Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Coś się zaczyna kręcić na serio. Jakiś francuz o niezłej reputacji jeżeli chodzi o szarą strefę, zdołał podobno odpalić takie cudo na 3DS'ie. A Homebrew Channel, tak jak na Wii ma pozwolić odpalać homebrew/emulatory. Według twórcy oprogramowania, zniesienie blokady regionalnej również jest możliwe, ale jeszcze nad tym nie pracował. Piraty niby mają nie działać, ale znając życie, prędzej czy później zadziałają.

 

Aha, ma to być wgrywane nie przez jakiś programator, a przez grę, której nazwa ma zostać ujawniona w tym tygodniu. Francuz podał delikatne wskazówki:

a)tania

b)3rd party

c)dostępna w eShopie, ale nie w każdym regionie

 

Detektywi wywnioskowali, że może chodzić o Dead or Alive Dimensions. Gra pozwala odpalać obrazki jpeg i bardzo możliwe, że dzięki temu ma stanowić furtkę dla Homebrew Channel. Podobna sytuacja była kiedyś z PSP i Lumines.

Na 3DS Homebrew istnieje od czasu softu 4.1-4.5, powstawały już proste programy, gry a la pong czy snake. Nowością jest to że smealum znalazł furtkę w najnowszych softach ( nawet 8.xx ) i pracuje nad HC.

 

Na przykład powstał pierwszy emulator SNES'a  

MOlCax0.jpg

 

Odnośnik do komentarza

QUJrjI4.png

 

Podoba mi się, że nowa wersja mniejszego 3DS'a wygląda jak 3DS XL. Może wyjść z tego bardzo wygodny kawałek sprzętu do trzymania. Aha, guziki jak w SNESie są zaje,biste.

 

photo_3ds_02_wtjsnb.jpg

No i ogólnie jakiś taki ładny się zrobił.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

 

3090egy.png2v16629.png\2ii8v2c.png

14421iw.png72vnkj.png

67lai9.png[2qx3y1k.png

 

Trochę fotek nowego sprzętu. W Europie w 2015.

 

Trochę mi się nie podoba taka zagrywka. Zobaczymy jak będzie z grami. Dużo zmian wprowadzili, analog, lepszy procek, dodatkowe przyciski ZR ZL. Coś mi się wydaje, że za rok, dwa to będzie jedyna słuszna wersja.

Edytowane przez _mike
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kamera ma mieć zainstalowany jakiś bajer, który śledzi ruchy głowy, przez co 3d ma działać o wiele lepiej.

 

Ficuś, DS ciągnął 7 lat, więc dlaczego mamy oczekiwać tylko 3-4 lat od 3DS'a? Ty chyba niepoważny jesteś xD. Zresztą patrząc na twoje podejście do handheldów

 

>M-MOJA GRAFIKA

>M-MÓJ OLED

 

to konsole Nintendo chyba wybitnie nie są dla ciebie.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

niepowazne to jest nintendo zapowiadajace 3ds ver1,2 ktory bedzie miec gry na wylacznosc. to tak jakby ci sony powiedzialo ze zaraz wypuszcza ps3 slim na ktorym tylko odpalisz last of us. zreszta to nie pierwszy raz nintendo bo mieli juz do n64 te rozszerzenia ramu i gry na to eksluzywne choc wtedy nikt nie kazal ci od razu kupic nowej konsoli

Odnośnik do komentarza

A po co maja wypuszczac nowa generacje jak 3ds ma najwyzsza sprzedaz z konsol w jap. Za kazdym razem pytanie czy przestana stara wersje peodukowac na rzecz tej czy beda dostepne razem w roznych cenach.

 

Teraz tez ci nikt nie kaze bo na razie masz jedna gre zapowiedziana

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dodatkowy analog i buttony to nie problem jak się ma CPP, ale najbardziej mnie martwi ten mocniejszy procek... Wiadomo, trochę jego mocy pójdzie na ogarnianie kamerą głowy gracza (swoją drogą, co się stanie jak na ekran będzie się gapiło więcej niż 1 gracz?) oraz na obsługę szybsza przeglądarki, systemu, Miiverse, ale nadal będzie trochę dla gier...  Jeśli zaczną wychodzić jakieś Exy tylko na New Nintendo 3DS, to ja nie wiem co Nintendo chce tym osiągnąć oprócz furii graczy.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli nowa Zelda, jakieś Final Fantasy czy Dragon Quest będą ekskluzywne na nowszy model, to owszem, będzie się o co oburzać. Xenoblade jest jest oczywiście niepokojącym sygnałem (ale mimo wszystko wolałbym to ograć drugi raz na WiiU) to miejmy nadzieję, że jednym z nielicznych.

 

Xeno nie będzie działać na starych.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

http://youtu.be/x17E0PCsrns

Cały Direct

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale New 3DS będzie miał teraz czujnik światła? Może po to jest ta dodatkowa moc - amiibo, headtracking, czujnik, lepsze 3d, a na gery pewnie zostanie tyle mocy co dotychczas.

 

Ninny chyba nie już hajsu na całkowicie nową konsolę więc wymyślili taki fortel, tym samym zapewniając sobie czas do 2017. Nazbierają kasy i może wtedy ogłoszą następcę 3dsa. Tylko żeby nie skończyło na New Super 3DS co dwa lata...

 

Jedyny plus jest taki, że 3DS będzie dłuższy support gierkowy.

 

Nowe FF będzie wspierało analog. Ciekawe ile jeszcze będzie gier gdzie lepiej będzie się grało na nowy 3DSie?

Odnośnik do komentarza

 

Ninny chyba nie już hajsu na całkowicie nową konsolę więc wymyślili taki fortel, tym samym zapewniając sobie czas do 2017. Nazbierają kasy i może wtedy ogłoszą następcę 3dsa. Tylko żeby nie skończyło na New Super 3DS co dwa lata...

 

 

R&D dotyczący następcy jest już na chodzie minimum od premiery XLa, a pewnie i wcześniej. To tak nie działa, że się zbiera hajs na konsolę i dopiero wypuszcza konsolę.

 

 

Swoją drogą, nie zapominajcie, że wersje 2k i 3k PSP miały więcej RAMu niż 1k, a nikt jakoś specjalnie nie płakał :P

 

Nikt nie płakał, bo nic ekskluzywnego na 2k i 3k nie wyszło.

Odnośnik do komentarza

Monster Hunter. Dragon Quest X. Pewnie nie będzie ich sporo, tego analoga dodali tylk odlatego, że gracze go chcieli (w sumei nie wiem po kiego grzyba teraz, no ale...)

 

@Ragus

 

Jasne, ale ja nadal się łudzę, że to Xenoblade nie będzie exem. Gra takiego formatu... no way

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Swoją drogą, nie zapominajcie, że wersje 2k i 3k PSP miały więcej RAMu niż 1k, a nikt jakoś specjalnie nie płakał :P

2k i 3k nie mialy ani jednej gry ekzluzywnej - wiekszy ram oficjalnie sluzyl tylko szybszemu wczytywaniu gier, podrkecenie procka dostal kazdy model psp poprzez firmaware, jedynie na 2k i 3k piracko mogles podwyzszyc taktowanie procka i je narzucic dla starszych gier, ktore wyszly przed updatem softu dzieki czemu dzialaly lepiej/plynniej

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...