Skocz do zawartości

Xbox Night


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

No cześć !

 

Postanowiłem założyć ten temat, żeby dowiedzieć się jak wygląda sprawa z tymi eventami w innych miastach niż Warszawa. Jak wygląda organizacja, co się na nich dzieje, jak je oceniacie. Może jakieś miasto chciałoby mieć własne lokalne eventy Microsoftu ? Wspieracie jakoś te wydarzenia ? Ja osobiście wspieram lokalne Xbox Night w klubie Lucid od kiedy tylko jestem w stanie. Zawsze rozstawiam się z własnym sprzętem i grami muzycznymi.

 

Zasadniczo na razie głównym założeniem serii spotkań dla graczy Xbox Night jest (przed)premierowe prezentowanie gier Microsoftu, ale jak doświadczenie pokazało, dodatkowe atrakcje pokroju turnieje PES tylko zwiększają ilość osób odwiedzających.

 

W co byście chętnie zagrali z innymi na tych spotkaniach ? Ja bym chętnie ponapierniczał w Halo 3: ODST w Firefight z trzema innymi osobami na oddzielnych telewizorach i rozegrał jakiś miniturniej Fight Night Round 3 :D

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 46
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

FIFA ! - mozecie tez dzieki temu pokazac WC, a poniewaz maja byc to pokazy, duzo osob bedzie casualowych to moze cos niestandardowego, mini konkursy w UFC, moze boksik, cos takiego, by kazda osoba sie dobrze bawila, ale juz lepiej w nowe czesci. Po co wracac do FNR3 ?

Takie tlucznie przy piwie sa przekozackie.

 

No i przedee wsyztskim musza byc jakies mini turniej z jakas chocby 1 nagroda, bo z reguly jakies kaciki X'a organizowane w klubach to porazka - 1 hostessa, 3 standy na krzyz, ktos pogra czasami, ktos nie, tak przynajmniej wiecej oosb by swoich sil sprubowalo.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

MrSatan - najbliższe XBN w Warszawie 9 maja i uwierz mi, warto przyjść. Przedpremierowe granie w Alan Wake (będzie specjalne pomieszczenie z odpowiednim klimatem), Split/Second, nowa FIFA WC, może da radę pozyskać Red Dead Redemption, ale to jest wątpliwa sprawa.

 

easye - boks na Xie to świetna sprawa, klimat niesamowity, wystarczy kilka osób, które patrzą i automatycznie rośnie ciśnienie :) Czemu FNR3 a nie FNR4 ? Bo czwóreczka to Tekken z samymi piąchami, a nie boks ;]

 

Do tego bardzo możliwy jest turniej w PES i Halo, ale to jest sprawa otwarta. Jak tylko ułożę ostateczny plan eventu, to dam tu znać wszystkim :)

Edytowane przez Keymaker
Odnośnik do komentarza

Byłem na takiej imprezie w ZG i powiem ze dno totalne ,ale to głownie za sprawą organizacji .Było mi dane być też na takiej imprezce w niemczech w małym miasteczku RUDESHEIM nad Menem .I to co zobaczyłem to przerosło moje najśmielsze oczekiwania .

 

1.28 stanowisk do grania !!!!!

2. multum ludzi myślę ze ponad 150 osób lekko( tłok był spory )

3. grać mogłeś w co chciałeś od GH/RB po przez Halo 3/ODST po FIFE10

4. były mini konkursiki wyzwania 1vs1 . była ekipa z lokalu który to organizował i mogłeś ich wyzywać na pojedynki .Możan było wygrac bony na piwo /żarcie w lokalu ,drobne upominki lub jakieś( biedniejsze ) gry na x360 . w zależności od pojedynku .

