Skocz do zawartości

Red Dead Redemption


Gość Kyo

Poziom trudności Trofeów (Made by SłupekPL - TM)  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharków w RDR? (Made by SłupekPL - TM)

    • - Greenhorn (Bardzo łatwe)
    • - Buckaroo (Łatwe)
    • - Gunslinger (Średnie)
    • - Legend (Trudne)
    • - Clint Eastwood! (Bardzo trudne)


Rekomendowane odpowiedzi

co do most wanted to racja, właśnie się okazało, że mam już ten trofik, skleroza :P Nie zapominajcie kickować innych nie "kumatych" co się dołączą, bo na meczach jest masa cziterów ze złotymi broniami, skubani robią dwa strzały scofieldem i jesteś trup (nie przez headshot) a osłony typu słoma to nie problem dla ich kul :(

Odnośnik do komentarza

Go Team!- Te trofeum wpadło mi wczoraj czystym fuksem :D Nawet nie przymierzałem się do niego, aż tu nagle zonk bo wpadło przez wylogowanie się reszty ludzi, sam zostałem i wygrałem. Hell yeah!

 

EDIT: Plusy dla Lemana i Cwieri za pomoc z trofeami. Szkoda, że reszta nie dała rady wpaść, ale daliśmy radę. Dzięki.

Edytowane przez Farmer87
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

singiel jest raczej łatwy.

multi przy ustawkach szybko pójdzie choć poker i kości mogą napsuć trochę krwi i nieco czasu trzeba na to poświęcić. wbicie 50 lvl zostaw sobie na jakiś weekend z potrójnym XP. często są, niekiedy bywały nawet co tydzień. wypatruj komunikatów czy to na fejsie czy na stronie R*. przy XP x3 50 lvl spokojnie wbijesz w weekend.

Odnośnik do komentarza

hmm, jak to poker i kości? to tam nie ma tylko kilku trofeow z minigierkami w singlu?

 

dzieki za rady, ostatnio byl weekend 3x XP, ale mnie ominął. 


ej a o co chodzi z tymi kryjówkami gangów? je się akceptuje jak listy gończe czy trzeba samemu znaleźć? odblokowują się w miarę postępu w fabule? ile ich jest?

 

ło matko mam dopier 37 % ze 100 :D dla porównania w GTA 4 mam 78. jeszcze spoooooooooro gry przede mną

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

dzięki wszystkim za rady, dla jednego plusików zabrakło, jutro nadrobię :D

 

zrobiłem już 1 kryjówkę w Fort Mercer, więc wiem co i jak

 

no i zrobiłem trophy What about hand grenades, czyli rzucanie podkowami :D podobno dużo osób się nad tym głowiło, ja już to mam za sobą

 

co do trofea za 20 misji fabularnych, to mam 31 zaliczonych, więc do końca się wyrobię chyba. znalazłem fajnego jasnego konika (chyba Kentucky sadler, także z głowy do trofea Buckin Awesome).

 

jak mam sprawdzać jakie zwierzątka do zabicia mi zostaly, do trofea Unnatural selection?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

To są Hideouty z któregoś tam dodatku, więc się nie martw.

Ty musisz zrobić tylko te:

- Fort Mercer

- Nosalida

- Tesoro Azul

- Tumbleweed

- Twin Rocks

- Pike's Basin

- Gaptooth Breach

 

EDIT: Sorki, jeszcze Salomon's Folly trzeba :) Razem 8

 

Tu masz mapkę:

 

 

961-hide.jpg

Edytowane przez WrednyPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...