Skocz do zawartości

Hellsing


jan95kes

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Obejrzałem 1 epizod tej serii 13 odcinkowej. Co za ogień z du.py ;d

Ten klimat, ta muzyka, Alucard... GENIUSZ. Dawno mnie nic takiego nie zachwyciło. Idę oglądać dalej.

 

PS. A powstanie po OVA jakaś nowa telewizyjna seria? Czy cuś?

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

jestem właśnie po 4 odcinku serii 13 odcinkowej , strasznie mi się podoba , Integra to baba z jajami , natomiast ta policjantka (zapomniałem imienia :P ) chyba zawsze będzie taka ''poddańcza'' w stosunku do Alucarda ^_^

Szkoda że Alucard nie robi rzeźi takiej jak w pierwszym odcinku , bo od 2 do 4 odcinku rozwalił TYLKO 3 osoby...mam nadzieję że sie rozkręci , szczególnie pod koniec serii:P

Zapewne ten Ojciec Andersen będzie głównym bossem...YEAH

PS. Wictoria - tak ma na imię policjantka.

Edytowane przez masaKRATOS
Odnośnik do komentarza

A niby po co, skoro seria OVA deklasuje ten telewizyjny pierdzik od Gonzo i pokazuje wszystko tak jak należy, plus ma o wiele lepszą animację.

 

Nie przesadzaj nazywając pierwszego Hellsinga "pierdzikiem", bo mimo obejrzenia OVA seria TV będzie dla mnie zawsze niezłą. Obiektywnie rzecz ujmując to ma klimat, wyrazistych bohaterów, i świetną muzyke. Może i mam to niej wielki sentyment (widziałem pierwszą serie zanim wkręciłem się w anime, i mocno mnie zachwyciłą), ale obiektywnie nie można serii TV odebrać swego rodzaju oryginalności, i wielu innych zalet, i obiektywnie to bardzo dobra (albo chociaż dobra) produkcja. W głowie mi się nie mieści że czasami na tym forum się docenia jakieś pierdółki, a serie TV Hellsinga wszyscy objeżdżają. Wytłumaczy mi ktoś te zjawisko?

"Główny zły" miał moim zdaniem porąbany design. Jedyna rzecz jaka mi się nie podobała.

Odnośnik do komentarza

Dla ciebie będzie niezła, dla mnie będzie lipą (nawet kiedy prawie żadnego anime nie widziałem, seria TV specjalnie mnie nie zachwyciła). Obiektywnie patrząc to seria OVA jest tak samo durna co wersja TV, ale przynajmniej zrobiona porządnie i zgodnie z mangą. Nie mogę się doczekać, kiedy wyjdzie ostatnia OVA i ludzie, którzy zapewne nie czytali mangi uznają, że całkowicie zjebano zakończenie. :P

Odnośnik do komentarza

Przeczytaj zwyczajnie końcówkę mangi, tam się już praktycznie nic nie dzieje.

 

 

Major jest cyborgiem, Alucard zostaje pochłonięty przez [...] (już zapomniałem przez co). :P W każdym razie wszystko się urywa i akcja przeskakuje jakieś 20-30 lat do przodu po czym widzimy już dosyć starą, ale wciąż jarą Integrę i Seras, która jest teraz jej "Alucardem". Nagle pojawia się sam zaginiony w akcji mówiąc, że pokonał wszystkich i zostało mu bodajże jedno życie z chyba półtora miliona jakie posiadał (z taką liczbą chyba też walczył, czy jakoś tak).

 

 

Dziwne wydało mi się to zakończenie, takie bez finałowej "eksplozji" czego można by się spodziewać po takiej serii, ale po pewnym czasie nawet mi się podoba.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem właśnie na YouTube filmik stworzony przez fanów z podkładem muzycznym Drowning Pool -Let the bodies hit the floor. Ogień z tyłka !

Szybko kończę oglądać wersje 13 odcinkowa (jestem przy 6 odcinku ) i łykam wersje ULTIMATE ^_^

PS. Mam pytanie , czy Alucard będzie walczył z Nazistami , gdzieś tak kiedyś przeczytałem.

Edytowane przez masaKRATOS
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przeczytaj zwyczajnie końcówkę mangi, tam się już praktycznie nic nie dzieje.

 

 

Major jest cyborgiem, Alucard zostaje pochłonięty przez [...] (już zapomniałem przez co). :P W każdym razie wszystko się urywa i akcja przeskakuje jakieś 20-30 lat do przodu po czym widzimy już dosyć starą, ale wciąż jarą Integrę i Seras, która jest teraz jej "Alucardem". Nagle pojawia się sam zaginiony w akcji mówiąc, że pokonał wszystkich i zostało mu bodajże jedno życie z chyba półtora miliona jakie posiadał (z taką liczbą chyba też walczył, czy jakoś tak).

 

 

Dziwne wydało mi się to zakończenie, takie bez finałowej "eksplozji" czego można by się spodziewać po takiej serii, ale po pewnym czasie nawet mi się podoba.

 

Warto tylko dodać, że nieśmiertelność Alucarda wcześniej opierała się na ilości dusz, które miał w sobie. Po zakończeniu (i wchłonięciu Schrodingera) Alucard jest zwyczajnie nieśmiertelny + ma zdolność bycia wszędzie i nigdzie zarazem. Jednym słowem - total rozkurw. W celu zrozumienia postaci Schrodingera polecam poczytać o paradoksie Kota Schrodingera, czyli o zagadnieniu z bodajże fizyki kwantowej.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Skończyłem właśnie oglądaś serial 13 odcinkowy od GONZO.

Bez owijania w bawełnę. Podobał mi się serial , ogólnie jakbym miał wystawić ocenę to dałbym 8-/10.

Jedyne co mi się nie podobało to nieśmiertelność Alucarda i ten cały główny Badass.

Spodziewałem się,trzeciej ,finalnej walki z ojcem Andersenem,ale z tego co wiem zobaczę to dopiero w Hellsing Ultimate...a więc niedostyt pewien pozostał , dzisiaj więc zabieram się za Ultimate i napiszę swoje zdanie na temat tego ''rozszerzenia'' jak to niektórzy nazywają .

Dla tych co jeszcze nie oglądali napiszę jedną radę -OGLĄDAJCIE , JEST NA CO POPATRZEĆ

Już ściagam pierwszy odcinek Ultimate ^_^

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...