Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Z tą premierą SMTIV w 2014r u nas to ja się nie napalam. Póki co nie ma nawet wydawcy, a co tu dopiero mówić o jakichś datach wydania. O ile w ogóle to wydadzą w Europie. Niektórzy w sieci się napalili na końcówkę tego roku, teraz widzę, że przerzucili się z nadziejami na następny rok. Atlus i Europejskie premiery ich gierek tjaaa.Czekaj do znudzenia po kilkanaście miesięcy bądź import, no właśnie gdyby się jeszcze to dało. Aż dziwne, że nikt jeszcze się nie zajął złamaniem tej blokady. No ale pewnie cała para idzie w możliwość odpalenia piratów, a to mi akurat zwisa.

Już nie wspomnę, że i tak najczęściej dostajemy samą grę bez żadnych dodatków.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
Gość Sycho141

Ja na 75% stawiam pierwszą połowę 2014. NIS America daje radę i dużo szybciej portują gry na rynek europejski niż poprzedni wydawca. Mamy już Soul Hackers, Etrian Odyssey IV i niedługo ma wyjść Millenium. Jak się chłopaki sprężą to wyrobią się na następny rok.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale skąd ty wiesz, że to będzie NIS America? To, że wydali inne gierki Atlus nie znaczy, że i to wydadzą.

Sry że tak narzekam ale ta komedia z grami Atlusa w Europie zawsze mnie śmieszy i jednocześnie irytuje. Tam angielski i tu angielski ale trzeba ofc czekać pół roku bądź jeszcze dłużej z niewiadomych powodów. Gdyby nie było region-locka to już dawno bym miał 3DSa i imporcik SMTIV z USA, a tak to wciąż czekam i obserwuję ale moja cierpliwość też już sie kończy.

Edytowane przez Paliodor
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panie i Panowie, żarty się skończyły. Jutro oglądamy Nintendo Direct, który ma być poświęcony grom na 3DS'a w 1 kwartale roku 2014.

 

BY4mPF3IQAANlbt.png

 

Można już chłodzić szampana. Rok 2013, jak każdy wie był mistrzowski. Po roku 2014 mam nadzieję, że nikt nie spodziewa się czegoś innego. Niby ma dotyczyć zapowiedzianych już gier, ale z tymi Directami to nigdy nie wiadomo.

 

Idę spać z myślami o SMTIV i Dragon Quest VII.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Co się tyczy tych konto to Siliconera ma info na ten temat:

 

In December, Nintendo will bring their Nintendo Network account system to the Nintendo 3DS, allowing 3DS owners to either create a Nintendo Network ID for their 3DS, or to use their existing Nintendo Network ID from Wii U on the device.

 

nnid_thumb.jpg

Using the same Nintendo Network ID across both consoles will allow you to share your Nintendo eShop credit between the two. Additionally, Nintendo mention that, in the future, you will require a Nintendo Network ID to download free demos and other content on 3DS, as well as post to Miiverse, which is coming to 3DS soon.

 

However, there’s a catch—you’ll only be able to create one single Nintendo Network ID account per 3DS console. Nintendo say that, if you’d like to transfer your account to a new Nintendo 3DS system, you’ll need to use the “Transfer title and data” procedure.


Read more at http://www.siliconera.com/2013/11/13/can-one-nintendo-network-id-single-3ds/#tfzsuejFmBkYVfL3.99

 

Ale wpadka z mojej strony, ten Direct był dzisiaj,nie wiem co mi się ten czwartek tak zakodował :confused:

Tak czy inaczej nic o SMTIV, cóż Europa jak zwykle trzyma poziom XD

Mały wehikuł czasu:

Coming to Europa, tjaaa :rofl:

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

W końcu konta kurka sny się spełniają a o Miiverse to już w ogóle bo na WiiU przyjemnie mi się tym  bawi. A jak będzie połączone z Miiversre z Wiiu gdzie dostęp będzie dla obu systemów to normalnie nie oddycham:) Wiem nie jest to nic wielkiego ale community coś jak forum w konsoli to bajer jednak. Nawet czasami się przydaje jak człowiek czegoś nie wie to mu ludzie co grają pomogą bez oklepanego gamefaqs etc. Sam miałem taka sytuacje po 15 min dostałem odpowiedź i nawet z gry nie wychodziłem kontynuowałem non stop zabawę. Dzisiejszy Direct na plus w mojej opinii niby nic a jednak zmiany na lepsze może teraz chociaż raz po latach wyciągnęli wnioski .  Na pewno lepsze Miiverse niż letterbox z brakiem zdjęć co było fajne czasami można było znajomemu na szybko wysłać fote z lans popierdółką a tu s#$%^^ się dobrali. Druga sprawa to dodali by systemowe łapanie screenów na 3ds razem i jest super a nic tak drugiego zastanawiającego się nad danym tytułem  gracza nie pociśnie do kupienia gry niż screen z info prawda? Jedno co złe to mało gier pokazali ale i tak mam ich obecnie opór także jest co robić to na małej czy dużej konsoli.

Odnośnik do komentarza

W tym można pisać wieści ręcznie, na klawiaturze, masz pokoje a raczej topiki o grach, możesz dodawać do ulubionych etc. Tylko na razie tematów nie da się zakładać ale pewnie kiedyś może dodadzą. To jest praktycznie forum ludzie yeah ci doklejają do postu wysyłają na nie odp etc bardzo sympatyczne i miłe. Dostałem nawet odpowiedź po japońsku choć języka owego nie znam wiem jak jest dzień dobry ale napisać w ichnim nie umiem już ale język i alfabet super. Screeny można doklejać jest super ludzi sporo w samym TWWHD jest coś ponad 70k użytkowników na EU. AHA z komputera do tego też ma się dostęp nie do tematów ale swoich postów i odpowiedzi i można czasami skrobnąć też.  Komunikator jest opcja na pasku bocznym można właśnie tam pisać wiadomości ze znajomymi nie tylko poprzez miiverse ale to nie cross chat ale jest. Dostęp poprzez home button.  Jednak będzie lepiej koniec czekania na wiadomości po 2minuty aż konsola je odbierze na 3DS. Nie mam konsol konkurencji ale obserwuje sobie z zaciekawieniem i taka wymiana video z gier jest w pytke dla mnie. W jakieś scigałce nagrać swój najlepszy przejazd i pokazać znajomemu ze lama z niego :D Nie tylko w multi.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza
Gość Sycho141

Co do Nintendo ID, to mogę tylko powiedzieć: nareszcie! Na razie jest tylko wspólny portfel, ale w directcie było, że funkcja ma być udoskonalana i jesteśmy już o krok od kont na 3dsie :) Z reszty wiadomości, to cieszy Youtube na 3dsie (fajnie, gdyby dało się oglądać filmy w 3d, takie jak recenzję Archona), no i miverse. Szkoda tylko, że nie było DQ VII i SMT IV...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...