Skocz do zawartości

Xbox Night


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie no, barth, nie będę się licytował po czyjej stronie leży wina. Ja zaklepuję klub pod promocję własnego produktu ? Ja jestem pracownikiem Microsoftu odpowiadającym za dostarczanie gier i sprzętu na imprezy ? Właśnie. Pewnie dobrze wiesz, czym z założenia jest Xbox Night. Ja robię to, co mogę, a że inne sprawy nie są dograne, to już nie moja wina.

 

Rodzynem, i to takim mega, jest cała otoczka wokół premiery Halo: Reach. Z całej kampanii docierają do mnie tylko sponsorowane wpisy na serwisach dla graczy. To już taki Alan Wake miał lepszą kampanię reklamową. Nie rozumiem, jak można nie promować swojego najlepszego system sellera.

Odnośnik do komentarza

MS i Edelman w polsce leja na konsole, taka jest prawda...

 

Jak duże gazety mogą się doprosic o konsole dev. jedną na całą ekipę, nie mówiąc już o portalach... o czym tu pisać.

 

Ludzie sami szukają lewych konsol, lewego wsparcia aby móc pracować, bo ani MS, ani Edelman w tym nie pomaga.

Na czym zrobić pokaz NFS:Hp na retailu? ( JTAG ) jednej konsoli czy takiej forzy jak kiedyś.

 

Zabawni są. Tylko FANDay daje radę. Osobiście znam naście osób zajmujących się pisaniem popierdułek w XNA Studio, goście robią mało co, średnie produkcje, a dostają konsole DEV i są zapraszani na GDC, gdzie w polsce duża redakcja ma 1 konsolę i musi na niej recenzować 3 tyt. Edelman nic się nie garnie aby to zmienić, a przecietny zjadacz chleba leje na pokaz HALO Reach, skoro u kumpla już widział pobranego z TPB albo innego "(pipi)stfa".

 

Po co robić pokaz czegoś co już jest i pan z MM może odpalić to w markecie na jakimś stendzie.

 

W pl dostęp do konsol testowych powinien być większy/szerszy, aby samemu można było za zgodą MS organizować eventy. Z gier które wyjdą, a nie które są już na półkach.

Sam miałbym kupe stuffu do zaprezentowania ( Crazy Taxi/Hydrophobia/Hydro Thunder Hurricane/Hard Corps: Uprising etc... )

 

ale jakoś Edelman nie garnie się oto aby pomóc w takim przedsięwzięciu, a dzwonie tam co 2 tygodnie.

 

Tyle w temacie XBOX Night.

 

Nie mówiąc już o doproszenie się o NDA czy wsparcia do konsoli testowej.

 

Sam mam dostęp do dużego/dobrego lokalu w Bytomiu, brakuje oficjalnego supportu/zgody firmy aby zrobić jakiś event.

Edytowane przez Dabman
Odnośnik do komentarza

@Dab - a przyszło Ci kiedyś do głowy, że żeby dostać jakiś support od firmy (nie tylko MS, ale też od innych jej podobnych i nie) trzeba najpierw się niestety wykazać (czasami więcej niż raz) samemu coś organizując? Żadne korpo nie daje nic za darmo nie sprawdzonym ludziom (może okazyjnie). Poza tym ilość dev'ów na każdy region jest ograniczony. Nasz rodzimy MS nie może ich "produkować". Poza tym, lepiej żeby devy dostawali ludzie, którzy coś tworzą, a nie tacy, którzy tylko marudzą (czytaj recenzenci)

 

@Keymaker - "Chcesz coś zrobić dobrze, najlepiej zrób to sam" - jak to mówi stare przysłowie. To samo odnosi się do organizowania imprez. Masz obiecaną grę, a nie masz jej w ręce - naciskaj odpowiednie organa.

Odnośnik do komentarza

Barth - nie traktuj tego jako wyrzut, bo masz ode mnie szacunek za Wasze dokonania - ale turnieje Halo organizowane przez PGL wygrywają Wasi ludzie. To są prawdziwe eventy dla znajomych. Bardzo fajnie, że zostaliście zasponsorowani przez MS i Allegro, ale raczej o Wasze wsparcie trudno. Mam nadzieję, że teraz, kiedy dotarłeś do Warszawy, jakoś uda się coś wspólnego zorganizować.

 

Osobiście walnąłbym chuja w Microsoft teraz przy organizacji eventu, ogarnął jakiś lokal, który w zamian za sprowadzenie od 50 do 100 osób dałby się rozstawić z konsolami i TVkami, i zrobiłbym jakieś porządne LAN party. Myślę, że jeżeli mielibyśmy zadeklarowanych kilkadziesiąt osób, to MS spokojnie sypnąłby gierkami, może nawet odpowiednia osoba przyjechałaby ze swoim sprzętem, na którym trzyma łapska (wiesz Barth o kim mówię :) ).

 

Ja naprawdę myślałem, że po oficjalnym wejściu MS na rynek polski coś się zmieni, ale nadal trzeba lecieć na własnym sprzęcie, spraszając znajomych swoich, z internetu i na tym kreować widownię.

