Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Po kilku tygodniach czytania opinii/recenzji, ogladania filmow na YT na temat przenosnych konsol nintendo i uwzglednieniu dostepnego budzetu zdecydowalem sie dzisiaj na 2DSa :) Radosc tym wieksza ze w dobrej cenie udalo mi sie go kupic (stan idealny, pelen komplet, wysylka kurierem gratis) za 319 zl. Przez ostatni rok czy dwa jakos nie mialem checi do grania na PS3, jakies zmeczenie tymi wszystkimi tytulami, ktore czesto byly zabugowane i z kulejacym online. I nagle sobie przypomnialem o nintendo i zaczalem drazyc temat :D Ogladalem jakies gameplaye (Zelda, Monster Hunter, Pokemony) i czulem ze w takie cos to bym pogral z checia. 

 

Trzeba bedzie przejrzec forum i pomyslec od czego zaczac :) Na pewno jest duzo perelek o ktorych nie mam pojecia, a pod katem gameplayu sa swietne. Bede musial poszukac watku w ktorym ktos zapytal o tytuly w jakie zagrac (bedac totalnym laikiem pod katem gier od N) i dostal liste ze 30-40 tytulow z podzialem na gatunki :)

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

W tym tygodniu zdecydowałem, że czas nabyć przenośną konsolę Nintendo. Z uwagi na cenę, nowa wersja nie była brana pod uwagę, skupiłem się na klasycznej wersji która jednak nie leżała zbyt dobrze w moich rękach. Okazało się, że 2DS jest zdecydowanie wygodniejszy.

Miałem do przeznaczenia 650 zł i w tej kwocie (610) udało mi się nabyć nową konsolę wraz z Donkey Kongiem i New super Mario Bros 2.

Edytowane przez LukaszM
Odnośnik do komentarza

Doszedł dzisiaj mój 2DS. Świetnie leży w dłoniach :) Muszę pomyśleć czy jechać dzisiaj po Super Smash Bros albo Zelde a link between worlds, czy zamówić Zeldę Ocarinę i wstrzymać się do jutra/ do środy.

 

Chętnie bym przejrzał forum żeby znaleźć odpowiedzi na pytania, ale większość mojego wolnego czasu absorbuje przyszły gracz, który będzie miał zaraz 2 miesiące :) Jeżeli ktoś znajdzie chwilę żeby odpowiedzieć na to samo pytanie po raz 100, to docenię odpowiedzi na 2 pytania:

 

1) Jak wygląda sprawa z zakładaniem kont? PL, UK, USA? Nie zamierzam raczej niczego sprowadzać z USA, a o grach które wychodzą w Japonii i nas omijają na razie nic nie wiem. Lepiej założyć konto na PL czy UK? (po wakacjach prawdopodobnie wyjeżdżamy na stałe do UK).

 

2) Czy biblioteka dem w eshopie jest całkiem spora? W związku  tym, że wziąłem 2DS, a nie jakąś wersję XL, to chętnie bym sprawdził niektóre tytuły jak wygądają np. czy w SMB będzie mi się dobrze grało na takim ekranie. 

Odnośnik do komentarza

@falcon:

 

1) Konto PL ma taka sama zawartosc jak UK, zaleta naszego jest polska waluta. Nowe gry prawie zawsze wycaniane sa na 189zl, Virtual console od 12 do chyba 40 (ale to juz zalezy od samej gry).

 

2) Dem jest sporo ale nie dam sobie glowy uciac ze jakies nie poznikaly. Sam mam zainstalowane jakies 30 (sprawdzam sobie prawie wszystko co wrzuca). Minusem demek na 3DS jest limit uruchomien, ktory jest rozny dla kazdej gry. Najmniejszy to chyba bodajze 3 lub 4 uruchomienia dla Etrian Odyssey. 

