Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

W przypadku usług sieciowych to już przy tworzeniu Wii U wyszło na jaw jak największe głowy od Big N nie posiadają ani jednej współczesnej platformy Sony i MS'a i to co chcieli stworzyć to był miszmasz konkurujących obozów. kilku devów opisywało to iż byli zdziwieni gdy zapytali o usługę czy ma być bardziej podobna do PSNa czy do XL to jajogłowi z Ninny nie wiedzieli o co c'mon. Trochę dziwne zważywszy iż Kutaragi czy Yoshida nigdy nie ukrywali się z tym iż kupują np. platformy Segi czy Ninny bo im się podobają lub sprawdzają co zaimplementowała konkurencja do bebechów. 

Odnośnik do komentarza

Jezeli kupiłem pare tytułów cyfrowo, to czy przy zakupie nowego 3dsa moge je przetransferować wraz z savemi na nowa konsolkę?

Tak, jest takie coś jak system transfer tool i save tranfer tool, ale musisz mieć dwie konsole jednocześnie

http://en-americas-support.nintendo.com/app/answers/detail/a_id/227/~/how-to-transfer-content-between-nintendo-3ds,-nintendo-3ds-xl,-and-nintendo-2ds

Edytowane przez _mike
Odnośnik do komentarza

 

Jezeli kupiłem pare tytułów cyfrowo, to czy przy zakupie nowego 3dsa moge je przetransferować wraz z savemi na nowa konsolkę?

Tak, jest takie coś jak system transfer tool i save tranfer tool, ale musisz mieć dwie konsole jednocześnie

http://en-americas-support.nintendo.com/app/answers/detail/a_id/227/~/how-to-transfer-content-between-nintendo-3ds,-nintendo-3ds-xl,-and-nintendo-2ds

 

Mam następujący problem: W starym 3DSie mam karte 8gb, w nowym jest 4. Jak zrobić aby tamta pierwsza zadziałała w nowym (chcę przerzucić gry/save'y)? Jako, że ten 3DS to używka, to muszę oczywiście dodatkowo usunąć tam nin id? Dlaczego nina nie mogła tego wykonać jakoś prościej?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...