Skocz do zawartości

Red Dead Redemption


Gość Kyo

Poziom trudności Trofeów (Made by SłupekPL - TM)  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharków w RDR? (Made by SłupekPL - TM)

    • - Greenhorn (Bardzo łatwe)
    • - Buckaroo (Łatwe)
    • - Gunslinger (Średnie)
    • - Legend (Trudne)
    • - Clint Eastwood! (Bardzo trudne)


Rekomendowane odpowiedzi

No dobra to jest nas siedmiu (siedmiu wspaniałych ;p) wszystkim pasuje dzisiaj.

 

Nie wiem to może o 21? Tylko problem w tym, że jeszcze dwóch "zawodników" brakuje ;/. Rozi Ty mówiłeś, że masz 6 osób chętnych to spytaj się ich chyba, że spróbujemy tym sposobem w 7 też o nim coś pisałeś.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No to niech będzie 22 wcześniej nie bo Daras pisał, że mu nie pasuje.

Mam nadzieję, że pozostałym pasuje 22 bo przy siedmiu osobach (czy tam 9) można w nieskończoność się umawiać ;]. Najwyżej jeżeli ktoś będzie miał mało czasu czy coś takiego to zawsze można podzielić to i zrobić na dwa dni choć lepiej byłoby za jednym machem wszystkich ;].

 

Teraz wstępnie ale raczej tak załatwiłem dwie brakujące osoby im też pasuje o 22.

Teraz dalej o 22 odpalę RDR (troszkę wcześniej) i zacznę wysyłać zaproszenia. Wszystkich mam na liście oprócz Lopka i SpacierShark123, jedno miejsce mam wolne to zaraz Lopek wyślę Ci invite do znajomych. A SpacierShark123 musiałbyś komuś z listy z ustawki wysłać invite (no inaczej nie będzie jak Cie zaprosić), wyślij do Lopka, Roziego, Jokera czy Darasa w sumie to obojętnie ważne żebyś miał kogoś na liście ;]. Czy Wy mu wyślijcie invite, no nie ważne.

 

Oczywiście jeżeli ktoś by miał osobę chętną do ustawki czy jeżeli ktoś by się zdecydował dołączyć do nas to śmiało. Czym więcej osób tym lepiej (nawet powyżej 9) tym bardziej z doświadczenia wiem, że zawsze ktoś się wykruszy ;].

 

Jak macie headsety to włączajcie zawsze lepiej się dogadamy. Ale oprócz tego byłbym za żeby Rozi mniej więcej wytłumaczył tu na forum jak to ma wyglądać żeby szybko i sprawnie to poszło. Trophy robi każdy po kolei według listy zapisu czyli:

 

-Rozi

-Joker

-Słupek

-SpacierShark123

-LopekPL

-daras_

-kuba85PL

-osoba ode mnie albo od kogoś

-osoba ode mnie albo od kogoś

 

To tyle jak jakieś uwagi, poprawki, czy znajdziecie osobę/y to piszcie no i czekamy na Roziego i resztę osób żeby potwierdziły, że im pasuje.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ja również będę o 22. Będzie to wyglądało mniej więcej tak: osoba która robi trofeum, musi podejść do znacznika Land Grab i wtedy uruchamia się licznik czasu. Pozostałe osiem osób ustawia się w rzędzie, a osoba która broni znacznika strzela headshoty. Potem zmiana osoby i podobny schemat. Nie ma w tym wielkiej filozofii :thumbsup:.

Odnośnik do komentarza

W ogóle szok, że ta ustawka z tyloma osobami się udała. Baa nawet było więcej osób niż potrzebowaliśmy ;] i jak zwykle nie wyobrażam sobie zrobić tego trophy bez ustawki.

 

BTW LOPEK Tobie w końcu wpadło czy nie? Bo ja już kompletnie nie wiem.

A wisienką na torcie była finałowa potyczka w Hordę, ten tryb wymiata w RDR ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...