 

 

E: dokladnie to mam 32 dema zainstalowane a najnowszy Sonic to dokladnie takie (pipi) obesrane jak pisza w recenzjach

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

No to widzę że jednak jestem zdrowy ,a już myślałem że ze mna coś nie tak ,bo z tych samych powodów mam chrapkę na 3DS ,PS3 i PSV nie odpalane już kilka miesięcy mimo że mam w co grać na nich ,ale cholernie mnie ciągnie do gier od Nintendo i czasów gdzie na Gameboy-u sadziłem warzywa i zborza  :miner:  w Harwest Moon do 3 w nocy a rano wstawałem do szkoły,stęskniłem się za Linkiem i Mario :D

Odnośnik do komentarza

Dobra, od wczoraj ogarnąłem w miarę ustawienia i opcje konsoli, założyłem konto, ściągnąłem ze 3 dema itp. W MH raczej ciężko się gra na 2DSie :D SMB całkiem fajne, a jak się ogarnie kombinacje i postacie to na pewno wciąga. W pokemony musiałbym więcej pograć, żeby zobaczyć czy mnie zainteresują.

 

I w końcu usiadłem dzisiaj do Zeldy a link between worlds, którą kupiłem :) Sterowanie i grafika w porządku, a historia zaczyna się rozkręcać. Muzyka niesamowita  :banderas:

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

Mam XL i jest super. Nie wiem czemu tak nagle wszyscy boją się pikseli, ale w sumie w dobie 4K na 5 calowym ekranie to na pewno niektórzy mają mdłości od pikseli... :reggie:

 

Ja bym tam brał XL. Większy komfort patrzenia. Górny ekran jest w zasadzie wielkości tego z Vity.

Odnośnik do komentarza

Mialem obie wersje 3dsa i tez wolalem XLke, ale glownie dlatego ze ja 3DSa dosc rzadko uzywalem jako konsoli ktora siedzi u mnie w kieszeni, a bardziej jako konsolki na ktorej i tak gralem w domu na kanapie, wiec wiekszy ekran byl dla mnie plusem.

 

Cos tam czytalem o jakis roznicach w blurze ale w ruchu zadnych roznic nie czulem, poza tym szczerze mowiac to nie po to kupuje konsole od nintendo zeby bawic sie w liczenie pikseli, wygodniej mi sie gra na wiekszym ekranie wiec jak bede bral n3dsa wybor bedzie dla mnie prosty.

Odnośnik do komentarza

Panowie, krótka piłka! Lepiej brać nowego 3DS'a w wersji normalnej czy XL? Na XL nie będą bardziej walić piksele po oczach?

 

Było pytane...

 

http://www.psxextreme.info/topic/109179-new-3ds-temat-informacyjny/page-16?do=findComment&comment=3348219

 

http://www.psxextreme.info/topic/109179-new-3ds-temat-informacyjny/?view=findpost&p=3313599

Odnośnik do komentarza

GWEtNyN.jpg?1

 

Właśnie zakupiłem taki zestaw i jestem kompletnie zielony w temacie. Powiedzcie mi jak jest z demkami w shopie ,oprócz kilku hitów nic nie widze lub nie umię znależć. Mam 2 strony demek.

Czy podpinamy 3ds a do kompa i jeśli tak to w jakim celu ?

Czy mamy trofea  lub coś w ten deseń ?

Dzięki

 

Ps. PS4 leży nie właczane od 3 dni :) , marian mnie zniszczył. Teraz Zeldy, D Kongi, Yoshi, Luigi :) Łykam WiiU jak najszybciej, a miał być XOne. 

Odnośnik do komentarza

1. Wersji demo jest znacznie więcej (choć brakuje wielu hitów) i nie wiem, dlaczego nie wyświetlają się na tej liście. Najlepiej sprawdź w Internecie, czy interesujący Cię tytuł ma demo, a potem znajdź go w eShopie.

2. Nie, możesz jedynie wyjąć kartę SD celem zrobienia backupu (albo np. przerzuceniu na większą kartę) lub skopiowania zdjęć.

3. Nie ma.

Edytowane przez Di
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...