Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

 

Trochę marny ten program... ale ja tu widzę coś innego po wuja mi karzą tworzyć kolejne konto jak mam NNID ? To nintendo account to tylko do tego programu bo już nie czaję co oni wymyślają.

Nikt Ci nie kaze tworzyc osobnego konta, logujesz sie na swoje Nintendo ID i tyle :gayos:

No właśnie się tworzy nowe konto pomimo że mam NNID...

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

suma summarum, można zebrać póki co 120 platynowych tygodniowo, co nie jest takie złe, za co finalnie dostaniemy wario ware touched i picrossa zeldy :) 

 

30 za zalogowanie sie na my nintendo

30 za zalogowanie sie na nintendo.co.uk uzywajac konta z my nintendo

30 za zalogowanie na miiverse

30 za eshop

 

120 w tygodniu, wiec 9 tygodni, nie liczac jakichs dodatkowych rzeczy i mamy ponad 1000 platynowych, wiec zdążymy kupić wario ware :) potem kolejne 1000 i zdążymy kupić picrossa.

 

A na pewno w miedzyczasie beda wpadac jakies dodatkowe punkty...

Odnośnik do komentarza

Historyczna chwila. Bardzo fajne to wszystko, zakupy ze stronki działają, lista pobranych rzeczy jest. Długo czekaliśmy, ale w końcu to ogarnęli. To jeszcze tylko lepsze nagrody i będzie git. Najlepiej właśnie stare gierki i jakieś figurki, fizyczne pierdy dla nerdów.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj już można znowu zbierać cotygodniowe monetki. Czyli restart w poniedziałek. Tylko, że po zebraniu napisali, że są ważne 29 dni ! Przecia miało być pół roku!

Czyli według moich wyliczeń, nawet na Zeldę Picross nie starczy ! Teraz mam 400 monetek (nie linkowałem się do badziewiów). Za 29 dni będę ich miał 880 (4x 120) a Zelda kosztuje 1000 muchomorków. Co to za jaja, przecież nie da się inaczej zdobyć srebrników. Coś źle liczę czy jaki choj.

Edytowane przez Tankietka
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj już można znowu zbierać cotygodniowe monetki. Czyli restart w poniedziałek. Tylko, że po zebraniu napisali, że są ważne 29 dni ! Przecia miało być pół roku!

Czyli według moich wyliczeń, nawet na Zeldę Picross nie starczy ! Teraz mam 400 monetek (nie linkowałem się do badziewiów). Za 29 dni będę ich miał 880 (4x 120) a Zelda kosztuje 1000 muchomorków. Co to za jaja, przecież nie da się inaczej zdobyć srebrników. 

 

po zaliczeniu taska masz 29 dni na zebranie tych monet... ważne są dłużej.

 

Poza tym, z tego co wiem, to niedługo mają być inne możliwości zdobywania tych punkciszy 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Teraz najbardziej szukam : Ocarina of Time/Luigi Mansion/Etriany/ Fire Emblem 1 3DS. 

 

Nic nie ma. Trzeba nówki. Ano trzymają ceny, chociaż jak miałem w co grać to widziałem, że Zeldy i Mansiony schodziły na allegro nawet poniżej stówki. Teraz jak się chce to nic nie ma (lub cena jak za nową), trzeba jednak robić grube zapasy. Jak jest dobra oferta to od razu brać, nie czekać. Za duża niszówka by czekać.

Edytowane przez Tankietka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...