Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Ragus jaka chorągiewka, raz średnio go grzeje, w życiu nie zmieni sprzętu, za dwie minuty sobi przypomina, że są kolorowe guziki jak ze SNES-a, lepszy ekran i bateria i weźmie z przyjemnością.

 

Chłopki, nie siedzę ostatnio w temacie konsol, jak szacujecie cenę w Polsce?

Odnośnik do komentarza

Salam alejkum koledzy. Nie podoba mi się takie podejście. Niech wydają niezliczone wersje konsol ale niech nie polepszają bebechów w środku. Kupiłem w listopadzie rok temu 3ds'a i nie będę kupował new 3ds'a/ Ragus ma rację musimy poczekać na gry zapowiedziane na wyłączność. Na razie xenoblade mało mnie rajcuje bo mogę pograć w lepszą wersje z wii na wii u.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

co za patafiany, teraz nagle okazało się że mozna zrobić 3dsa z drugim analogiem, a przez pare lat "o nienienie, nie możemy tego zrobić bo każda konsola musi mieć tą samą funkcjonalność"

 

i co teraz zrobić? sprzedać ledwie używanego 3dsa i kupić nowego dla MH4 czy wsadzić nintendo kutasa między oczy i powiedzieć "nie! kurfa nie będziecie mnie doić!!"

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Panowie porównywanie Nintendo do zabiegów Apple i innych od komórczaków jest z czapy. Może, gdyby faktycznie Big N wydawało co roku sprzęt mocniejszy niż poprzednik albo w cenie +2000 zł, to oki. Niny 3DSa wypuściło 3,5 roku temu, do tego nową konsolę można kupić za 500 zł...

Gdyby sprawa dotyczyła sprzętu za który wybuliłem 2000 zł, plus kupiłem z tej okazji TVka za kolejne 2000 kafle, ale tak, to mnie średnio grzeją takie niusy, zwłaszcza, że na razie mało co wiemy na temat przyszłości zwykłego 3DSa

Odnośnik do komentarza

i tak nie miał bym powodu żeby go kupować przed mh4

 

ale jeśli już będę chciał wydawać kase z powodou MH4 (a jest to dosyć prawdopodobne)  to raczej będe wolał kupić taką przystawkę

0061.jpg

ponieważ położenie analoga jest w niej znacznie wygodniejsze jeśli chodzi o granie w MH, przypomina nieco obsługe z psp gdzie palcem wskazującym kierowało się kamerą, tutaj powinno to być nawet wygodniejsze - dzięki temu można jednocześnie biegać i atakować kciukami oraz jednocześnie sterować kamerą, co w czasie walki ma wielkie znaczenie. i analog po prawej stronie na to nie pozwala bo żeby położyć na nim palec trzeba go zdjąc z guzików do ataku (taki sam problem jest w MHP3HD na ps3 gdzie drugi analog na padzie wcale nie jest taki rewelacyjny i jest gorszy niż krzyżak z psp (na padzie krzyżak ma tą samą funkcje jak prawa gałka - można obsługiwać kamere na 2 sposoby, ale pad jest grubszy i ma dalej od siebie guziki więc opcja palca wskazującego na krzyżaku jest znacznie słabsza niż na psp

 

tak czy siak dostawka ze zdjęcia wyżej jest specjalnie z myślą o MH robiona i analog mimo że wydaje się że jest umieszczony w p(pipi)anym miejscu to akurat w MH może dawać efeky nawet nieco lepsze niż na psp, chociaż osobiście bym wolał żeby zamiast analoga był tam krzyżak, chyba że w MH4 kamera chodzi płynnie we wszystkich kierunkach, ale wcześniej działa płynnie jedynie na boki a jeśli chodzi o góra/dół to ma 6 przedefiniowanych ustawień od "bardzo wysoko" po "bardzo nisko" z czego tylko jedno z nich jest dla mnie wygodne w czasie gry, czyli "troszke ponad postacią", reszta ustawień kamery znacznie ogranicza widoczność a na analogu łatwo przypadkiem ruszyć troche do góry lub w dół gdy chce sie jedynie ruszyć lewo/prawo

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

bardzo podoba mi sie ten nowy 3ds, ten malutki analog wyglada dziwnie, ale z drugiej strony kazdy analog od nintendo dawal rade, wiec podejrzewam ze i tym razem bedzie bdb.