 

Oczywiście były pokazy przedpremierowe itp itd

 

Miałem tam tylko zobaczyć jak to wygląda ,ale jak weszliśmy tam o 18 to wyszłiśmy o 4:30 rano . Jak takie coś zrobi ktoś w polsce to nawet za wjazd zapłacę . Bo ubaw był ogromny

Odnośnik do komentarza

MrSatan - najbliższe XBN w Warszawie 9 maja i uwierz mi, warto przyjść. Przedpremierowe granie w Alan Wake (będzie specjalne pomieszczenie z odpowiednim klimatem), Split/Second, nowa FIFA WC, może da radę pozyskać Red Dead Redemption, ale to jest wątpliwa sprawa.

 

easye - boks na Xie to świetna sprawa, klimat niesamowity, wystarczy kilka osób, które patrzą i automatycznie rośnie ciśnienie :) Czemu FNR3 a nie FNR4 ? Bo czwóreczka to Tekken z samymi piąchami, a nie boks ;]

 

Do tego bardzo możliwy jest turniej w PES i Halo, ale to jest sprawa otwarta. Jak tylko ułożę ostateczny plan eventu, to dam tu znać wszystkim :)

 

Mam nadzieje że będzie to coś lepszego niż ostatnio gdy byłem - Egurola zajął cały parter :/ A czy będę? Z obowiązku redakcyjnego się pojawię, żeby relację spisać, i mam naprawdę wielką nadzieję że impreza "da radę". W sprawie RDR z Cenegą się kontaktujesz? Uj, to może być ciężka sprawa :) Do zobaczenia na imprezce :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Hej, hej, forumku !

 

Jak już Pan Szatan wspomniał: Xbox Night zostało przełożone z planowanego 7 maja na 14.

 

Niestety, z powodu takiej a nie innej daty z przedpremierowego pokazu Alana Wake'a zrobi się premierowe granie, ale to chyba też nieźle ;) Będzie specjalna sekcja, gdzie będzie można zakosztować tej gry w takich warunkach, w jakich powinno się w nią grać - mrok i dobre nagłośnienie :potter:

 

 

Chciałbym, żeby udało się pokazać Red Dead Redemption. Gra się świetnie zapowiada i ludzie mają na nią ciśnienie.

 

Więcej szczegółów odnośnie najbliższego XBN już jutro !

Odnośnik do komentarza

Mam już więcej szczegółów odnośnie najbliższego XBN: odbędzie się turniej w najnowszą FIFĘ World Cup z naprawdę fajnymi nagrodami, będzie można premierowo pograć w Alana Wake'a, Skate 3, Lost Planet 2 i Split/Second: Velosity. Do tego wspólne granie w gry muzyczne i związane z tym małe konkursy. Dla najaktywniejszych uczestników imprezy przewidziane są upominki.

 

Jutro powinny się pojawić informacje w internecie.

Odnośnik do komentarza

Obstawiam, ze frekwencja bedzie mizerna. Nigdzie zadnych informacji.

Event jutro a nie ma zadnych danych jakie beda turnieje, jakie beda nagrody, na jakich zasadach beda oparte - kompletnie nic. :whistling:

Szkoda, bo gdyby w odpowiednich dzialach napisac wczesniej, duzo osob mogloby przyjechac.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Specyfika eventów spod znaku Xbox Night jest taka, że są to okolicznościowe imprezy, towarzyszące premierom gier, głównie MS oczywiście, a cała reszta to inicjatywy graczy. Tak też jest w tym przypadku. Microsoft wspiera część dotyczącą Alana Wake'a, grupa PLXC zorganizowała wszystko inne, żeby gracze mieli po co przyjść i grono tychże było szersze, bo niektórzy przyjdą pograć z innym w Rock Banda/Guitar Hero, inni rozegrać kilka meczy w nową FIFĘ, sprawdzając ją od razu jako całkiem świeży tytuł, a jeszcze inni przyjdą oklepać komuś pysk w Fight Nighta ;)

 

Kwestia nagród też jest trudna, bo o wszystko musimy się starać sami i gdyby nie wsparcie konkretnych wydawców i klubu, to nie byłoby do wygrania nic innego, niż jakieś granty od MS.

