Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Kupował ktoś w tym sklepie?

http://konsoleigry.pl/konsole/2316-konsola-nintendo-3ds-xl-czarna-045496501235.html

 

Bo cenowo gry maja dosc w porzadku ale nie wiem czy to nie jakies waly czy cos:

http://konsoleigry.pl/konsole/2316-konsola-nintendo-3ds-xl-czarna-045496501235.html

Ja u nich kupowałem grę na PS3 i wszystko bez problemów. Ceny rzeczywiście mają fajne na niektóre tytuły.

Odnośnik do komentarza

Ok zdecydowalem sie na wziecie 3dsa xl w wersji zelda do tego pokemon X na poczatek i teraz pytanie co polecacie ograc pozniej z gier na 3dsa i klasykow z dsa? To bedzie moja pierwsza przygoda z konsolka nintendo (Wczesniej tylko na emulatorach) I chcialbym poczuc ta magie N.

Odnośnik do komentarza

Na allegro nic nie ma? Mnie fabrycznie nowy, niebieski xl kosztowal 530zl

 

Na allegro duzo takich ze pisze 'nowy' a sie okazuje ze 3 miesieczna gwarancja i powystawowy wiec juz wole dolozyc te 100 i kupic w sklepie ale jak trafiles to gratuluje bo cena super.

 

Ja mam jeszcze pytanko dla tych co mieli do czynienia z xlem i ze zwyklym ktory lepiej wypada, bo rozne opinie sa o xlu ze troche rozmazuje gierki i pixeloze robi z niektorych.

Odnośnik do komentarza

Ja mam zwyklego 3ds'a. Na poczatku dziwnie mi sie trzymalo, bo duzy ze mnie chlop i mam dlonie jak bochny, ale teraz juz sie przyzwyczailem. Pamietam jak na poczatku dostawalem skurczow w dloni od trzymania konsolki. Moge ja smialo polecic kazdemu. Gram w MH3U bez zadnych przystawek kontrolerow i uwazam ze jest bardzo wygodnie. Jezeli chodzi o ekrany, to w zwyklym 3ds'ie - na przykladzie np. MH3U czcionka jest lekko malutka i czasami musze sie przyjrzec mocniej bo wyrazy sie zlewaja ( a moze to juz wiek? :D ). Na 3d nie gram bo nie lubie, ale testowalem i tu jest kwestia gustu. Osobiscie nie gram i uwazam ze 3d sprawdza sie tylko w niektorych grach, a szczegolnie w takich gdzie ekran jest bardziej statyczny. Przy dynamicznych ruchach kamery, nie jest juz tak fajnie.

Odnośnik do komentarza

Myślę że będziesz zadowolony. Zazdroszczę złotego 3DSa XL. Też się kiedyś zastanawiałem czy brać XL, poczytałem fora, obejrzałem porównania na YT i kupiłem. Duże ekraniki są super. Z DSi XL też jestem zadowolony. Pixeloza tak czy siak występuje na tych konsolach, bo nie są HD potwory jak Vita. Dodam jeszcze że styl graficzny przenośnych gierek na Nintendo jest jedyny w swoim rodzaju. Gram sobie obecnie w Zeldę Spirit Tracks i jestem zachwycony. I mam gdzieś pixele i ząbki.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie o to chodzi o fun a nie o grafike. Na razie bede ogrywal zelde ktora daja digitala w packu z konsolka i pokemon X. W nastepnym miesiacu na pewno kupie bravely default i jeszcze jakies 2 tytuly pewnie:) Jest co ogrywac

 

 

Ps. Mam takie pytanko bo wiem ze 3ds ma region locka do swoich gier. A jak to jest z kompatybilnoscia i grami z dsa tez jest na nie lock czy chodza normalnie?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

tumblr_nalvibpte71qzppqswv.jpg

 

Coś się zaczyna kręcić na serio. Jakiś francuz o niezłej reputacji jeżeli chodzi o szarą strefę, zdołał podobno odpalić takie cudo na 3DS'ie. A Homebrew Channel, tak jak na Wii ma pozwolić odpalać homebrew/emulatory. Według twórcy oprogramowania, zniesienie blokady regionalnej również jest możliwe, ale jeszcze nad tym nie pracował. Piraty niby mają nie działać, ale znając życie, prędzej czy później zadziałają.

 

Aha, ma to być wgrywane nie przez jakiś programator, a przez grę, której nazwa ma zostać ujawniona w tym tygodniu. Francuz podał delikatne wskazówki:

a)tania

b)3rd party

c)dostępna w eShopie, ale nie w każdym regionie

 

Detektywi wywnioskowali, że może chodzić o Dead or Alive Dimensions. Gra pozwala odpalać obrazki jpeg i bardzo możliwe, że dzięki temu ma stanowić furtkę dla Homebrew Channel. Podobna sytuacja była kiedyś z PSP i Lumines.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...