 

Kurwa, proponuje coś pod koniec października zorganizować. Mam już w Warszawie odpowiedni lokal na oku, tylko nie jest on tak wyposażony w wyświetlacze jak Lucid, a właściwie to w ogóle ich nie ma, ale spokojnie rozstawić tam się da z konsolami, a i na mini scenie można Rock Banda odwalić :)

 

Pokój, kurwa !!!

Edytowane przez Keymaker
Odnośnik do komentarza

turnieje Halo organizowane przez PGL wygrywają Wasi ludzie. To są prawdziwe eventy dla znajomych.

Bez przesady. Goście są dobrzy w Halo, więc wygrywają. Problem w tym, że randomy nie są w stanie rozgrzmocić czołówki, a tu znajomość PGL z najlepszymi ekipami w gierkę wideo nie ma nic do rzeczy :)

Odnośnik do komentarza

Keymaker, jak nie wiesz to nie gadaj, bo prezentujesz swoją ignorancję i się pogrążasz.

 

Po pierwsze - TroniC i ja wywodzimy się z Halo Sceny, ale nie ustawiamy turniejów pod nikogo. Każdy kto się zgłosi ma takie same szanse wygrać. Nie ma podziałów na ludzi "naszych" i "obcych", co widać m.in. po tym, że sporo nowych graczy dołącza ciągle do Halowców.

To samo tyczy się Forzowców i ostatnio CoD'owców.

Twoje hasełko brzmi prawie jak oskarżenie o stronniczość, więc uważaj co gadasz.

I eventy dla znajomych? Jasna cholera, patrz, a ja myślałem, że robimy turnieje w najpopularniejsze tytuły na Xbox'ie 360 (Halo, CoD, Forza).

 

Po drugie - na żadnym sprzęcie łapy nie trzymam, po prostu mamy go na zasadzie wypożyczenia od MS i TroniC odpowiada za niego swoją głową (czyli jeśli coś się np. zgubi to on będzie miał przesrane). Mimo to już niejednoktornie mówiłem Ci, że jeślo chcesz go od nas pożyczyć to proszę bardzo, tylko musisz skołować sobie transport od nas i potem spowrotem do nas. Niestety nie mam czasu i pieniędzy (czytaj - mam dość swoich imprez), żeby jechać na drugi koniec Polski ze sprzętem i zrobić za Was event, na który się umawialiście.

 

Po trzecie - jeśli zgadzasz się na zorganizowanie eventu dla jakiejś firmy to go robisz i potem przyjmujesz na klatę wszystkie konsekwencje tego jak to zorganizowałeś, niezależnie od tego czy są to pochwały, czy z(pipi)ki. Jeśli czegoś nie dostałeś to niestety jest to tylko wina tego, że nie nacisnąłeś odpowienio mocno. Sorry za brutalną prawdę.

 

Po czwarte - nie uważam się za jakiegoś guru w sprawie eventów, ani kogoś kto robi coś specjalnego. Po prostu staram się bez olewki zrobić to, co obiecałem, że zrobię.

 

Peace (on you too ;) ).

Edytowane przez barth
Odnośnik do komentarza

Mnie tam zastanawia,dlaczego gry dzien przed byly,zas nastenego dnia nie dotarly. Wlasciciel klubu znow je schowal pod lade? :whistling: dla mnie ten caly xbox night,zamiast budowac sobie jakas reputacje coraz bardziej siega dna.

Po tego typu akcjach,jak chowanie glownych nagrod,bo w turnieju wystapilo 20 osob,a nie 50,odwolywanie imprezy na godz. przed,gdy ludzie zaproszeni sa od 4dni sprawia,ze event kojarzy mi sie z totalnym (pipi). :confused:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Wiedziałem, że nie powinienem był pisać tego :)

 

Nie winię Bartha, że to wygląda jak wygląda. Tutaj bardziej wychodzi na jaw ogólny obraz gamingu w Polsce. Zastanawiam się, dlaczego w USA ludzie mogą między stanami jeździć/latać/teleportować się, a w Polsce przejechać z Centrum Polski w góry czy nad morze jest dla ludzi zbyt wielkim wysiłkiem.

 

Ja się przyznaję do częściowej zjebki sprawy - oczywiście. Ale wiesz Barth, fajnie by było, gdybym nowy numer telefonu do Kuby i jego mail dostał w weekend/poniedziałek, a nie we wtorek wieczorem :)

 

I jeszcze raz: to nie był zarzut do Bartha ! Chłopak odwalił kawał dobrej roboty i dzięki mu za to. Szkoda tylko, że jak Live! wejdzie do w tym za(pipi)u Europy, to już nikomu nie będzie się chciało ruszyć dupy, żeby pograć z innymi konsolomaniakami.

Odnośnik do komentarza

prawie kazdy ma liva, no i kazdemu bedzie sie chcialo przyjechac, jak beda jakiekolwiek nagrody, fanty, atrakcje, turnieje i normalna organizacja tego. Dla samego piwa w lucidzie nikt nie bedzie nawet 10 km robil (chyba ze trafiacie w target ludzi nie majacych konsol, wtedy postawcie standy najlepiej w holu galerii handlowej)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...