 

Doceńcie to, co robi dla Was bezinteresownie pewna grupa graczy.

 

Co do frekwencji, to myślę, że tragedii nie będzie, a i z optymizmem patrzę już na następny event ;)

Odnośnik do komentarza

No i wróciłem ! Oczywiście post pozny, nie ze względu, ze tak było fajnie, ale dzieki bogu jest jeszcze sporo fajnych klubow w W-Wa poza lucidem!

Turniej był jednak jedynie w FIFE... cieszylo mnie to bardzo, bo nagrody podobno "były warte tych 3 godzin gry"

Caly czas myślałem, ze gram o nowego Alana Waka, hostessa napomniala także o gadzetach od MS - bezprzewodowe myszki i inne bajery i wszytsko było spoko, do poki nie dotarłem do finalu i dowiedziałem się, co jest naprawde nagroda.

Za 1 miejsce dostalem smycz, koszulke i pilke adidasa!. ŁOŁ.

Za 2 miejsce były 2 koszulki i smycz.

Za 3 - 1 koszulka i smycz !

Okej ? rozmawiałem z keymakerem i to nie jego wiana, ale jak MS na takich eventach ma zamiar rozdawac 1 kopie Alana, na dodatek w losowaniu ? to sorry, niech się (pipi) nie dziwi, ze nikt tam nie przychodzi. Dla mnie porazka !sposób w jaki MS daje się przedstawic graczom jest po prostu zalosny. Przyoszczędzili na nagrodach, bo frekwencja nie dopisala?

A ja się pytam - jak po takim czyms ma kiedykolwiek dopisac?

Fajnie było pograc z Eskiem - mistrzem europy w PES'a, fajnie było stoczyc boj w półfinale z cwiercfinalista mistrzostw Polski w FIFE, ale nagrody to dla mnie jak niezły niesmak, żeby nie pisac, ze wieje ostro ch(pipi)em?

Wiecej na eventy MS nie jade... (chyba ze bedzie wczesniej dokladnie napisane, co na nich bedzie i czego mozna sie spodziewac)

Zreszta - wyobrazcie sobie sami - przyjeżdżacie, zapisujecie się do turnieju, w którym nikt nie wie co jest do wygrania, nikt nie wie, jak beda te nagrody rozdawane, nawet pracownicy MS wyręczają się Keymakerem i zrzucaja cala wine na niego. To po co mowia, ze oni sa organizatorami turnieju ?

No i te hostesy i ich wymyslone nagrody z rekawa - to sie nazwya Profesjonalizm ! :lol:

 

 

 

Pozdro dla kolesi grajacych w Rock Band - dla mnie mistrzostwo swiata ! :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Przede wsyztskim czym MS chce zachecic graczy, zeby odwiedzali tego typu imprezy ? Fani gry juz swoje kopie alana mieli w domu, oczywiscie mogli sie polasic po ta 1, ktora mozna bylo wylosowac - cala 1 kopia gry do rozdania. Nie dzieki - nastepnym razem takze zostaje w domu. <_<

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Hej, pora odświeżyć temat, bo coś wyszło na spontanie :)

 

Zacznę od tego, ze ostatnio piłem u kumpla i postanowiłem trochę naświetlić temat - oto link do wpisu: LINK

 

No nie ma co ukrywać, waliło (pipi)em trochę ostatnio. Tymczasem w piątek się dowiedziałem, że we wtorek odbywa się kolejna odsłona XBN, tym razem z okazji premiery nowego Halo. Mini-turnieje w Reach i Fight Night Round 4, w których będzie można zgarnąć gierki i coś na barze są wystarczającym powodem, żeby się pokazać ;) Jako że sprawa wyszła w piątek, to nie ma szans załatwić przez weekend oficjalnego info, dlatego sam się wziąłem za rozreklamowanie tego wśród graczy :) O, tutaj link do wydarzenia: LYNK

 

Na chwilę możecie wpaść na piwo, c'nie :potter:

Edytowane przez Keymaker
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.