby mnie przekonać do zakupu tej konsoli? Ceny na allegro całkiem przystępne, ale ciągle się zastanawiam, w co bym grał. Mario Land, RE Revelations oraz Kid Icarus ograłem u kolegi, a poza Luigi's Mansion 2, FIre Emblem czy zapowiedziami nowego Pheonix Wrighta, po prostu nie widzę gier dla siebie. Zero Escape sprawdzę na Vicie, Pokemony mnie nie jarają, a Monter Hunterami już rzygam. Jakieś rady? :)

Odnośnik do komentarza

Mam chęć na nowego Harvest Moona (no w sumie nie takiego nowego), myślicie że jest jakiś cień szansy, że ktos go wyda w EU? Mam europejskiego 3dsa i dla jednej gry nie chce kupowac wersji US.   :sweat:

Nic w tej kwestii nie wiadomo. Z tego co wiem JEZELI juz by wydawali to Rising Star Games by sie tym zajelo aczkolwiek w ich obecnym line upie nie ma nawet wzmianki o tym z tego co slyszalem. Ja mam wersje US'a konsoli i nie zaluje, nie widze wiekszego sensu inwestowania w EU a potem albo czekanie pol roku na tytul albo w ogole mozna sie obejsc smakiem. A pozatym narazie moze to byc dla Ciebie jedna gra,ale pomysl co moze byc dalej.

Odnośnik do komentarza

 

Mam chęć na nowego Harvest Moona (no w sumie nie takiego nowego), myślicie że jest jakiś cień szansy, że ktos go wyda w EU? Mam europejskiego 3dsa i dla jednej gry nie chce kupowac wersji US.   :sweat:

Nic w tej kwestii nie wiadomo. Z tego co wiem JEZELI juz by wydawali to Rising Star Games by sie tym zajelo aczkolwiek w ich obecnym line upie nie ma nawet wzmianki o tym z tego co slyszalem. Ja mam wersje US'a konsoli i nie zaluje, nie widze wiekszego sensu inwestowania w EU a potem albo czekanie pol roku na tytul albo w ogole mozna sie obejsc smakiem. A pozatym narazie moze to byc dla Ciebie jedna gra,ale pomysl co moze byc dalej.

 

Z tego co czytałem to jakiś czas temu (kilka dni, może tygodni, nie pamiętam to nie będę kłamać ;) ) pisali na swoim twitterze, że obecnie nie zajmuja się żadnym tytułem z serii HM. Jak na razie stosunkowo mało czasu poświęcam konsolce, niedawno udało mi się skończyć pokemony white, no i zbieram się powoli do dokończenia okamiden. Z gier które mnie interesują to mam jeszcze dużo tytułów które luzem można kupić w EU... poza Harvest Moonem, którym się jaram strasznie. :D Pytam tylko orientacyjnie, ale na forum robi ktoś jakieś zbiórki zamówień z US do których dałoby radę się podczepic? Jesli brałbym to właśnie 3DSa XL + harvest moon i jeszcze jakieś dwa tytuły, tylko nie do końca ogarniam jak by to wyglądało z cłem. 

 

EDIT:

Linkiem do sklepu, czy tam do aukcji kogoś od kogo będziecie(?) zamawiac i jest zaufany też bym nie pogardził, obadałbym sobie jak to wygląda z cenami i dostępnością tytułów. ;)

Edytowane przez A.L.I
Odnośnik do komentarza

https://www.videogamesplus.ca/product_info.php?products_id=20211

 

Najlepszy sklep zeby zakupic konsole, bardzo dobra cena. Gry tez tanie a wysylka to jedyne 7$,czyli okolo 20zl,czas oczekiwania na gre wynosi od 3 do 5 dni. Niestety za kazda gre placi sie odzielnie za wysylke chyba ze bierzesz 4-5 gier to maila do nich puscic i zgodza sie na kuriera za 25$

 

Dodatkowo polecam tez play-asia.com, tutaj mozna laczyc gry i placic za wysylek raz a za kwote ponad 100$ wysylka gratis.

 

Cło jest od 150 euro,aczkolwiek VAT moga ci dowalic za kazda kwote jak zlapia paczke.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...