Skocz do zawartości

Glee


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, skompromituję się może tym tematem, ale zaryzykuję.

Gdzieś w gąszczu internetu usłyszałem słowo Glee, ale nie bardzo wiedziałem ocebe. Szukający nowych, serialowych wrażeń natknąłem się na torrentach na tą nazwę i nie mając zielonego pojęcia o czym to jest (albo czy nawet są napisy) porwałem się ściągając pilota. No i włączam, a tu... o lol. Jakieś czirliderki tańczące i śpiewające do jakiegoś disco-gów*a. No ale nie chcąc, aby 350 mb poszło na marne, dokończyłem cały odcinek i teraz ściągam już 2 ep ;/ Żałuję, bo serial jest głupi, dla 15 latków, w którym tańczą, śpiewają i w ogóle to zaczerpnięto pomysł z High School Musical. Ale niestety, jakaś siła boska każe mi ściągnąć następne odcinki, bo - kurde - ogląda się to baaardzo przyjemne. To trochę jak O.C ale ze śpiewaniem :F

 

No nic, polecam oglądać z przymrużeniem oka, a najlepiej to z dziewczyną.

 

 

glee.jpg

 

glee.jpg

 

glee-promos.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

no przecież nie o urodzie mówię. kobieta mnie rozśmiesza gdziekolwiek jej nie zobaczę.

Ja też nie mówie o jej urodzie (bo jej nie ma?) Jej morda irytuje mnie na każdym kroku. Nie lubie żadnej postaci którą grała i zdecydowana większość jest dla mnie wrecz obrzydliwa i odpychająca (a że są to role komediowe to zakładam, że tak być nie powinno)

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

no przecież nie o urodzie mówię. kobieta mnie rozśmiesza gdziekolwiek jej nie zobaczę.

Ja też nie mówie o jej urodzie (bo jej nie ma?) Jej morda irytuje mnie na każdym kroku. Nie lubie żadnej postaci którą grała i zdecydowana większość jest dla mnie wrecz obrzydliwa i odpychająca (a że są to role komediowe to zakładam, że tak być nie powinno)

 

E tam chlopaki ja bym powiedziala highschool musical z fame taki mix - filmidelko szmirowate jak wiekszosc japonskich i polskich seriali ale jedno jest pewne czarny charakter Sue Sylvester rulez hahahah i wciaga jak diabli jak nie lubisz musicali seriali z chirliderkami nie tykaj nawet kijem od szczotki:]

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Gwyneth Paltrow śpiewająca "Fuck You" Cee-Lo Greena jako "Forget You", z tekstem przerobionym na przeciwne płci, przejdzie do historii jako jeden z najgorszych, najbardziej bezmyślnych, pomylonych i wręcz niesmacznie obraźliwych coverów wszech czasów. Wyprzedza nawet Celine Dion śpiewającą AC/DC, zwłaszcza po dodaniu video z najaranymi nastolatkami robiącymi chórki, skandalicznie poniżającego dla samej aktorki.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

A ja właśnie nie wiem jakim cudem można pochodzić tak cholernie negatywnie, do czegoś, co jest tak pozytywne w przesłaniu. Ciekawe czy ktoś tu widział choć jeden cały odcinek. -.-

I może mam beznadziejny słuch, ale jeśli nawet autotune jest, to bardzo, bardzo rzadko. Trudno znaleźć kogoś, kto jest jednocześnie dobrym aktorem i wokalistą.

Aktorstwo stoi na niezłym poziomie, muzyka świetna, wyreżyserowane przyzwoicie. Najważniejszy tu jest fajowy, lekko sarkastyczny humor (poziom scenariusza naprawdę mnie zaskoczył) i ten przekaz, aż się człowiekowi cieplej na serduchu robi.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

A ja właśnie nie wiem jakim cudem można pochodzić tak cholernie negatywnie, do czegoś, co jest tak pozytywne w przesłaniu. Ciekawe czy ktoś tu widział choć jeden cały odcinek. -.-

I może mam beznadziejny słuch, ale jeśli nawet autotune jest, to bardzo, bardzo rzadko. Trudno znaleźć kogoś, kto jest jednocześnie dobrym aktorem i wokalistą.

Aktorstwo stoi na niezłym poziomie, muzyka świetna, wyreżyserowane przyzwoicie. Najważniejszy tu jest fajowy, lekko sarkastyczny humor (poziom scenariusza naprawdę mnie zaskoczył) i ten przekaz, aż się człowiekowi cieplej na serduchu robi.

 

Jak pamiętam mniej więcej Twoje posty z regiony filmowego i działu o muzyce to zdaje się, że bardzo lubisz rzeczy stereotypowo uważane za pedalskie. Także nie dziwię się, że to ty piszesz takiego posta.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...