Skocz do zawartości

Hellsing


jan95kes

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba byc bezguściem albo nie widziec żadnego porządnego anime żeby oceniac Hellsinga TV na 8- ...

 

Idź się schowaj do budy :)

Sam się schowaj do budy :P Hellsing TV jest słaby i nie zasługuje na 8- taka prawda.

 

Nie, ty się schowaj :kiss: Ty, Ty, Ty!!!

 

Żaden człowiek nie jest taki mądry by mógł stwierdzić, co zasługuje na co. Nieważne ile filmów obejrzał, jak jest doświadczony - i tak nie może. Nie ma tak naprawdę miernika jakości. Tzn jest, stworzony przez ludzi, ale nie ma w nim żadnej prawdy <budda talk>.

Odnośnik do komentarza

Hellsing nawet jako manga nie jest specjalnie mądry, nie mówiąc już o jakiejś wybitności. To banalna historyjka, gdzie prawie nie ma fabuły. W serii TV usiłowali to zmienić i dodali jakiś wątek zdrady, Incognito i naciągany dramatyzm, który spowodował, że późniejsze odcinki były zwyczajnie nudne.

 

OVA jest fajna (tak, to najlepsze słowo). Dobra animacja, sceny żywcem wzięte z mangi i podlane "epickim" sosem. Lekkostrawny koktajl, który ogląda się z dużą przyjemnością.

Odnośnik do komentarza

masaKRATOS wstrzymaj się zatem z oglądaniem, bo 22 października w Japonii ma się ukazać reedycja pierwszych pięciu OVA na BD (VI i VII są już na nim dostępne). Nie dość że oprawa będzie trochę lepsza to jeszcze poprawili niektóre sceny.

 

1283348476885.jpg

 

Spoko wstrzymuję się ^_^

Tylko powiedz mi , jak długo orientacyjnie moge czekać na to ,aby trafiły one do neta , a także to czy będzie tam dostepny język polski w formie napisów.

Odnośnik do komentarza

Ja PIERNICZĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jestem po pierwszym odcinku Hellsing Ultimate OVA.

Nie wiem co powiedzieć , czadzior. 3 odcinki podstawowego Hellsinga upchnięte w jeden serii Ultimate , zmienione niektóre wątki , masa dokrwienia (momentami aż nie miło się robi gdy się ogląda te sceny :pinch: ), potężne WYKONANIE -jak ktoś mówił , że odcinki Ultimate to małe dzieło sztuki , to w tym wypadku mówił rację.

Oglądam dzisiaj jeszcze jeden odcinek, takiego mam smaka hehe :P

Edytowane przez masaKRATOS
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

ta teraz będzie pisał codziennie post "WTF objerzałem kolejny epek OMG,hilarius genialne ble ble ble" obejrz wszystko i dopiero napisz co sądzisz taka mała prośba. jako że zaglądam często do tego tematu i troche to irytujące :P

 

cała seria ultimate jest mega kozak :) ja czekam na kolejne OVA bo ma być ponoć ostro jeszcze:) tylko troche mnie irytuje to że gdzie człowiek nie wejdzie to mu z(pipi)ią spoilerami że zakonczenie do dupy a mangi nie czytałem i nie mam zamiaru. ale niech bedzie że ostatniego epka spisuje na staty :P czyli zostało jeszcze ze 3 kozackie odcinki...jedyne 2-2,5 roku do konca :D

Edytowane przez Adriankiller
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

Tu jest spoiler z mangi, nie z OVA!

 

Co do Shrodingera i Allucarda to wg. Majora Shrodinger istniał tylko dzięki swojej świadomości, a "rozpuszczając się" w uczcie Allucarda ją utracił w ten sposób jednak odebrał ją także Allucardowi, który nie mógł zdefiniować siebie pośród 3 mln obecnuych w nim istnień, dlatego jako, że tak jak Shrodinger "jest wszędzie i nigdzie go nie ma" znika aby wybić wszystkie jego pozostałe "części" pozostwiając tylko siebie - Allucarda. W praktyce więc Allucard nie zniknął ani na chwilę, choć w tym samym czasie go nie było i nie mógł dokonywać żadnych akcji.

 

 

Po tym jak to ogarnąłem uważam zakończenie Hellsinga za zdecydowanie pasujące do całej serii i ogólnie na +. Swoją drogą szacun dla Kohty Hirano za wykombinowanie tak skomplikowanej sytuacji. ;P

Edytowane przez Grigori
no kurwa
Odnośnik do komentarza

Weź kur.wa (pipi)j z takimi spoilerami akurat w chwili, w której wyszedł nowy epek OVY. No kur.wa, w ryj dać mogę dać!

 

W tym kontekście mam szczerą nadzieję, że do następnej części OVY zdążę zapomnieć to co przeczytałem - może to będzie jeden plus tego ślamazarnego tempa publikacji.

Jakby to co 3 miesiące wychodziło, ale tyle czekania zmniejsza satysfakcje z oglądania kolejnych części, a im starszy jestem, tym mam wrażenie że bardziej wyrosłem z tego rodzaju anime. Ale w sumie to pierwszą połowę VIII oglądałem z bananem na gębie, później dopiero zaczęli przynudzać i przerwali tak że niech ich ch.uj strzeli.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...