 

dziwna sprawa z tym mocniejszym procesorem i xenoblade ktory bedzie tylko smigal na nowej wersji, juz widze ten mega chaos i dezinformacje. serio lepiej by zrobili gdyby powoli zakonczyli zywot 3ds i zrobili jego nastepce wiecie nowa nazwa itd 

Odnośnik do komentarza

Też uważam to za irytujące, ale to nie pierwszyzna. Nie ma nawet co porównywać do choćby komórek czy pecetów, gdzie regularnie trzeba wydawać sporo pieniędzy na nowy model. Nie siedzę w tym bardzo, ale pamiętam to uczucie, gdy kapnąłem się w końcu, że po prostu mam za słaby telefon na Plants vs Zombies 2, czego na telefonie mi nie pokazywało, coś takiego jak wyguglanie co konkretnie trzeba mieć, czy RAM czy nowszy Android, żeby ta gra działała, było absurdalnie trudne, ciule nie mogły po prostu napisać na stronie.

 

 

No ale do sedna. To nie pierwszyzna dla Nintendo. Mamy za sobą generację, której najlepsza gra była nie do odpalenia bez ulepszonego kontrolera. Również być może najlepsza gra z generacji N64 potrzebowała rozszerzenia konsoli. Co do Xenoblade, to na razie tylko wisienka na torcie, bo grę już każdy przeszedł, więc nie ma co rwać włosów z głowy.

 

Ogólnie Nintendo od lat, wielu lat jest firmą, która dostosowuje hardware do tego, co chcą osiągnąć, a nie odwrotnie. Myślę, że by nie dawali mocniejszych bebechów ot tak, dla jaj, bo im się skończyły stare, tylko przebadali jak co działa i uznali, że jest warto w to wejść. A skoro tak, to spodziewałbym się większej ilości gier new-3DS-only, ale że na razie żadnej z nich nie można kupić, tak samo jak konsoli, nie jest to dylemat, który spędzi mi sen z powiek.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

nie no, jaja sobie robicie? nowy 3ds oprócz drugiego analoga ma też mocniejsze bebechy?

 

kurna to jest forum konsolowe, są tu gracze konsolowi, wyobrażacie sobie sytuacje że nagle pojawia się playsation3 slim turbo i pozwala odpalać gry z lepszym frameratem i rozdziałką, a niektóre nowe gry w ogole nie działają na starszych ps3? czy to nie jest jedno wielkie zPCtowienie konsoli?

do tej pory jak miałeś konsole to wiedziałeś że wszystkie gry będą na niej chodzić tak samo, nieważne jaki model miałeś. a teraz się okazuje że 3ds jest takim mini pecetem który nie dość że ma wbudowaną drugą gałke ("niemożliwą" jeszcze pół roku temu) to ma też lepsze babechy ? nintendo w tym momencie pokonało appla w naciąganiu klientów na pseudo-nowy sprzęt co roku... wstyd

Odnośnik do komentarza

yano wczoraj się urodziłeś? nie pamiętasz czasów 8mb expansion packa dodawanego do donkey kong 64? ehhh....

pamiętam wiele rzeczy, ale postaw się na miejscu ludzi ktorzy niedawno kupili 3dsa (zapewne jego piątą wersję) a teraz nagle sie okazuje że ich konsola jest do dupy bo za chwile wyjdzie nowa która jako jedyna odpali niektóre gry

 

nie wkurzył byś się?

Odnośnik do komentarza

Jak ktos do tego zdrowo podchodzi i traktuje jako rozrywke to ma w (pipi)e. Ja sie na poczatku wkurzylem potem stwierdzilem ze mam to gdzies bo na razie nic konkretnwgo nie podali jak jiz faktycznie zaczna wydawac gry new 3ds only i oleja 3dsa bedzie powod do wkurzenia sie

Odnośnik do komentarza

to zależy. gdybym miał ograne xenoblades na Wii albo planował je ograć na Wii U to bym się nie wkurzył. gdybym nie planował ograć tej gry to też bym się nie wkurzył. ohh wait... wychodzi na to, że bym się nie wkurzył.

No nie gadaj. Delikatne "kurfa" by pod nosem poleciało.

Odnośnik do komentarza

nie no, jaja sobie robicie? nowy 3ds oprócz drugiego analoga ma też mocniejsze bebechy?

 

Podobno, ale podobno powtarzam, ma mieć też więcej pamięci ram. Dodatkowo są już gry w produkcji na tego nowego 3DSa.

 

Jeszcze link do tego mojego podobno:

http://3dbrew.org/wiki/New_3DS

Edytowane przez marcinwks
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...