Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwi Was to? Silnik CoD słynie z szybkości i bardzo stabilnego framerate. Technicznie może nie jest to poziom Bad Company 2 ale gra jest bardzo szybka. Ludzie po prostu to kupują i tyle. Activision też jest tego świadome i wystarczy tylko poddać engine jakiemuś liftingowi w kolejnych częściach CoD (choć Black Ops wygląda bardzo ładnie) i mamy gotowy produkt. Faktem jest, że taka seria jak Call of Duty nie potrzebuje jakichś rewolucyjnych zmian, bo to jednak marka sama w sobie. Taka jest prawda czy się to komuś podoba czy nie.

Odnośnik do komentarza

no i właśnie dlatego czekam na KZ3 która graficznie znów usmaży wszystkim cycki !

po zakupie MoH na premierze chyba ostudzę się i nie kupię od ręki BO. Poza tym ciągle mam w głowie jeden z komentarzy tutaj - "banda biegających kolorowych ludków ze zdalnie sterowanymi samochodzikami" - szykuje się dobre multi hehe

Odnośnik do komentarza

Dziwi Was to? Silnik CoD słynie z szybkości i bardzo stabilnego framerate. Technicznie może nie jest to poziom Bad Company 2 ale gra jest bardzo szybka. Ludzie po prostu to kupują i tyle. Activision też jest tego świadome i wystarczy tylko poddać engine jakiemuś liftingowi w kolejnych częściach CoD (choć Black Ops wygląda bardzo ładnie) i mamy gotowy produkt. Faktem jest, że taka seria jak Call of Duty nie potrzebuje jakichś rewolucyjnych zmian, bo to jednak marka sama w sobie. Taka jest prawda czy się to komuś podoba czy nie.

 

Dziwne podejście moim zdaniem. Już mw2 pokazało jak wygląda sequel bez ŻADNYCH zmian (no ok dali SO) jak mission pack za 2 stówy. Naprawdę uważasz, że CoD jest na tyle mocarną grą, że nie potrzebuje zmian? ;/ tym tokiem dalej mogłyby wychodzić gry na PsOne. Z jednym połowicznie się zgadzam silnik graficzny CoD choć stary, grafika nie robi wrażenia to jednak mi oprawa w CoD-ach odpowiada (4, WaW, mw2, i BO z tego co widzę). Nie wiem może te 60 klatek daje takie złudne dobre wrażenie.

 

A ja pękłem i wczoraj złożyłem zamówienie na BO. Wygrało przyzwyczajenie (każdy CoD od trójki na premierę ;]), filmiki z multi no i nadziejaaa. Na pocieszenie wiem, że w najgorszym wypadku i tak mniej się zawiodę niż na mw2. Bo już nie oczekuję kopa w twarz jak przy czwórce poza tym gorzej już chyba być nie może ;p.

Odnośnik do komentarza

ale pierdzielycie jak stare ciotki za przeproszeniem. JA rozumie, że my to U2 i K2, ja to wszystko rozumie. Ale mówimy tutaj o grach multiplatformowych, a jeśli o ten segment chodzi to ja sobie nie przypominam, żeby były FPSy ładniejsze niż BC:2 i MW:2. Osobiście stawiam te gry na równi pod tym względem, moim zdaniem MW:2 robi lepsze PIERWSZE wrażenie, jak fajna laska, a BC:2 jest jak brzydsza, ale bardziej "robiąca" dziewczyna. Nie ma co się rozwodzić, która wygląda lepiej, obie wyglądają świetnie i tyle. Są nastawione na inny typ rozgrywki i grafika oraz cały feeling z gry wygląda inaczej w obu grach. Moim zdaniem zarówno DICE jak i Treyarch wywiązują się wzorowo ze swoich obowiązków. Ja tam nie widzę większej różnicy w rozgrywce zarówno między Bad Company 1 a 2 tak jak i w kolejnych Call of Duty. Doceniam klasę BC:2, uważam nawet że ma bardziej dopracowane multi niż MW:2, ale BC:2 mi po prostu nie podszedł dlatego czekam bardzo na CoD:BO. Wszystko to i tak przedsionek tego co nadejdzie (KZ3-KingsOfPoP reaktywacja? anyone?) ale na króla trzeba jeszcze trochę poczekać ; )

 

A, i dajcie spokój tym dywagacjom na temat grafiki bo jak wchodzę w temat o Batmanie licząc, że przeczytam o czymś nowym i widzę te wasze piardolenie o tym jak to Batman, jedna z najładniejszych gier tej generacji, średnio wyglądał to aż musiałem coś napisać. Naprawdę nie wiem gdzie wy dostrzegacie te tak znaczące i drażniące was różnice w grafice pomiędzy poszczególnymi grami.

Edytowane przez Madaxaa
Odnośnik do komentarza

off top: Madaxaa TY ŻYJESZ ! HE'S ALIVE, ALIVE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

koniec off top

 

co nie zmienia faktu, że robienie gry na ciągle tym samym silniku, ciągle z tą samą grafiką i ciągle tak samo wyglądająca przywodzi mi na myśl pukanie klienta w pupkę. Ja podzielam zdanie, że MW2 to mission pack warty do 100zł brutto.a BO idzie w tą samą stronę

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Pewnie że grafika to nie wszystko,ale widać że oszczędzają na maksa,1 silnik od kilku lat tak by przychody były jak najwieksze i w Polsce opłacają Terrora który ma nas w tym utwierdzić :P

Tylko spójrz na to z tej strony że za 2 lata nowa genereacja konsol to nie opłaca im się teraz robić nowego silnika.

Odnośnik do komentarza

Jakbym miał napisać co najbardziej powinni zmienić poza grafiką to: w singlu mniejsze scrypty...jak przez sekundę zatrzymałem się, zamiast biec sprintem to przeciwnicy dalej strzelali w miejsca w których bym biegł a byłem parę metrów z tyłu(czy tylko ja tak miałem że przeciwnicy nie chcieli do mnie strzelać?? :P )... Takich akcji było w singlu multum! Co za tym idzie niech pomyślą nad sztuczną inteligencją (to już w quake1 przeciwnicy mądrzejsi byli :P )

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...