Skocz do zawartości

Red Dead Redemption


Gość Kyo

Poziom trudności Trofeów (Made by SłupekPL - TM)  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharków w RDR? (Made by SłupekPL - TM)

    • - Greenhorn (Bardzo łatwe)
    • - Buckaroo (Łatwe)
    • - Gunslinger (Średnie)
    • - Legend (Trudne)
    • - Clint Eastwood! (Bardzo trudne)


Rekomendowane odpowiedzi

Za niedługo zaczynam przygodę z RDR i takie pytanie - są jakieś trofea, które można ominąć w trakcie przechodzenia gry? Czy wszystkie się da zrobić po skończeniu głównego wątku?

Jedno trophy jest pomijalne. Mianowicie te żebyś przeszedł 20 misji fabularnych "na jednym koniu" to znaczy: Twój koń nie może zginąć, nie możesz kupić innego.

 

Strasznie w(pipi)iające trophy ;/ które nadal nie chce mi wpaść.

Odnośnik do komentarza

Za niedługo zaczynam przygodę z RDR i takie pytanie - są jakieś trofea, które można ominąć w trakcie przechodzenia gry? Czy wszystkie się da zrobić po skończeniu głównego wątku?

Jedno trophy jest pomijalne. Mianowicie te żebyś przeszedł 20 misji fabularnych "na jednym koniu" to znaczy: Twój koń nie może zginąć, nie możesz kupić innego.

 

Strasznie w(pipi)iające trophy ;/ które nadal nie chce mi wpaść.

 

A jeśli koń zmieni się poprzez postępy w fabule? Bo od początku grałem jakimś brązowym, a tu nagle po kilku misjach dostałem białego konia. Nalicza mi teraz od nowa?

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Nie kazdy daje tyle samo.

 

Ja robiłem Pikes Basin. Gdy grasz sam dostajesz ok 1900 exp. Czas to ok 7 min (minuta w góę i w dół- w zaleznosci jak będziesz dobry)

 

W takim np Tsero Azzul za skonczenie planszy łyka się ok 1200.

 

Solomons Folly jest bardzo krótkie ale daje tylko 500 exp.

 

Zdecydowanie polecam Pikes Bassin - to wąwóż, mozna typów ze snajpy sciągac, stojąc na skale. Najłatwiej, najmniej stresów.

 

PS - wyniki które podałem uwzgledniają patch'a (nie usuwałem go)

Odnośnik do komentarza

Nah każdy daje tyle samo ;p (sprawdzone info ) a kolega napisał, że gra bez patcha więc...

 

Każdy daje tyle samo tylko to zależy ile się wyciąga z danego. Dlatego właśnie nie opłacalne jest granie w takie Pike Basin, 7 minut to w jedno przejście PB można wcisnąć z 3-7 Twin Rocksów czy 3-5 Soloomon Folly. A dwa taki PB jest o wiele trudniejszy niż SF i TR.

 

Zresztą to nie jest moja sugestia (choć też) ale poradnikowa, forumowa, wikipediowa itd. itp. ;]

 

PS. Bez patcha a tak gra 4 mE w Sollomon Folly można ściągnąć 3 tysiące expa.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Orson NIE, no kurde nawet sam to napisałeś ;p. Zobacz:

 

-pike basin 1900 expa 7 minut

 

-tsero azzul 1200 expa (też dosyć długi jest)

 

A teraz:

 

-Sollomon Folly 2000-3000 expa w minute lub dwie zależy od Ciebie

 

-Twin Rocks - 3000 expa w minute choć to też zależy od Ciebie

 

Więc ? hehe

 

Przy czym pamiętaj mówimy cały czas o graniu bez patcha.

Odnośnik do komentarza

Ja należę do osób które w Sollom Folly ściągały ok. 2500 tysiące expa. 3 tysiące expa widziałem tylko na youtube i z opinii ale to nie jest ściema. Zresztą sam byłem no powiedzmy prawie blisko tego wyniku.

 

Nie wiem jak za bardzo Ci opisać jak przechodziłem. Zaczynałem od stodoły kosząc wszystkich w niecałą minutę na jednym killstreaku (około 30 chyba) no i tyle i za to dostawałem 2500. Obczaj filmiki na youtube jak typi przechodzą ściągając 3 kawałki.

 

A na forum jest użytkownik Diverso który ściąga 3 expa w Twin Rocks w niecałą minutę. Zagadaj do niego ;] choć zgaduje, że też pewnie posiłkował się youtubem.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Sollomon Folly 2000 -3000 exp? No to ja ci powiem, ze ja nigdy się nie zbliżyłem nawet do takiego wyniku. (mówimy oczywiście o grze bez patcha). Ty pisesz, że wbiłajes łańcuchy zabójstw na poziomie 30? To pewnie to było gwarantem.

 

Ja grałem na afere, wbiłałem w tłum, załatwiałem 6-7 typa, po czym ginełem;-)

Odnośnik do komentarza

absolutnie nie ma znaczenia czy w danej misji jedziesz koniem czy bryczką, wazne jest tylko żebyś nie zapisywał nowego konia na postoju, i żeby ci nie zdechł

 

to nie ma zwiazku z tym co sie dzieje na misji, chodzi o to zeby nie zdechł twoj kon w "miedzyczasie" (a nie o to żeby na 20 misjach jezdzic na wlasnym koniu), mozesz ogolnie krasc 50 koni i jezdzic na nich na misji i poza misją, wazne żeby nie zapisać konia jako "własnego" , ten ktory jest zapisany przy słupku musi przezyc 20 misji

Odnośnik do komentarza

absolutnie nie ma znaczenia czy w danej misji jedziesz koniem czy bryczką, wazne jest tylko żebyś nie zapisywał nowego konia na postoju, i żeby ci nie zdechł

 

to nie ma zwiazku z tym co sie dzieje na misji, chodzi o to zeby nie zdechł twoj kon w "miedzyczasie" (a nie o to żeby na 20 misjach jezdzic na wlasnym koniu), mozesz ogolnie krasc 50 koni i jezdzic na nich na misji i poza misją, wazne żeby nie zapisać konia jako "własnego" , ten ktory jest zapisany przy słupku musi przezyc 20 misji

A nawet więcej... zrobiłem te trophy(Spurred 2 victory), ujeżdżając 2-ie rożne od siebie szkapy, uwzględniając zapisywanie(hitch'owanie).

Dlaczego wiec wpadło?

Ponieważ grałem od początku(new game) i zmianę konia narzuciła mi fabula(Story missions), bodajże "Wild Horses..."

w związku z czym, wina nie leży po mojej stronie i zmiany Konia na "Konia Złotego" w ogóle nie zalicza.

Dla wyjaśnienia misje "Wild Horses, Tamed Passions" trzeba traktować z dystansem, jak każdą inna, bowiem nie przekreśla ona ciągu misji fabularnych przebytych na jednej Szkapie, mimo jej zmiany ( zamotałem :/ ).

Tak, wiec w tym wypadku nie musi to być ten koń, nawet jako "Ten sam".

Dobranoc ^ ^

 

oraz pytanko.

ile jest wszystkich G.HideOuts "in Singiel Public FR Sesion" ?

ja naliczyłem:

6 - na 1mapie,

2 - na 2mapie,

czyli razem 8, a tropy wciąż nie wpada :/

może dlatego, gdyż gram offline heh.. ?? - juz mam :)

 

Zzz... .. .

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...