Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

W Final Fantasy Type-0 na najstarszym modelu konsoli nie działał w ogóle multiplayer. Nie wiem czy nie było baboli przy innych tytułach.

 

Co do samej zapowiedzi - nowego modelu konsoli należało się spodziewać, żeby poprawić nieco sytuację konsoli. W Japonii jest spore nasycenie i sprzedaż spadła względem ubiegłego roku, na Zachodzie natomiast w ogóle nie jest różowo. Następca i tak nie wyjdzie przed 2016 rokiem, więc nie wiem o co ten płacz. Co innego jeśli zaczną zapowiadać gry specjalnie z myślą o nowym modelu. W Xenoblade nie widzę póki co nic zdrożnego bo i tak będzie to tylko biedniejsza wersja w porównaniu z tą z Wii (którą można ograć na dwóch innych sprzętach).

Edytowane przez Enkidou
Odnośnik do komentarza

 

 

Ninny chyba nie już hajsu na całkowicie nową konsolę więc wymyślili taki fortel, tym samym zapewniając sobie czas do 2017. Nazbierają kasy i może wtedy ogłoszą następcę 3dsa. Tylko żeby nie skończyło na New Super 3DS co dwa lata...

 

 

R&D dotyczący następcy jest już na chodzie minimum od premiery XLa, a pewnie i wcześniej. To tak nie działa, że się zbiera hajs na konsolę i dopiero wypuszcza konsolę.

 

Nie no, jasne. Chodziło mi o to, że Nintendo teraz aż tak kasą nie sra, więc tanim kosztem wolą sobie jeszcze zarobić zanim wtopią kolejne miliony w wydanie nowego sprzętu. Przecież każda premiera nowej konsoli to dla firmy duży wydatek więc lepiej go sobie zawczasu zamortyzować, no i N znalazło sposób ;)

Odnośnik do komentarza

odezwala sie sprzedajna choragiewka - dzien w dzien pisales jakie to te nowe zapowiedzi i gry na vite sa super, jaka biblioteka 3ds marna w interesujace cie tytuly, nagle na drugi dzien vita na pchlim, a teraz nagle psychofan nintendo, JESTES NIKIM, ZWYKLA CHORAGIEWKA

Bo sa super szkoda ze tylko w japonii. Po pierwsze to uwazaj ze slownictwem bo ja przynajmniej koncze gry a nie jak ty kupuje kazda jaka widze i w kazdej 5procent ukonczenia ze te ci nie wstyd z ta sugnaturka i iloscia rozgrzebanych tytulow. Po 2 moja sprawa moge sobie nawet co drugi dzien zmieniac sprzedawac i kupowac konsole jezeli bede chcial a tobie nic do tego.

Odnośnik do komentarza

@Enkidou

 

Lepiej bym tego nie napisał. Nie ma co się awanturować (wojtas i ficuś, dajcie spokój, to nie CW), to tylko kawałek plastiku.

 

Ten kto ma 3DSa - niech ma go dalej, odpali na nim Pokemony, Monster Huntera, Shin Megami Tensei IV i Smash Brosa.

 

Ten kto nie ma 3DSa - jeżeli nie ma ciśnienia, to niech poczeka.

 

I tyle. Mamy 29.08.14 i każda nowa gra, nie będąca portem, będzie działać na naszych 3DS'ach. Co pokaże przyszłość, zobaczymy. Na razie zbierajmy pieniądze na Pokemony.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Pisałem już o tym co prawda w wątku o Xenoblade, ale mam sporą zagwozdkę teraz.

