Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Da się z NNID w PL? Ja mam na UK i bez problemu śmignęło, ale kumpel, który ma na PL, dzisiaj w pracy próbował i nie ruszyło.

Przy moim koncie z Polski wyskakuje:

 

This Nintendo Network ID cannot currently

be used due to its country setting.

 

Później sprawdzę koreańskie.

Odnośnik do komentarza

Ludziiska!

 

"Right now, sign-ups are limited to Austria, Australia, Belgium, Canada, Germany, Spain, France, United Kingdom, Ireland, Italy, Japan, Luxembourg, Netherlands, New Zealand, Russia, and the United States".

 

Tak więc nie masz co nawet próbować z Koreańskim....

Odnośnik do komentarza

Super, fajnie tylko po co mi kolejne konto Nintendo? Ciekawe czy faktycznie zrobią przypisanie contentu do konta i uwolnią konsole (obecnie mogę mieć moje NNID na jednym 3DS i jednym WiiU). Nie mówiąc już o savach przypisanym do jednej konsoli. Ciekawe czy to tylko sztuka dla sztuki?

Odnośnik do komentarza

Super, fajnie tylko po co mi kolejne konto Nintendo? Ciekawe czy faktycznie zrobią przypisanie contentu do konta i uwolnią konsole (obecnie mogę mieć moje NNID na jednym 3DS i jednym WiiU). Nie mówiąc już o savach przypisanym do jednej konsoli. Ciekawe czy to tylko sztuka dla sztuki?

No to jest wlasnie po to żeby było jedno konto do którego będzie wszystko przypisane (w przyszłości).

Odnośnik do komentarza

Słowo klucz w przyszłości ;) nie wiem czemu nie można było tego zrobić na tych NNID... Generalnie to temat o 3DS ale moim zdaniem gdyby Nintendo nie podejmowało dziwnych decyzji jeśli chodzi o online to combo 3DS + WiiU = GOTY a WiiU to najlepsza konsola tej generacji. Koniec offtopu z mojej strony.

EDIT: Zaraz zaraz, ale to całe Nintendo Account to jest jakby kolejne konto bo to nie zastępuje chyba NNID skoro można się wpisać z NNID, FB i Google+. Czy ja coś źle rozumiem?

EDIT2:

"A Nintendo Account enables the parti(pipi)tion in the My Nintendo rewards programme and purchases of digital games for Nintendo 3DS or Wii U from Nintendo eShop using a PC or a smartphone (such services to be launched in March 2016).

A Nintendo Network ID is required to use the online services offered on the Nintendo 3DS system and Wii U console."

WTF znowu wymyślili zamiast zrobić normalnie. Pozdrawiam Nintendo :sorcerer:

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Wchodząc do Nintendo eshop musiałem podać/założyć konto w nintendo aby stworzyć nintendo id i teraz to jest połączone z konsolą. Czy jedyną opcją aby to usunąć razem z emailem itp jest format karty pamięci? Serio nie ma opcji usunięcia profilu jak w normalnych konsolach? 

 

Dobra już wiem. Nintendo takie pomocne, dobre tutoriale mają. Jednak trzeba zrobić format, ale po stworzeniu nowego profilu można bez problemu pobrać gry z eshopu. :)

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

EDIT: Zaraz zaraz, ale to całe Nintendo Account to jest jakby kolejne konto bo to nie zastępuje chyba NNID skoro można się wpisać z NNID, FB i Google+. Czy ja coś źle rozumiem?

 

 

 

 

Na razie będzie to oddzielne konto, ale w przyszłości (takie są założenia) ma być tylko jedno konto, które ma zastąpić te dotychczas używane pod postacią NNID...

Odnośnik do komentarza

 

EDIT: Zaraz zaraz, ale to całe Nintendo Account to jest jakby kolejne konto bo to nie zastępuje chyba NNID skoro można się wpisać z NNID, FB i Google+. Czy ja coś źle rozumiem?

 

 

 

 

Na razie będzie to oddzielne konto, ale w przyszłości (takie są założenia) ma być tylko jedno konto, które ma zastąpić te dotychczas używane pod postacią NNID...

 

 

Prawda taka że zabierają się do tego jak pies do jeża. Nie wiem czy oni w temacie usług sieciowych utknęli gdzieś w 2006 czy o co kaman...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...