Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Dominique Drozdz-czyżby chodziło o Dominike Drożdż? :P

 

Google pokazują dużo Dominik D. ale żadnej z Treyarch ;].

 

No jestem ciekaw jak wygląda te skręcanie karku, w ogóle jak z tą brutalnością. W tym aspekcie Treyarch był lepszy (WaW), ciekawe czy będą odpadające kończyny.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Z tego co zrozumiałem to są zwykle przechwałki, bo niby i tak to wycięli (nie wiadomo dlaczego bo przecież i tak jest +18).

 

W jakimś jeszcze wywiadzie słyszałem jak Treyarch chwalił się animacją zabijania (dostawania pocisków), że wygląda bardzo realistycznie.

Zobaczymy :whistling: chyba, że te animacje też powycinali ;p.

Odnośnik do komentarza

Dominique Drozdz-czyżby chodziło o Dominike Drożdż? :P

 

Google pokazują dużo Dominik D. ale żadnej z Treyarch ;].

 

No jestem ciekaw jak wygląda te skręcanie karku, w ogóle jak z tą brutalnością. W tym aspekcie Treyarch był lepszy (WaW), ciekawe czy będą odpadające kończyny.

 

Powiem Ci, że w WaW akurat na grafikę można wiele psioczyć, lecz odpadanie szczątków ciał po wybuchach i strzałach daje świetne wrażenie jak na grę sprzed 2 lat. Dalej w tę grę ciupię i akurat poziom brutalności z części tej jest dla mnie na odpowiednim (wysokim) poziomie jeżeli chodzi o grę tego typu. W BO oczekuję tylko lepszego efektu rozpryskiwania się krwi po wybuchach i ostrzałach no i bardziej płynnej animacji postaci.

 

PS: Ja jestem Dominik D. :P

 

edit@up// Akurat to takie przysłowiowe sranie w banie bo na PS3 jakoś da się grać gdy na ekranie jest np. na Shi No Numa 50 Zombiaków na raz i strzelasz do nich a każdemu odpada to głowa, to ręka i jakoś nie ma z tym problemu. Co prawda FPS w takich sytuacjach spada do 20-30, ale w multi nigdy takich hc'owych sytuacji nie doznamy.

IMHO jest to zwykłe lenistwo programistów i wciskanie kitów niedoinformowanym.

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza

Dobra Panowie szlachta ja mam pytanie ad wersji gry oraz ludzi zorientowanych w cenach zeszłych dlc do MW2 i WAW.

 

Otóż zastanawiam się nad kupnem edycji Hardened i z tego co widzę załączone są w niej 4 mapki do zombie mode. Szczerze mówiąc to jedyne co widzę kuszące w tej edycji oprócz bajeranckiego metalowego pudełka i zastanawiam się czy warto inwestować to bonusowe 100zł i mieć te mapki czy poczekać jak wyjdzie DLC z nimi(z tego co wiem to wyjdzie ale z miesięcznym opóźnieniem bo micro$oft wykupił prawa czasowe do dlc). Wie ktoś coś na ten temat? Ile kosztowały podobne dlc w poprzednich codach? Nie widzi mi się np dopłacać 60zł za metalowy box i odznakę harcerza skoro można wydać to na ciekawsze rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Przestrzegam przed wersją Hardened... Mapki dzień czy nawet tydzień po premierze pojawią się na PSN, bo przecież kilku milionów $$$ nie można od tak zostawić w kieszeniach "głodnych" graczy...

 

 

Właśnie niezbyt-po miechu najwcześniej bo xbox ma wyłączność. Zresztą nie chodzi mi o zwykłe mapki, a jedynie o te zombie bo jak do tej pory nie widziałem nigdzie by miały się pojawić jako dlc-mówili o zwykłych map packach owszem ale mi zależy na panach deadach i się wnerwię jak się okaże,że ich nie będzie czy coś.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...