Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

3DS klasyczny to porazka jak dla mnie. Kupilem 3DS rok temu i zagralem kilka razy w zelde, potem przesiadka na 3ds XL i odczucia jak zupelnie inna konsola. Wszystko wieksze, wyrazniejsze a i tak dla mnie najwiekszy plus to wygoda, 3ds XL lezy w lapie jak trzeba, klasyczny mnie uwiera i jest niewygodny.

Odnośnik do komentarza

Z tego względu że stawiam tutaj pierwsze kroki, nurtuje mnie małe pytanie. Widzę mikrofon na konsoli czy granie w online np. Luigi Mansion czy w jakikolwiek inny tytuł obsługujący rozgrywkę wieloosobową jest możliwość używana komunikacji głosowej z drugim graczem ? :woot:

Czy mam zbyt bujną wyobraźnie i ten sprzęt aż tak zaawansowany nie jest ? :D

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Nie wytrzymałem :D

 

LzfL9qj.jpg

 

Zaryzykowałem ! Kupiłem na allegro i nie żałuje. Funkiel white nówka w pudełku, plomby, bezpiecznie zapakowana, szybka wysyłka w cenie ~600 zeta, paragon fk na zyczenie i co ważne gwarancja 24 miechy :) Jak coś to chętnie służe danymi tego użytkownika i po szczegóły odsyłam na PW.

 

Dzisiaj śpię Zeldą :) Po 13 latach separacji...

Jakim cudem im się to opłaca? Konsole są kradzione? U nas chodza po 800-850zl a w zagranicznych sklepach ok 170 euro

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

a tam kradzione, wyprzedaże są, u mnie w carrefurze można było kupić 3ds-a za 499zł i zelde za 99zł ostatnio (prawie sie skusiłem :( ) nie mówiąc o "cywilizowanych" krajach, siostra w kanadzie kupiła 3ds-a za 129 dolców w futureshop.

Odnośnik do komentarza

Sklep moze wszystko wystawic przeciez. Nie ma cudow. Nie ma szans zeby nagle w polsce wszystkie xle z allegro byly polowe tansze i jeszcze nie mamy dystrybutora.

a tam kradzione, wyprzedaże są, u mnie w carrefurze można było kupić 3ds-a za 499zł i zelde za 99zł ostatnio (prawie sie skusiłem :( ) nie mówiąc o "cywilizowanych" krajach, siostra w kanadzie kupiła 3ds-a za 129 dolców w futureshop.

Zwykle 3dsy po tyle byly
Odnośnik do komentarza

Promocje są, ale my żyjemy w Polsce, i w takie promocje to ja jestem skłonny uwierzyć w kwestii platform Sony lub MS, ale nie Nintendo, które w tej chwili nie ma polskiego dystrybutora.

Co wcale nie oznacza, że wszystkie konsole pochodzą z mniej legalnych zródeł, może są sprowadzane z różnych zachodnich wyprzedaży przez bardziej przedsiębiorczych Polaków.

Kolega Bushi pisze, że dostał karte gwarancyją, a to oznacza że to sklep mu ją wystawił.

Jak dobrze pamiętam to nie przypominam sobie by Nintendo dodawało takie do 3DS'ów, co wcale nie oznacza że konsolki nie są objęte gwarancją...

Edytowane przez P-chan
Odnośnik do komentarza

Dokładnie P-chan, akurat pogrzebałem trochę w necie i widać że firma - sklep od którego udało mi się zakupić 3DS zajmuje się sprzedażą o dość szerokim asortymencie. Widocznie podziała tutaj wspomniana siła przedsiębiorczości i chęć czy też okazja dorobienia sobie grosza.I dla ścisłości, gwarancje obejmuje autoryzowany serwis.

Odnośnik do komentarza

Ja sie pochwalę że udało mi sie upolować amerykańskiego 3DSa w kraju nad wisłą, aqua blue w bardzo dobrym stanie + dwie siakies gry i sonic generations (ktorego i tak chcialem kiedys kupic) + ładowarka. Na forumku cos nikt nie chce mojej konsoli, więc jutro leci na allegro i jak sie sprzeda to wychodze na zero. Harvest Moonie przybywam ! :D

Odnośnik do komentarza

3DS klasyczny to porazka jak dla mnie. Kupilem 3DS rok temu i zagralem kilka razy w zelde, potem przesiadka na 3ds XL i odczucia jak zupelnie inna konsola. Wszystko wieksze, wyrazniejsze a i tak dla mnie najwiekszy plus to wygoda, 3ds XL lezy w lapie jak trzeba, klasyczny mnie uwiera i jest niewygodny.

 

Ja wiem czy porażka... przynajmniej mieści się w kieszeni i jest trochę tańszy, a że oba są nie wygodne (no ok, XL może trochę wygodniejszy w trzymaniu za to odniosłem wrażenie że szybciej się łapy męczą), plus wersja XL oferuje pikselozos do kwadratus to moim zdaniem dużej różnicy nie ma. W kwestii ergonomii DSy/3DSy to - cytując ulubione powiedzenie mojej żony - "idź i nie wracaj" ;-)

Edytowane przez lechu
Odnośnik do komentarza

Akurat moim zdaniem wygodniejszy jest XL od zwykłego 3DS'a, a z samymi grami to też wszystko wypada różnie. Taki Tales of the Abyss prezentuje się gorzej, ale już taki choćby Mario 3D Land (moim zdaniem) zdecydowanie fajniej prezentuje się na większych ekranikach. Z grami z DS tutaj też wychodzi na plus XL.

Odnośnik do komentarza

Typ od którego kupowałem 3DS'a miał iksele po 430./450 nówki (no ale bez gwarancji bo nie sklep), także można trafić nawet taniej, trzeba tylko upolować okazję..

 

Jaki pokrowiec polecacie coby chronić mój cenny sprzęt..

Zastanawiałem się nad tymi:

 

3113176309.jpg

lub

 

VNICA003700_01_M.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...