Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

encyklopedio wiedzy, jak byś nie zauważył, Luigi Mansion jest już na jego liście.

Elninio polecam także:

 

- Etrian Odyssey IV Legend of The Titan

- Etrian Odyssey Untold Milenium Girl

- Theatrhythm Final Fantasy Curtian Call

- Ridge Racer 3D

- Star Fox 64 3D

- Yoshis New Island

- Pullblox

- Attack on The Friday Monsters.

- Paper Mario Sticker Star

- Project X Zone

Odnośnik do komentarza

encyklopedio wiedzy, jak byś nie zauważył, Luigi Mansion jest już na jego liście.

Elninio polecam także:

 

- Etrian Odyssey IV Legend of The Titan

- Etrian Odyssey Untold Milenium Girl

- Theatrhythm Final Fantasy Curtian Call

- Ridge Racer 3D

- Star Fox 64 3D

- Yoshis New Island

- Pullblox

- Attack on The Friday Monsters.

- Paper Mario Sticker Star

- Project X Zone

Dzięki za sugestie z gier które bym chciał to jeszcze "Paper Mario Sticker Star" oraz nie wiem z jakiego powodu "Yoshis New Island" nie było na liście. Pozostałe gry albo mnie nie interesują albo mi nie podeszły:

- Etrian Odyssey IV Legend of The Titan

- Etrian Odyssey Untold Milenium Girl

Odnośnik do komentarza

@Figaro, seria bardzo fajna tylko trzeba lubić taki gatunek. Rysowanie mapki pomocne oczywiście i fajny patent ogólnie. Theatrhythm FF ryje czachę - zwłaszcza fanom, którzy ograli kilka gier z tej serii - nostalgii robi swoje. Osobiście czekam na muzycznego Dragon Questa i utworki z mojej ulubionej VIII.

 

@Elninio, Demka Etrianów pewno ograłeś i nie podeszły co :)

Yoshi na 3DSa może nie jest idealny, ale jakiś tam klimacik ma. Rozgrywka natomiast nabiera rumieńców, gdy chcemy wszystko zebrać - można się w tedy nieźle wkręcić.

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

Castlevania ReBirth to była raczej klasyczna Castlevania i wyszła w 2009. No i ostatnia część DSowa była trochę połączeniem tych oldschoolowych z późniejszymi.

 

Tak swoją drogą brak normalnej Castlevanii to jeden z powodów dla których jestem trochę rozczarowany 3DSem, który ma nieporównywalnie mniej interesujących mnie gier niż oryginalny DS.

Edytowane przez _Shaman_
Odnośnik do komentarza

Nie slyszalem o tym zeby komus padł 3ds xl. Przy zwyklym czytalem kilka przypadkow gdzie jakies przyciski padały, chyba l1/r1.

New 3ds to niby zakup na przyszlosc, na chwile obecna jedna gra tylko zostala zapowiedziana i to port z wii. Twoj wybor, zawsze pozniej mozesz kupic nowszy model.

Ja sie bede pozbywal swojego 3ds xl za jakies 3 tygodnie :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tez wybieram new. Nawet nie tyle ze wzgledu na to ze to przyszlosciowy zakup bo jakos nie wierze ze wypuszcza super duzo gier tylko na n3ds. Ale raczej ze wzgledu na ciekawszy design, ponoc lepiej wykonane sa konsolki no i przede wszystkim dlatego ze chcialem mala wersje a maly n3ds jest wiekszy niz jego poprzednik i ta wielkosc mi odpowiada bo duzy meczyl rece strasznie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...