Chciałem kupić 2/3DS (efekt 3 d jakoś mnie nie urzeka więc mi to obojętne) do końca tego roku i teraz nie wiem. Nie wiem co mam sądzić o tej sytuacji i o przyszłośći starych modeli tej konsoli. Czy to już całkowity odwrót nintendo od starszych modeli (swoją drogą to byłby jakiś paradoks i syndrom telefonów komórkowych) i czy teraz tylko będą wydawane gry na mocniejszych modelach czy tylko jednorazowy zabieg, aby pokazać klienteli, że chce tego nowego modelu bardziej, niż jej się wydaje. Nie ukrywam, że od dłuższego czasu jestem napalony na tę konsolę, ale teraz mój zapał skutecznie został ostudzony. Cena 93Ł wydaje się być odpowiednikiem naszego 550-600 (choć z tym różnie bywało w przeszłości), ale pytanie co dalej. Czy będzie w nowym modelu BC dla gier z NDS (bardzo mi na tym zależy) oraz 3DS? Czuje się teraz zawieszony w próżni, bo nie wiem czy kupić stare modele czy czekać do 2015 (styczeń czy grudzień nintendo?) na nowy model 3DS. Dla mnie to jest śmieszne.

 

Ktoś tu pisał o nowej konsoli przenośnej od N. Ja sądzę, że nie będzie nowej, a jeśli takowa powstanie, to już z funkcjami telefonu, a to mi wygląda na przygotowywanie gruntu pod ten chory pomysł. Ostatnia ostoja normalności konsolowej właśnie padła.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeżeli możesz na razie spokojnie spać bez 3DS'a, to poczekaj jeszcze miesiąc, dwa. Myślę, że niedługo dowiemy się wiecej. Na razie nawet nie wiadomo, kiedy konsola będzie miała premierę. Jeżeli natomiast nie możesz już się doczekać grania na 3DS'ie, to bierz teraz. Jeżeli koniecznie będziesz chciał nowy model za rok, to sprzedasz starego, dopłacisz 3 stówy i masz nowego.

 

Nowy model jest kompatybilny wstecznie z DSem.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

@ marcinwks

 

To żaden precedens. Ragus już wspominał przypadki GameBoya i DS-a/DSi. Faktycznie będzie najlepiej jak się wstrzymasz, ale nowszy model zapewne okaże się lepszym wyjściem. Gry z 3DS-a powinny działać bez problemu, czy tak samo będzie z tymi z DS-a - to się wkrótce zobaczy.

 

A w kwestii następnej konsoli - sądząc po wypowiedziach Iwaty Nintendo nadal będzie miało dwa sprzęty, ale z jednym OS-em i o podobnej architekturze.

Edytowane przez Enkidou
Odnośnik do komentarza

Na ten moment, nawet wliczając w to tego nieszczęsnego Xenoblade'a, nowy model grzeje mnie mniej więcej tak, jak DSi, gdy miałem Lite'a. Czyli średnio. Niby spoko, ale żeby zmieniać sprzęt? W życiu. Tylko teraz zostaje kwestia, jak to będzie z tymi grami na wyłączność. Trzeba czekać.

Odnośnik do komentarza

XL z tego co pamiętam kosztował w dniu premiery 19 tysięcy yenów. Zwykły 25 tysięcy, co potem obniżono na 15 tysięcy. Cena nowego XL bez zmian, a nowego classica ((pipi) jak to brzmi xD) wzrosła o 1000 yenów. Ten drugi czuję, że może nieźle zawojować na rynku.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ragus rozwin co masz na mysli z tym zawojowaniem bo ciekaiwe prawisz.

 

Może trochę się zagalopowałem, ale nawet patrząc na nasze forum, wiele osób miało problem z wyborem 3DS'a.

 

-niby XL, ale droższy

-no to może zwykły, bo tańszy, ale z tragicznym czasem pracy na jednym naładowaniu

-no to może trochę tańszy 2DS, no ale gdzie tam, wygląda jak zabawka dla 9 latka

 

A wraz z premierą nowego mniejszego 3DS'a, taka osoba dostanie coś tańszego niż XL, z baterią lepszą niż w starym 3DS'e, wyglądającego lepiej niż 2DS i jeszcze z nowym 3D, które ma działać o wiele lepiej niż dotychczas. Brzmi nieźle.

 

No i nie zapominajmy o kolorowych guzikach. Jak w SNESie. Wiesz, że tego chcesz. Taki ze mnie krejzol, że lubię sobie wymienić handhelda co 2 lata, więc znając życie, mniejszy model wezmę z przyjemnością, gdyż łączy w sobie najlepsze z 2 światów.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...